Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

most néztem meg az Incredible Hulkot, és hát sokkal jobb volt mint az előző.

Nem jött be az amitől féltem, sőt az volt benne szinte a legjobb.

Féltem h túl gumiszerű lesz, de nem sőt nagyon látványosra megcsinálták.

Viszont a sztori és a buinyók közti átvezető részek...pfffff.

Hát nehéz volt kivárni h Bruce mérges legyen. :D

Edward játékán kívül nem nagyon remekelt senki. Igazából nem volt mivel...mert senkisem kapott oan szerepet amiben csilloghatna.

De a zúzós részek nagyon ott voltak!!!

És a végén

mikor feltűnik Tony Stark... :D áááá h megbeszélje Ross távornokkal az Avengers összeállítását. Hát az hatalmas volt! Tonyt felkereste Nick Fury, ő meg a tábornokot és elkéri tőle a kis Hulkot! Na az is jó kis film lesz! Bár túl sok hősnél nagy az elcseszés veszélye!

Szóval összességében nekem egy oan 6/10!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet süket fülekre talál, de tegnap megnéztem a Majmok bolygója új feldolgozását, és a záró képsorokat valaki elmagyarázná, mert azt valahogy nem értem. :)

Én azon a véleményen vagyok, hogy nem lett olyan rossz film a 2001-es Majmok bolygója. Sajnálom, hogy elhanyagolták a folytatását.

 

A vége jól megvan kavarva, de ki lehet találni.

Az idővihar mindennek az okozója, mely véletlenszerűen röpteti ide-oda a belemenő dolgokat az időegyenesen.

Az elején belemegy a majom, aztán Wahlberg, majd utána a bázis. Viszont a bázis jön ki időben a legkorábban, majd Wahlberg és a film végére megérkezik a majom.

Ha jól emlékszem a filmből megtudjuk, hogy a bázis segítséget hívott, mielőtt bekerültek az időviharba. Tehát logikusan nézve, valószínű, hogy a mentőcsapat - amit a bázis hívott - is belekerült abba az időviharba és leszálltak a bolygóra, de ők mindenki után értek oda, ahol a gonosz majomvezér valószínű elfogta őket, és az űrhajójukkal ő is belement az időviharba, ami korábbi időpontra dobta ki őt, mint Walhberget. És mivel az 1800-as évekre tehető időben jött a majomvezér a Földre, nyilván a technikai hátterével leigázhatta az embereket. Walhberg meg akkor ért vissza, amikor már eltelt több mint száz év a majomvezér megérkezése óta, ezért van az ő szobra a film végén.

Kicsit agyalnom kellet anno nekem is rajta, de tetszett, hogy van benne értelem. A film adta lehetőségekkel ki lehetett találni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy hírlik hogy így fog kinézni a T4 első plakesza.

Nem csak hírlik, ez a T4 első plakátja. Sőt, erről a képről lemaradt, de ott van közvetlen alatta a Robocop Remake plakátja is.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.