Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Donát

És most? Ha nem kérdés hanem megjegyzés volt akkor mi van? Érdekel a rájuk adott magyarázat, de mindent nem tudok bevenni. Azon túl persze, hogy képregényfilmet láttam.

De régen sokkal lazábban kezelted a realitás kérdését. Mondjuk az Armageddon -ban. Na az a film egy hatalmas filmes abszurdum. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De régen sokkal lazábban kezelted a realitás kérdését. Mondjuk az Armageddon -ban. Na az a film egy hatalmas filmes abszurdum. :)

Hidd el ezt is elég lazán kezelem, csak ti vettétek vérmesen komolyan a felsorolt bakikat, furcsaságokat amiket megemlítettem. Én csupán ennél tökéletesebb filmet vártam, mert mindenki rögvest reálisnak állította ki a különböző fórumokon. Ennyi. És innentől tényleg lépjünk már tovább. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hidd el ezt is elég lazán kezelem, csak ti vettétek vérmesen komolyan a felsorolt bakikat, furcsaságokat amiket megemlítettem. Én csupán ennél tökéletesebb filmet vártam, mert mindenki rögvest reálisnak állította ki a különböző fórumokon. Ennyi. És innentől tényleg lépjünk már tovább. :)

Reális, reális, nem tudok olyan filmről ami 100%-ig reális. Sőt, nem tudnék olyan filmet mondani amiben kevesebb hiba lenne mint a TDK-ban. És ebben az a nagy szó, hogy egy olyan történetről beszélünk, ahol denevérnek öltözött emberek ugrálgatnak, de van aki bohócnak festi ki magát és úgy öldököl. És ezek mellett szinte teljesen reális és hibátlan tudott lenni (szinte). Ez a nagy szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

A kártya ha jól tudom a bírónő papírjaiban volt. De lehet, hogy tévedek.

 

 

 

Aha nála volt és aztán a hekusok elemeztették de a kettő között a kártyuszról nem volt semmi. Na ez jó kis rejtvény de nemigen fogom agyonerőltetni rajta az agyam. :)

 

 

Nem gúnyolódtam
Oké:) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK

Spoiler:

Lehet hogy megölni mentek oda, nem elvinni. A lenti biztonsági pedig felszólt Wayne-nek hogy behatolás történt, erre megnézte a kamerán és látta hogy Jokerék azok.

 

A második kérdésre az is lehet a válasz, hogy Joker élő fedezéknek használta a palit, és amikor jött a robbanás akkor elbújt mögéje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

A lenti biztonsági pedig felszólt Wayne-nek hogy behatolás történt, erre megnézte a kamerán és látta hogy Jokerék azok.
Pont a legegyszerűbb magyarázat nem ugrott be. Mindjárt főbe lövöm magam. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó nagy vita alakult itt ki.Ezért is mentem el egy időre.Nekem senki ne vegye el az élményemet idióta(megmagyarázható) kifogásokkal.Quarronból elég volt az sw.hu-n.Mégegyszer ,aki látta a filmet, vagy akár a Beginst, az komolyan gondolja, hogy Batman civileket géppuskáz le a továbbhaladás érdekében?Nyilvánvaló, hogy nem, egyértelmü dolgokon meg nem vitázunk.

Oldie, semmi gond a véleményeddel, csak nem ma kellett volna és nem ebben a stílusban.Ahogy írtad(kicsit gúnyosan) az volt a baj.Most gondold el, hogy kijössz az EP3-ról hazaérsz az élménnyel, és valaki elkezdi írni ,hogy rossz film mert nincs benne Z-95-ös.Nonszensz.

Téged egy értelmes embernek tartalak, de meglepődve veszem észre ,hogy ezeken kiakadsz?Ezek a filmnek egy pitiáner részei.Az Indy4-ben vagy a Die Hard 4-ben hány volt?

Valaki jól megfogalmazta, hogy elvetted az örömet majdnem?Egy nagyon jó napot töltöttünk együtt, megnéztünk egy rettenetesen jó filmet ami számomra bizopnyította miért annyi a bevétel amennyi.Nem a hype miatt.Hanem a film miatt.Teljesen megérdemli.Ledger sem a halála miatt jó.Hanem ahogy Jokert játsza.

Az egészből azt akarom kihozni, hogy nem erre számítottam mikor felléptem ide.Ma csak örülni akartam neki, pozitív dolgokat hallgatni róla.

Nyilván neked sem esik jól ha a Cloverfield-et fikázzák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK

Spoiler:

A TDK erősen igényli az újranézést. Sajnos azonban egyenlőre erre nincs lehetőségem. :) Sajnálom, hogy nem vállalta el Katie Holmes Rachel szerepét. Így nagyobb lett volna a tragédia súlya. De még mindig azt mondom, nagyszerű a film. Egyszerűen annyi a pozitív momentum, hogy nehéz őket még felsorolni is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody. Spoiler!!! :) Biztos van aki még nem látta és most lelőtted az egyik szitut.

 

Amúgy tuti ezt bótba fogom megvenni -mármint a DVD-t, mert érdekelnek a kivágott részek. Kicsit zavarónak éreztem a vágások ütemét. Ezért gondolom hogy van egy-két bővebb jelenet is.

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody. Spoiler!!! :) Biztos van aki még nem láttam és most lelőtted az egyik szitut.

 

Amúgy tuti ezt bótba fogom megvenni -mármint a DVD-t, mert érdekelnek a kivágott részek. Kicsit zavarónak éreztem a vágások ütemét. Ezért gondolom hogy van egy-két bővebb jelenet is.

Szerintem meg ennek a filmnek egy megtekintés nem elég. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, annyira sűrű és gyors a cselekmény... az EpisodeIII-mal is hasonlóan voltam, többször kellett látni ahhoz, hogy letisztuljon. Második nézésre olyan részleteket tudtam megfigyelni mind a TDK-nál, mind anno a Star Warsnál, amire elsőre esélyem sem volt (Harvey becsatolja magát, olajfolt az arcon, stb).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez a 3. részben van. De a legelső részben is ott van Harvey, akit akkor választottak meg államügyésznek.

Aztán eszembe jutott az egész. Kicsit megkavart a Landozás, de te a színészre gondoltál, aki játszotta az SW-ben :) Én meg nem asszociáltam össze a kettőt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általában én sem szeretem, ha egy színészt lecserélnek, mint itt. De meg kell, hogy mondjam, Katie Holmes annyira súlytalan volt az előző filmben, hogy a TDK-ban már elvitte volna a szél, és ő lett volna az egyetlen igazán gyenge láncszeme a filmnek. Már a Beginsben is kár volt szerepeltetni, szerintem ezt most helyrehozták egy jobb színésznővel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általában én sem szeretem, ha egy színészt lecserélnek, mint itt. De meg kell, hogy mondjam, Katie Holmes annyira súlytalan volt az előző filmben, hogy a TDK-ban már elvitte volna a szél, és ő lett volna az egyetlen igazán gyenge láncszeme a filmnek. Már a Beginsben is kár volt szerepeltetni, szerintem ezt most helyrehozták egy jobb színésznővel.

Ugyan már kettesben tisztáztuk ezt a dolgot, de én azért továbbra sem érzem, hogy ez a színésznő hibája lett volna. :) A forgatókönyv nem adott neki elég lehetőséget, hogy az első részben kiteljesítse színészi vénáját, igaz nem nagyon ismerem a korábbi filmjeit. :) Pluszban meg szerintem sokkal helyesebb is mint a folytatásban szereplő színésznő.

Múmiában sem okolnám a színésznőt, mert ami a fizimiskájához illet azt szerintem rendesen hozta a filmben. Tény és való karakterisztikája elmaradt Weisz alakításától. De amúgy nagyon kellemes kisugárzása volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általában én sem szeretem, ha egy színészt lecserélnek, mint itt. De meg kell, hogy mondjam, Katie Holmes annyira súlytalan volt az előző filmben, hogy a TDK-ban már elvitte volna a szél, és ő lett volna az egyetlen igazán gyenge láncszeme a filmnek. Már a Beginsben is kár volt szerepeltetni, szerintem ezt most helyrehozták egy jobb színésznővel.

Én mintha azt olvastam volna valahol, hogy Katie Holmes-t nem lecserélték, hanem nem vállalta el. De nekem is jobban tetszett Maggie Gyllenhaal, mint ő - jobban is játszott és a színésznő maga is sokkal szimpatikusabb. Egy kicsit még hasonlítanak is, ezért számomra egyáltalán nem volt zavaró a váltás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos azok után, hogy a Warner fél évvel eltolta a HP új részének premierét, sokan elkezdtek versenyezni a november 21.-i dátumért. Előre láthatóan két sikervárományos film ( ebből az egyik animációs) indul a őszi premiernapért. Twilight egy romantikus-vámpíros film, míg a Bolt inkább a gyerekeket célozzam meg Disney jóvoltából.

Alább a Twilight előzetese. :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma délután nézegettem a filmjeimet, vajon mit is kellene berakni a lejátszóba. Megláttam a Mátrix revolutiont. Mivel volt róla szó a talin is, gondoltam megnézem. Nagyon jól szórakoztam. :) Igazi kikapcsolódást jelentő film, fantasztikus effektekkel.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma délután nézegettem a filmjeim között, vajon mit is kellene nézni. Megláttam a Mátrix revolutiont. Mivel volt róla szó a talin is, gondoltam megnézem. Nagyon jól szórakoztam. :) Igazi kikapcsolódást jelentő film, fantasztikus effektekkel.

Jó film, de mindenki sokkal többet várt. Sok mindent csak zagyvasággal magyaráztak meg, már ha mondhatjuk őket magyarázatnak. Nagyon kevés volt benne Mátrixban játszódó jelenet, emiatt is nagyot csalódtam. És szinte csak olyan szövegek hangzottak el, amik szerintem még a készítők se értenek. Az első résztől nagyon elmarad, eléggé összecsapottnak néz ki. Persze még mindig jó film, de lehetett volna 100x jobb is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Pókember első két részét néztem meg ismételten az elmúlt napokban. Azt kell, hogy mondjam összességében jobban bejött mint korábban, főleg a második rész :) Egyedül gyengének talán az első rész első felét éreztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tegnapelőtt a mindörökké bőrkomát néztem meg és azt vettem észre hogy már nem jön be annyira mint azelőtt. Akárhányszor Nigmusz és Kétpofa megjelent a színen mindig megjegyeztem magamban hogy b*zik. Asszem átállt az agyam a TéDéKá-ra. :)

Amikor a múlt hónapban a 1989-eset néztem Jokira meg azt mondogattam hogy hülye mert úgyis az. Ettől függetlenül az a film ugyanúgy bejön mint régen. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.