Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mamma Mia!

 

Úgy látszik mostanában szerencsém van a filmekkel.Múlt héten Wall-e most meg ez a film.Kb 10 perce lett vége, de olyan hatással van rám, hogy csak nézek ki a fejemből.Ilyen jó filmet nagyon rég láttam.Annyira kedves, varázslatos, hogy az ember legszívesebben fogná a böröndjét és irány Görögország.Az Abba-dalok fenomenálisak ilyen köntösben előadva.Nagyon át tudtam élni a szereplők helyzetét.Emlékszem az én szüleim is imádták az Abbát.Akár ők is lehettek ebben a helyzetben anno.A színészek nagyon jók, érdekes Brosnant énekelni látni, de jól csinálja.A kis hölgy is nagyon aranyos.Az egész olyan szép és magával ragadó, mint egy festmény.Holnap megnézem megint.Meg szerintem holnapután is.Nézzétek meg érdemes.Pénteken meg is veszem eredetiben.

 

 

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, frenkie, nagy dolog egy tőzsgyökeres rockertől ilyen véleményt olvasni egy ABBA-filmről, ami ugyebár egészen más műfaj. :) De a film jó, ez kétségtelen, én még nem találkoztam senkivel, aki látta, és ne tetszett volna neki, kortól és nemtől függetlenül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem annyira nem jött be a Mamma Mia!. Amiért nem bántam meg, hogy megnéztem (elrángattak) moziban, hogy jók voltak a számok, amiket végig élveztem. Szerintem anno az ABBA nagyon minőségi zenét csinált. Viszont maga a sztori nekem elég langyi volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A száz legemlékezetesebb karakter az empireonline szerint. A vicces, hogy Star Warsból többet válogattak ki (ebből kettő a top10-ben), mint bármi másból, beleértve a Gyűrűk Urát is (igaz, csak az ep4-5-6-ból, pedig szvsz Jar Jar, ha sokaknak nem is pozitívan, de emlékezetes karakter :nana: ). Mondjuk az első helyezetten meglepődtem, két karaktert is oda szavaztam, de mindegyik arréb (de azért még top10-ben) végzett:

http://www.empireonline.com/100-greatest-movie-characters/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis lista. Mondjuk én az elsőt egy tízessel hátrébb sorolnám. Dzséjt, szerintem a GYU szereplők nem igazán mozikultfigurák :nana:

Szerintem sem, de mégis szerepel belőlük pár. És többszőr hallom, hogy "mennyivel jobb film" a GyU-ra, mint "mennyivel jobb könyv".

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.