Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Minden elismerésem a magyarországi forgalmazónak. Perfect tönkrevágja az itteni IMAX mozit.

Ezek után meg ne csodálkozzanak ha a Real D meg a Dolby3D terme sora elhapolja előle a bevételeket.

És a poén, hogy még ők értetlenkednek, és mondják, hogy nincs rá igénye a nézőközönségnek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De múltkor mintha már erről lett volna szó itt a fórumon, nem? Valami olyasmi, hogy ők adnák a TDK-t meg minden jó filmet, csak fentről nem engedik, vagy valami hasonló, nem emlékszem már pontosan...

Ugyanarról van szó. De azért vicc, hogy nem lehet hatással lenni az üzemeltetőnek a forgalmazóra. Nem hinném, hogy a sok negatív kritika olyan jót tenne neki, ámbár ismerve azt a tényt, hogy a hazai mozik fő bevétele nem is a mozijegyekből áll össze hanem a büféforgalmazásból...... :S Hagyjuk is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt a fegyverszakértő, majd ő megmondja :D

Szakértői szemmel megállapítom, hogy ez a kütyü a fegyver fajtába tartozik, méghozzá a nagyokat durranóba. Amúgy szerintem fiktív fegyver, mert különösebben nem ismerem fel. Nagyon nagyon nagy vonalakban emlékezetet egy MG-42-esre, de csak annyira, mint egy M41A a Thompson géppisztolyra :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: akkor a lényeg, hogy valami spéci átalakított fegyver, amit nem használnak a jelenben ezek szerint.

És ez jó! A távoli jövőben ne használjanak mai fegyvereket. Egyre jobban várom ezt a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Párszor már a páromnak is javasoltam, hogy a kompromiszum jegyében nézzünk meg egy romantikus-horrorfilmet. :) Lehet, hogy most itt lesz rá az alkalom. :D

Nem mintha rá lennék kattanva az említett műfajra :D Csak amennyire másra is, és abból is a jobb fajtákra :D De azért a horrort utálom :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Harry Potter

Spoiler:

Na jó, a hetedig már tényleg darkosabb, és egy csomó jó szereplő meghal, de nem érdemel az sem 18-sa karikát :D Viszont szerintem a hatodik filmben kb annyi lehetne a korhatáros, ami a trailerben van, a tavas rész leginkább, meg ugye a hatos könyv halála (ezt még spoilerben sem írom le, hátha valakimég nem tudja :D) ami inkább lelkileg rossz, de szerintem nem feldolgozhatatlan sokk a kölköknek :) Már akinek újdonság lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mintha rá lennék kattanva az említett műfajra :D Csak amennyire másra is, és abból is a jobb fajtákra :D De azért a horrort utálom :D

Ezzel én teljes mértékben tisztában vagyok, csak éppen megcáfoltam az alábbi észrevételt, hogy ebben a filmben aztán mindenki talál kedvére valót. :P Más szóval aki a romantikára hajlik az nem fog ezért kömény kaszabolást nézni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ez jó! A távoli jövőben ne használjanak mai fegyvereket. Egyre jobban várom ezt a filmet.

Jájá, a Doom óta nem láttam olyan jövős filmet, amiben vették a fáradtságot a fegyverek sci-fisítésére. Jövőre meg kettő is jön, tiszta jó :)

 

Oldi, találtam neked egy játékot. Ha jó leszel, kapsz egyet a szülinapodra:

cloverfield-monster-1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De aranyos kisbaba. :D

 

 

Rob és Beth a végén meghaltak? Ugye nem?

 

 

 

Ezt már múltkor megtárgyaltuk. :D A stáblista végén lévő hanganyag szerint Rob a bombázást túlélte. De hogy a kamera megtalálásakor is életben volt e, az nem tudható :)

Amúgy az egyik alternatív vbefejezésben egy képkockán mutatják ahogy egy katona a romok közt a kameráért nyúl.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.