Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Csak meglehet, hogy a felvétel pont emiatt ment sutba, mert a beállítások pont a legkedvezőbbek lettek volna. Nem mindegy ám, hogy az adott időpontban pl száz dollárt vagy kétszázat áldoznak valamire. ( idő, fényviszonyok, időjárás...ésatöbbi is sokat számít ilyenkor)

Tudom :) De emiatt főjön a rendező meg a producer feje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A minőség ezen alapulva értendő. :D Tetszhet egy film másnak, ha nekem nem... :)

Bizony :D Erről jut eszembe, hogy húgom totál kiakadt a Trópusi viharon anyámmal együtt, egyáltalán nem tetszett nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony :) Erről jut eszembe, hogy húgom totál kiakadt a Trópusi viharon anyámmal együtt, egyáltalán nem tetszett nekik.

Ahogy olvastam mostanában a filmes fórumokat, csak úgy röpködnek mindenhol a 1/10-ek. Igazából nem tudom hogy sok ember mit várt ettől a filmtől.

Én dvd-n is bezsákoltam, szerintem még mindig az év legjobb vígjátéka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy olvastam mostanában a filmes fórumokat, csak úgy röpködnek mindenhol a 1/10-ek. Igazából nem tudom hogy sok ember mit várt ettől a filmtől.

Én dvd-n is bezsákoltam, szerintem még mindig az év legjobb vígjátéka.

Hát amelyeket meg én nézzem, ott meg a tízeshez van közelebb a tetszési index :D

Nem véletlenül a "Művészfilmek Kedvelői" fórumát olvastad? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát amelyeket meg én nézzem, ott meg a tízeshez van közelebb a tetszési index :D

Nem véletlenül a "Művészfilmek Kedvelői" fórumát olvastad? :)

Egy játékokkal foglalkozó oldal filmes fóruma, ahol azért a sznobok száma nem éppen nagy(mondjuk az átlagéletkor elég kicsi).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy játékokkal foglalkozó oldal filmes fóruma, ahol azért a sznobok száma nem éppen nagy(mondjuk az átlagéletkor elég kicsi).

Innentől asszem akkor érthető is :) A Szakasz meg a Rambo 1 nem mond nekik túl sok mindent. Érzelmek legalábbis nem kötik őket hozzájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A minőség ezen alapulva értendő. :) Tetszhet egy film másnak, ha nekem nem... :D

A kritikusok sajnos elég sokszor úgy írnak kritikákat, mintha meg lennének győződve, hogy csak az ő véleményük számít. Ezért ritkán hallgatok rájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kritikusok sajnos elég sokszor úgy írnak kritikákat, mintha meg lennének győződve, hogy csak az ő véleményük számít. Ezért ritkán hallgatok rájuk.

Kritikus és kritikus között is óriási különbség van... mivel a net mindenkinek szót ad, igy persze rengeteg az önjelölt filmesztéta, de vannak olyan arcok, mint Varró Attila, vagy Orosdy Dániel akiknek az óriási filmes müveltségük mellé meglepően jó irói véna is dukált. Ez persze nem jelenti azt hogy az ő véleményük a "végső igazság", de a kritikáik messze többről szólnak, mint arról hogy jó vagy rossz-e valami... új megvilágitásba, filmtörténelmi kontextusba tudják helyezni a műveket, ami érdekes lehet annak aki sok filmet néz. Érdemes megválogatni azt, hogy hol olvas az ember kritikát... első lépésben például nem árt ignorálni az index Cinematrix részlegét úgy ahogy van :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a közönségréteg mindkettőt zabálni fogja. :) Szépen kiegészítik egymást inkább.

Ez igaz. Idén május-augusztus között egy csomó szuperfilm lesz a mozikban: Star Trek, Terminator: Salvation, Transformers: Revenge of the Fallen, G. I. Joe, Angyalok és démonok, X-men Origins: Wolverine. Kihagytam még valamit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mint Varró Attila

Hehe, múltkor az egyik haverommal (ismeritek) kerültem vitában az ürge miatt, mivel ő személyesen ismeri (ugyanabban az iskolában tanítanak, azt hiszem), és megkérdőjeleztem az egyik véleményét a Total Recall-lal. Nos, ő "végső igazságként" kezelte Varró Attila véleményét, és bárnem mondta ki, de éreztem, hogy vele szemben nekem kis (valóban) "önjelölt filmesztétaként" (ez tök jó kifejezés) egyáltalán nem lehet igazam. Aztán végül kisült, hogy csak eltérő fogalmakat rejtettünk az "elgondolkodtató" film szó mögé. Neki az elgondolkodtató a csavaros sztorit jelentette, nekem meg azt, ha kijövök a moziból még mindig egyes jelenetek értelmezésén rágódom. Szóval, lehet sokszor megesik, hogy a véleménye két embernek ugyanaz, csak másképpen értelmez néhány dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.