Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerencsére a gépem lejátszotta a 720p-s trailert. Nah bazz, ott van a szeren jópár jelenet. A begyűjtőtáborban azok a karok a tömeg fölött, Marcus megdöbbenése, Mototermik, Hydrobotok.......áááá látni akarom a filmet. MOST!!! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos csak most tudtam géphez jönni, nekem már nem jönne le a trailer, majd megnézem egyszer csak :P

Ide ellátogatsz: http://dzsejt.sfblogs.net/2009/03/03/termi...tion-2-trailer/

Aztán rákattintasz a play-ra, és nem kell semmit letölteni.

(Fő az önreklám :P )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Megváltás szinkronos B előzetese:

 

http://www.indavideo.hu/video/Terminator_-...16fff3589b96fc8

 

Érdekes, hogy Bale-nek megváltozott a szinkronhangja az első trailerhez képest. Sebaj, ez jobban tetszik és a már megszokott szinkronját kapta. Mondjuk pár mondatot durván félrefordítottak, da majd kiderül, hogy ez, hogy fog illeszkedni a filmbe, már ha benne marad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy Bale-nek megváltozott a szinkronhangja az első trailerhez képest. Sebaj, ez jobban tetszik és a már megszokott szinkronját kapta. Mondjuk pár mondatot durván félrefordítottak, da majd kiderül, hogy ez, hogy fog illeszkedni a filmbe, már ha benne marad.

Oldi, ha még nem jöttél volna rá eddigi életed 100 éve alatt, akkor most elárulok egy titkot: a trailerek szinkronjai sohasem egyeznek a filmek végleges szinkronjaival :P De azért ne dőljön össze benned a világ, jó? :P Szóval nem csoda, hogy a mondatok baromságokra lettek ferdítve, és, hogy két trailer között változik a hang. Sőt, az sem lesz csoda, ha netalán ezekhez képest tök más hangon szólal majd meg Bail.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, ha még nem jöttél volna rá eddigi életed 100 éve alatt, akkor most elárulok egy titkot: a trailerek szinkronjai sohasem egyeznek a filmek végleges szinkronjaival ;) De azért ne dőljön össze benned a világ, jó? :P Szóval nem csoda, hogy a mondatok baromságokra lettek ferdítve, és, hogy két trailer között változik a hang. Sőt, az sem lesz csoda, ha netalán ezekhez képest tök más hangon szólal majd meg Bail.

Képzeld, ez bennem már a kezdetektől tudatosult. :P:D Elégé hangsúlytalanul ejtik ki ugyanis a legtöbb mondatot, de nem is ezen kaptam fel a fejem. :P;) Annak azonban örülnék, ha Balenek ez az utóbbi szinkronhang maradta. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Index volt olyan bátor....vagy hót h*lye....hogy innen átvette a "lényeget". A képek jók, node a megjegyzések...:S

 

http://io9.com/5163548/john-connor-on-tatt...own-reveals-all

 

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/...tor_4/#comments

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Némelyik hozzászóláson elcsodálkozom, hogy mennyire debilisek egyesek. :)

És ezek a kalapos baromságok, amiket szajkóznak... Marcus egy T-600-as... lol... istenem, hogyan írhat valaki cikket, mikor azt sem tudja, miről ír??? ;) ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett ez a Terminator trailer...

 

Dzséjt

 

Spoiler:

De, a most következő filmek még nem ezt az idővonalat mutatják be, hanem a T1 jövőjét. A háborút, mely 1997-ben tört ki, s melyben 2029-ben győz az emberiség Skynet lekapcsolásával. Szóval elméletileg ez a film-trilógia az előzménye lesz a Terminatornak. Legalábbis minden készítő ezt ígéri. És az első film 2018-ban fog játszódni, az utolsó pedig 2029-ben.

John Connor amúgy mindegyik idővonalban 1985 február 28-án született.

 

 

Dzséjt, most visszakerestem, ezt írtad nekem tavaly július 17-n, amikor megkérdeztem, hogy mi a helyzet az új termi filmmel. Na már most, ezek az infók még mindig állnak? Azaz az eredeti háború kezdeti szakaszát fogjuk látni?

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felmerült bennem egy kis kíváncsiság. Vajon a sima terminátorok -gumi-, és élőbőr nélkül- is tudnak beszélni? Ugye eddig ilyet nem láttunk. Csak most ez felmerült bennem, mert elvégre valahogy majd irányítaniuk kell a foglyokat. Hacsak nem (erre is) lesznek a spéci bőrős egyedek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég a magyar előszinkronból

 

Adott a legutóbbi Terminator trailer. Szép, jó, a zene borzalmas, de úgyahogy egyben van. Erre a forgalmazónál, ki tudja míly mélyen rögzült késztetésből adódóan úgy gondolják, hogy van értelme paprikajancsikkal gyorsan szinkronizálni.

 

Miért van erre szükség? A rendszeresen mozibajáró közönséget minden alkalommal megkínozzák a katasztrófálisan szarul magyarított trailerekkel. Nem elég, hogy a közönség képtelen viselkedni, majomként erődemonstrál a székében, késve érkezik, még a kiadott hang, ami elnyomná a fészkelődők zaját, az is borzalmas. Magyarított játékoknál hasonló a helyzet. A szinkronszínésznek érezhetően fogalma sincs hogyan kéne hangsúlyozni, ebből adódóan túljátsza a szerepét. Az effektezés hiányáról nem is beszélve. Az egész folyamatot felügyelő személynek pedig nem esik le, hogy amit hall az kínos, rossz a fülnek. Amennyiben nincs rá pénz, hát feliratozzák, de ha mégis tovább erőltetnék az előszinkronokat, akkor ideje lenne beszerezni egy nem AB jelű, magyar Mr. Voiceot, aki tisztességesen fel tud mondani fél tucat mondatot egy trailer alá és a nézőnek sem fordul fel a gyomra tőle.

 

http://www.hardwired.hu/forum/forum.phtml?...nt&id=25012

 

csak annyit mondok....IGAZA VAN

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor legelőször titkolózott a mélység a retkesen azok a marhák nem a saját szinkronjával reklámozták a filmet hanem képesek voltak összeütni neki egy másikat. Csak lestem hogy Bud nem Gáti Oszi hangján magyarázott és csak remélni tudtam hogy nem szinkróztatták le újra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, most visszakerestem, ezt írtad nekem tavaly július 17-n, amikor megkérdeztem, hogy mi a helyzet az új termi filmmel. Na már most, ezek az infók még mindig állnak? Azaz az eredeti háború kezdeti szakaszát fogjuk látni?

Nem, már nem. Azóta már kiderült (és McG és a trailerek is igazolták), hogy a film a T3 jövőjét meséli el. Vagyis a háború 2004-ben tört ki, itt van Kate, aki terhes (a T3-ban volt róla szó, hogy John gyerekei idővel fontosak lesznek), benne lesznek a T1-esek (a minigunos lánctalpasok a T3-ból), és valószínűleg Skynetnek nem lesz központi magja. Illetve erre utal az a szöveg is, hogy: "Ez nem az a jövő, amiről anyám mesélt." Pár dolog így megváltozott.

Spoiler:

Például az egyik ilyen lesz Marcus, a másik meg az, hogy már 2018-ban felbukannak a beszivárgók, holott csak 2020 vége felé kellett volna megjelenniük.

Sőt, McG arra is utalt, hogy későbbi részekben (5-6.) megjelennek majd a T-1000-esek és a TX-ek is, bár ez utóbbi azért kérdéses, mert azt meg nyiltan kijelentette, hogy a trilógia 2029-ben, Kyle és a Terminatorok elküldésével ér véget... bár, mint írtam, a történelem/jövő megváltozott. És még messze van a T6, szóval addig az elképzelések is megváltozhatnak ;)

 

Jake: szerintem nincs igaza. Egyrészt, ahogy Oldi írta, ez az átlag moziba járót baromira nem izgatja. Kettő, életembe alig találkoztam magyar szinkronos trailerrel moziban (de komolyan, itt Veszprémben ritkán nyomnak szinkronos trailert, vagy csak nekem volt eddig mázlim ;) ), három, elég kényeske az író akkor, négy, a játék szinkronok az utóbbi időben jók (The Witcher, Crysis Warhead, mind a kettőt profi színészek szinkronizálták stúdióban).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olykor a szinkronellenzőknek ( tényleg a kemény magnak ;) ) betennék egy '80-as évekbeli hangalámondásos videokazit. Lássák és hallják, hogy nekünk mit kellett szenvedni. És érdekes mód egy szavunk se volt akkor ez ellen. Örültünk, hogy videozhattunk. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olykor a szinkronellenzőknek ( tényleg a kemény magnak ;) ) betennék egy '80-as évekbeli hangalámondásos videokazit. Lássák és hallják, hogy nekünk mit kellett szenvedni. És érdekes mód egy szavunk se volt akkor ez ellen. Örültünk, hogy videozhattunk. ;)
Pozsgay Józsi rulez. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.