Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mintha valami zombi film posztere lenne. :)

Nekem az ugrott be róla, mintha a 600-as éppen a nagy dolgát akarná elvégezni, a kamerát meg a retyóba dugták el. Nem tudom, kinek jutott eszébe ilyen perspektívából posztert készíteni, de fejbe vágnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is a Watchment! Furcsa film volt, az biztos. Rorschach volt a legjobb arc benne. Nem rossz film, bár ez nem az a szokványos jó vagyok, és csak jó dolgokat csináló szuperhősös film. Voltak benne elvont dolgok is. Viszont egyet nem értek: Dr. Manhattan miért nem visel ruhát? Engem ez nagyon zavart a filmben. :)

 

Star Trek:

 

Ha már az új HD előzetesről beszélünk, akkor megcsináltam, hogy magyar szinkronnal is legyen ilyen. A majdnem ugyanolyan (aki megmondja, hogy melyikben különbözik a kettő, kap tőlem egy piros pontot :| ) magyar nyelvű változatról lekaptam a szinkront, és a 720pés előzetes alá bevágtam, feltöltöttem. A spoiler gomb alatt találhatók a linkek.

 

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A világ legdrágább filmjei lista

Na kivan a második helyen? :)

http://www.the-numbers.com/movies/records/budgets.php

Szerintem a marketing büdzsével együtt simán felkapaszkodik az első helyre hehe :|

 

Na egy ilyen filmnél mi lehet az elvárt amerikai bevétel vajon stúdión belül?

500 millió minimum.

De ott a Star Wars és a TDK nyomul.

 

A Titanic gigászi bevételét nemhiszem hogy súrolni fogja, habár kitudja :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kicsit pesszimista vagyok a bevételeket illetően. Biztos sok lesz de a rekordokat nem dönti meg. Szerintem USA -ban 500 millió körül fog hozni, összességében pedig ha meglesz az egy milliárd, összeteheti a kezét Cameron és a stúdió.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az ugrott be róla, mintha a 600-as éppen a nagy dolgát akarná elvégezni, a kamerát meg a retyóba dugták el. Nem tudom, kinek jutott eszébe ilyen perspektívából posztert készíteni, de fejbe vágnám.

Nekem meg az, ahogy áttipor mindenen. Fel lehet fogni egy földön fekvő ember szemszögéből is akin átgázol. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake már annyit emlegette ezt az avatart, hogy nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Jó lenne, valami igazán ütős, űrutazós sci-fi ebben az évben. Ahogy látom a Star Trek az lesz. Várom az első trailert az Avatarból is! :)

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Jake ha tehetné, már rég lefoglalná a jegyét a vetítésre, dupla székkel, hogy tuti legyen a helye és természetesen jó előre kiválasztaná a kvarcmentes, tükröződésmentes szemüvegét a tuti élmény miatt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Star Trek nem érdekel, maradok az Avatarnál! De ha rossz lesz.....menekülhetsz Jake! :)

 

Szerintem megnyugodhatsz...

 

Itt mondja az interjúban Michelle Rodriguez, hogy James Cameront és az Avatart is imádja, és aki nem, annak beveri a képét :)

http://scifiwire.com/2009/03/avatars-michelle-rodrigue.php

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem megnyugodhatsz...

 

Itt mondja az interjúban Michelle Rodriguez, hogy James Cameront és az Avatart is imádja, és aki nem, annak beveri a képét :)

http://scifiwire.com/2009/03/avatars-michelle-rodrigue.php

Még jó, hogy imádja. Annyi gázsiért amit kap érte. :D:P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake. Aki dolgozik egy filmen az mind az egekig magasztalja azt. Jól is néznénk ki ha szidnák, vagy nem tetszene nekik. Én ebből messzemenő következtetéseket nem vonok le. Majd meglátjuk a moziban. A trailer sem lesz 3D -s, szóval önmagában kell meggyőznie, hogy érdemes megnézni a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak más filmek rendezői is nagyon dicsérik, nem hiszem hogy ezért megfizetik mondjuk J.J Abramst meg Danny Boylet. :):D

 

Nagyon sokan kíváncsiak rá szakmán belül is, ez nem titok.

 

Az első trailernek hatásosnak kell lenni.

 

Csak majd ne felejtsétek letölteni HD minőségben, mert úgy az igazi .

 

 

De az is lehet, hogy a trailer után én leszek a legjobban csalódott.... :)

 

 

Csakis azért,, mert ekkor döbbenek rá igazán, milyen messze is van december :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én pedig úgy vagyok, hogy ha előre nagyon istenítenek valamit, akkor az nálam már eleve hátránnyal indul. Részben azért, mert 80%-ban marketingfogásnak tartom, részben azért, mert ha egy film (vagy egyébként bármi más, könyv. pl.) tényleg jó, akkor szeretem ezt meglepetésként én magam megtapasztalni, és úgy jobban is hat rám, mint egy olyan film, amiről már előre ódákat zengenek.

Persze semmi nem lehetetlen, csak akkor tényleg nagyon-nagyon jónak kell lennie. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát pedig muszáj az ilyen 250 milliós filmeket hájpolni már most az egekig, mert sose térülne meg a gyártási költség. :)

 

 

Én meg csak azért hájpolom, mert érzem, ez tényleg nagy durranás lesz. :D

 

 

Meg szeretem, ha együtt egy közösség várja izgatottan a filmet, egyedül nem az igazi.. :):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez az Avatar nem sok újat fog hozni. Remélem, hogy tévedek, de engem nem nagyon pörget fel. Már eleve ezek a "korszakalkotó", "fantasztikus, gigászi, nagyszabású" stb. jelzők taszítanak. A Terminátor filmet sokkal jobban várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt megint a csúnya pénzről van szó.Nyomatják az emberek agyába, hogy ilyen meg olyan és sosem látott effectek, stb..Ez csak marketing.Majd az emberek eldöntik jó lesz-e.Bár Cameronban én sem csalódtam még.

 

Viszont ma láttam egy csodálatos filmet.Egy tündéri aranyos mesét.Egy svéd filmet.Melynek címe: Engedj be(angolul:Let the right one in).Egy kisfiúról és egy kislányról szól kik egy külvárosban élnek.A kislány fura, de hogy miért az maradjon titok.Egy gyerekmese felnötteknek.A képi világa, a színészek mind fantasztikusak.Már vagy 4 órája végetért de még most is hatással van rám.Nálam a 2008-as év legjobb filmje megosztva a Wrestlerrel.

Ajánlom mindenkinek, de főleg Pildinek.Neki nagyon tetszeni fog.

 

 

 

 

 

Taken-rajongóknak meg egy jó hír.Készül a második rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.