Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Több év szenvedés után végre itt egy jó animációs film, nyomorult szülők fellélegezhetnek egy hétre. Ha egy cseppet csavarnak rajta, a Szörnyek az űrlények ellen minden idők legjobbjai között lenne, de így sem vagyunk elégedetlenek, sőt. Az utóbbi 2-3 évben csak bénábbakat láttunk. A 3D-verzió pedig fenomenális.

Szörnyek az űrlények ellen kritika indextől

http://index.hu/kultur/cinematrix/kritika/..._szekeres_imre/

itt a lényeg:

Betojtunk a plusz dimenziótól

 

A figurák grafikailag lenyűgözőek, és ami ritkaság a modern animációs filmeknél, az emberek sem néznek ki rettentő bénán. A látványvilág minden ízében remek, ellentétben mondjuk a Madagaszkár 2.-vel, ugyanettől a stúdiótól. Talán emiatt is volt annyira lehengerlő hatással háromtagú tesztcsapatunkra [3] - Miriam (5 1/2), Borisz (7) és én (39) - a 3D-s vetítés. Egy héttel a normál verzió sajtóbemutatója után ugyanis elmentünk a MOM Parkba, a szemüveges változatra is. Én eddig annak a rosszindulatú előítéletnek voltam a foglya, hogy a térbeli mozi csillogó hülyeség, ami soha nem fog túllépni az e célra gyártott üldözős-kanyargós demócskák bemutatásán. Ezennel nyilvánosan megtépem a köntösömet. Egy jó film 3D-ben 37 százalékkal élvezetesebb, mint kettőben. Egy rossz filmből persze nyilván nem csinál jót, de ha van rendes alapanyag, a hatás lenyűgöző. Én utoljára kamaszkoromban voltam térbeli mozin, így eleve fellelkesített, hogy a szemüvegek már nem színesek, hanem átlátszó lencse van bennük, a vizuális élmény pedig tényleg összehasonlíthatatlanul sokat javult. Kapkodtak is rendesen a gyerekek a levegőbe a röpködő tárgyak után, ha nem látom, el se hittem volna, hogy ilyen létezik. Beszari gyerekek szüleinek mondom, hogy a rettegés is 37 százalékkal nő a térhatás miatt.

:)

 

Szóval aki be akar tojni a plusz dimenziótól, az mai naptól nézheti Aréna Plázában IMAX 3D-ben :D

Senki közületek nem megy el rá? ;)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Per pillanat a Star Trek mozira kíváncsibb vagyok, már ami a közeljövőt illeti. Ha lenne elég zsé-m akkor még talán a Halálos Iram-ot sasolnám meg. De most másra megy a spórolás és ugye hamarosan jön a Salvation, Transformers......

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Per pillanat a Star Trek mozira kíváncsibb vagyok, már ami a közeljövőt illeti. Ha lenne elég zsé-m akkor még talán a Halálos Iram-ot sasolnám meg. De most másra megy a spórolás és ugye hamarosan jön a Salvation, Transformers......

Jaja, nálam is Trek-Terminator-Transformers (tripla T ;) ) az, amire ki lesz osztva a zsé a nyár folyamán, az egyéb kiadások mellett ("nyaralás", pestezés, utcazene fesztivál). Olyan filmek, amik nem annyira érdekelnek, már nem férnek bele a keretbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami Amerika 2

 

Úristen mekkora film.Nagyon jó.Méltó az elsőhöz.Ritka ,hogy a folytatás is jó, dehogy a folytatás jobb mint az első rész az ritka.Benne van Lukács Mester is tankcsapdástul.De persze nem csak ezért jó.Aranyosak a szereplők, egy felhőtlen szórakozás így buli elött.Ónodi Eszter meg istennő.Ha valaha lesz barátnőm, akkor ilyennek kell lennie.Azok a szemek, azok a lábak.She is a beautiful woman.

Ezt mindenképp m,egveszem dvd-n.Annyira jól szórakoztam a filmen, hogy nem tudom mikor lesz ilyen film még valaha.

 

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.