Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na, ahogy az Empire magazin következő havi ízelítőjét olvasom, lesz egy exklúziv interjú Cameronnal, aki beszél az AVATAR-ról!

Meg talán még képek is lesznek ezen kívül!

Sok Cameron kép, amint magyaráz a forgatáson!!! :lol::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.traileraddict.com/trailer/termi...acked-by-skynet

 

Megtorló
Múlt héten én is megnéztem. Bejött, de nem túlságosan. Egyszer még biztos megnézem aztán majd meglátom hogy milyen lesz hozzá a viszonyom. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ahogy az Empire magazin következő havi ízelítőjét olvasom, lesz egy exklúziv interjú Cameronnal, aki beszél az AVATAR-ról!

Meg talán még képek is lesznek ezen kívül!

Sok Cameron kép, amint magyaráz a forgatáson!!! :lol::D

Fordítást, skennelést minimum adnod kell :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kizártnak tartom hogy ezek a székelykáposzták igazán tudják hogy watchmenék képregényből kerültek vászonra. Emlegetik hogy comics-film de nem hiszem hogy tisztában vannak azzal hogy hogy mi az. :lol: Azon problémáznak hogy egy kék manus van benne meg hogy minek van benne. Azt se tudják hogy mit néztek.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Múlt héten én is megnéztem. Bejött, de nem túlságosan. Egyszer még biztos megnézem aztán majd meglátom hogy milyen lesz hozzá a viszonyom.

Hát nekem piszkosul bejött. Ha legközelebb John Rambo újra benézz a DVD lejátszóba megy vele Frank Castle is. :D Piszkosul véres mindkettő és darált húsival van tele. :lol: Itt tényleg nem lehet kifogásolni, hogy puhatökű lenne a Megtorló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha legközelebb John Rambo újra benézz a DVD lejátszóba megy vele Frank Castle is. :D
Csak össze ne vesszenek az elsőbbségen. :lol:

 

Itt tényleg nem lehet kifogásolni, hogy puhatökű lenne a Megtorló.
Hát azt tényleg nem. Ez a fajta pániser egy állat. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is láttam a Megtorló 2-öt.Nekem a főszereplő miatt volt nagyon hiteltelen.Nagyon rossz színész.Persze akciómozinak jó, de nekem az első jobban tetszett.

 

 

 

A Hurt Locker meg egy egyszer nézhetős film.Meg sem közelíti a Black Hawk Down és a Generation Kill minőségét élethűségét.Kár mert az ötlet jó lett volna, csak a megvalósítás nem jó.Pl nagyon gyors a vágás.Olyan jelenetekkel van teli ami teljesen hiteltelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajaj, azt a filmet nagyon szeretném megnézni. :)

Nézd csak. :) Ha John Rambo bejött és a repkedő húscafatok, akkor tuti tetszeni fog. Ha komoly drámát is vársz mellé akkor felejtsd el. Ez a film nem a színészkedésről híres, hanem a hentelésről. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett az első rész is
Azzal én úgy voltam hogy nagyon el akartam rá menni moziba de nem jött össze és amikor DVD-n megnéztem úgy voltam vele hogy nem is olyan nagy kár érte. Az is bejött, de nem túlságosan. Azóta tevében megint megnéztem de a hozzáállásom ugyanaz maradt. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem piszkosul bejött. Ha legközelebb John Rambo újra benézz a DVD lejátszóba megy vele Frank Castle is. :) Piszkosul véres mindkettő és darált húsival van tele. :) Itt tényleg nem lehet kifogásolni, hogy puhatökű lenne a Megtorló.

De jó lenne, ha már hazánkban is lenne. Mondjuk moziban már biztos nem lesz, de DVD-re remélem kijön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett az első rész is, de ez....ez valami állat! :) És csaj rendezte a filmet. :)

Az első rész is viszonylag jó volt, de szerintem nem tudták visszaadni a képregénybeli "Garth Ennis" féle Megtorlót. A 2004-es verzió inkább arra a Megtorlóra emlékeztetett, akit a Sakál bérelt fel Pókember ellen az Amazing Spider-man valamelyik 70-es évekbeli számában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első rész is viszonylag jó volt, de szerintem nem tudták visszaadni a képregénybeli "Garth Ennis" féle Megtorlót. A 2004-es verzió inkább arra a Megtorlóra emlékeztetett, akit a Sakál bérelt fel Pókember ellen az Amazing Spider-man valamelyik 70-es évekbeli számában.

Én annyira nem vágom a képregénybeli Megtorlót. Anno emlékeim szerint egyszer olvastam róla még gyerekkoromba és tetszett.

Amúgy nekem mint Megtorló karakter bejött Thomas Jane is, de ez a Ray Stevenson gyerek ábrázata pöpecre illett ehhez az állat Megtorlóhoz. :) És akkor még még meg se említettem Fűrészt meg a dilinyós öcsét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd csak. :) Ha John Rambo bejött és a repkedő húscafatok, akkor tuti tetszeni fog. Ha komoly drámát is vársz mellé akkor felejtsd el. Ez a film nem a színészkedésről híres, hanem a hentelésről. :)

Megtorlótól pont a hentelést várom el. :) Főleg azért tetszik a karakter, mert egy önkényes igazságosztó. Egy megkeseredett ember, aki nem akarja, hogy mással is ugyanaz történjen meg, mint a családjával ezért kiirtja a bűnözőket. Olyanokat öl, akik megérdemlik a halált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtorlótól pont a hentelést várom el. :) Főleg azért tetszik a karakter, mert egy önkényes igazságosztó. Egy megkeseredett ember, aki nem akarja, hogy mással is ugyanaz történjen meg, mint a családjával ezért kiirtja a bűnözőket. Olyanokat öl, akik megérdemlik a halált.

Spoiler:

Ebben a részben azért ez nem teljesen így van :) De nem akarom lelőni a poént.

Az viszont tény, hogy nem sokat töketlenkedik. És nem csak öl hanem kínoz is. :) Nem az a jófiús képregényhős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.