Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

No aki nem tudja megszerezni a Watchmen rendezői változatát ( itthon esély sincs rá a boltokban), annak itt a fő kivágot jelenet, mely amúgy zseniális.
Ezt kihagyták? Jól tették, tényleg semmi értelme nem volt. Nem volt nagy hatással a történetre, sőt engem még zavart is ez az ürge.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt kihagyták? Jól tették, tényleg semmi értelme nem volt. Nem volt nagy hatással a történetre, sőt engem még zavart is ez az ürge.

Pedig elég sok szó esett róla a filmben, a jelenkro Éji Bagoly pl többször is megemlíti és az se semmi amikor ő bepöcen az egyik gyilkos csoportba tartozó embert meglátván. Ez is kimaradt asszem a mozis változatból. Mason egy kult,- és követendő figura volt a Percrekészek között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figy ha nem vagy kíváncsi a filmre, addig kirakunk az IMAX bejárata elé két sörrel, hogy ne unatkozz, addig meg nézzük Jézus második eljövetelét odabent. :):D

Vagy ha senki se kíváncsi a mozira, én addig bemegyek megnézni, ti meg söröztök :D

Ha ez marad a 'marketing' ami most van, én biztos nem fogom megnézni a moziban. Most se érdekel különösebben. Előbb keltsék fel a figyelmem valamivel. Nekem nem elég a fizetett tapsikolók örömrivalgása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na nehogy már itt is az Avatarról beszéljünk! Tele van a hócipőm már, hogy minden topikban és minden apropón felbukkan. Lassan már a légysz*rról is az Avatar jut egyesek eszébe.
Egyetértek és bocsi :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor gondolom a T1 ÉS 2-ben lévő dolgok is változnak. Üldözések, akciók, meg a termik elpusztítása is 1984-ben és 1995-ben.

Jaja, de csak a jövőben :D

 

Nekem nem elég a fizetett tapsikolók örömrivalgása.

Nekem felkeltették az érdeklődésem azzal, hogy űrhajós-idegenes-nemFöldbolygós sci-fi lesz. Ilyen koncepcióval egy Uwe Boll rendezte, és Paul W. S. Anderson által írt és producerált, Steven Seagal és Chuck Norris főszereplésével elkészített filmre is beülnék :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem felkeltették az érdeklődésem azzal, hogy űrhajós-idegenes-nemFöldbolygós sci-fi lesz. Ilyen koncepcióval egy Uwe Boll rendezte, és Paul W. S. Anderson által írt és producerált, Steven Seagal és Chuck Norris főszereplésével elkészített filmre is beülnék :)

Örülök neki. Ellenben nekem ez kevés. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem felkeltették az érdeklődésem azzal, hogy űrhajós-idegenes-nemFöldbolygós sci-fi lesz. Ilyen koncepcióval egy Uwe Boll rendezte, és Paul W. S. Anderson által írt és producerált, Steven Seagal és Chuck Norris főszereplésével elkészített filmre is beülnék :D

Ez nagyon jó :)

 

Nekem már tök mindegy, mi jön vagy nem jön Avatar-ügyben, én megyek december 19-én mindenképpen a filmre, aki jön, jön, aki nem, az otthon marad :P Az év második feléből más nem is igazán érdekel. Ja, de, a Sherlock Holmes-sztori :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi az, hogy még egy ilyenre IS? :) Ha Seagal és Norris játszik, az kötelező, bármilyen műfajú filmről legyen is szó :D:P
Persze, főleg ha Boll a rendező. :P

Furcsálltam is, hogy egy ekkora névnek, mint az Avatar, hogy-hogy nem ő a rendezője. Na de sebaj, majd a 2. résznek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek sajna előbb-utóbb nem lesz jó vége. A haja már igen erősen hullik. Szerintem jobban tenné ha hanyagolná a Gépész vagy a Hajnali mentőakció típusú fogyásokat.

egyértelműen. ez nem egészséges és még finom voltam. Így nem lehet lefogyni normális keretek között. Tönkre teszi magát és úgy jár mint Joker.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bale sajnos már nagyon foglalkoztatott színész.Ezt nem szabadna.Rengeteg filmet forgat és ez elöbb-utóbb rá fogja nyomni a bélyegét a szerepeire.

 

Avatarból meg az lesz, hogy egy R5-ös változatot letöltök aztán megnézem úgy.Én biztos nem adok pénzt egy semmitmondó filmre.Iszonyúan szánalmas és primitív ami ezen film körül mozog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, én azért nem fogalmaznék ilyen "súlyosan" :) De fél év múlva úgyis meglátjuk, mire fel volt a film körüli cécó :D

Bale meg egyre inkább az agyamra megy, amennyire mindig róla szól minden. Mintha más remek színészek nem is léteznének. Csak nehogy visszaüssön ez valahol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatarból meg az lesz, hogy egy R5-ös változatot letöltök aztán megnézem úgy.Én biztos nem adok pénzt egy semmitmondó filmre.

Komolyan mondom, te tuti jós vagy. Már nem először mondod meg olyanról a tutit, amiről semmit sem tudni... mi lenne, ha az ilyen kijelentésekkel megvárnád mondjuk a filmet? Vagy ha ne adj isten tényleg jós vagy, kellenének az ötös lottó nyerőszámai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkivel csak az utolsó mondatával tudok egyetérteni. De azt kétlem, hogy semmitmondó film lesz belőle.

Kicsit vissza kéne fogniuk az "arcukat" és úgy osztani a fenékkörbenyalásos véleményeiket, hogy a nagyközönségnek is dobnak ki némi mozgóképet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bale meg egyre inkább az agyamra megy, amennyire mindig róla szól minden. Mintha más remek színészek nem is léteznének. Csak nehogy visszaüssön ez valahol.

Erről is a média tehet. Én nem úgy ismerem őt mintha ripacs életmódot élne, ami nekem elégé ellenszenves, bár ha valaki normális keretek közt csinálja akkor még jópofa is lehet az illető. Tuti, hogy ő nem az a celeb kategória mint a társai közül jónéhányan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.