Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

MissKarrde: hát, akkor nagyjából az lett, amire számítottunk... :)

 

A következő két részt is Yates fogja rendezni. Jó hír viszont, hogy a legutolsó rész zeneszerzője ismét John Williams lesz. Bár nem tudom, mihez kezd majd az időközben kissé - már elnézést - szétbarmolt tematikus rendszerrel...

Sajnos igen. A zeneszerző csere jó hír, remélem, még tud valamit kezdeni az egésszel, de remélem, hogy a rendező fickó kicsit megembereli magát, és valami jobbal előrukkol. Bár azért nem kell mindent ráfogni.

 

Mennyire lett bemutatva a két manó meg Draco munkája?

Ha manókat szeretnél, maradj a könyvnél :D Ők már túl mellékesek egy film számára :hmm: Draco viszont volt, szerintem elég is volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem attól még az elején jól bemutatják a muglitámadásokat. Piton milyen volt benne?

Na most akkor minden kockát meséljek el? :) Inkább már spoilerbe teszem, talán már előbb kellett volna:

Spoiler:

Ajól nem kicsit túlzás, igen gyorsan lerendezik, Piton meg amikor volt, oké volt, bár érzésem szerint sokkal jobb is lehetett volna, nem hozta annyira a formáját :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, a 2 befejező részt (mert persze válság van, kell a pénz, így olló a felénél, várhatunk fél évet a kettő között) is az rendezi, aki a 6-ot.

 

Ez baromság. Nem a válság miatt lesz két részre bontva, ezt már legalább egy éve (hanem több) tudjuk, hogy így lesz, hanem azért, mert részletesen szeretnék bemutatni az utolsó epizódot. Jó, nyilván anyagilag is jól járnak vele, de ettől ennek még semmi köze a válsághoz.

 

Én örülök, hogy két részre bontották.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én biztos nem sajnálnám ha gyenge lenne mert az ázsiai és az Ázsiához köthető filmek engem minimálisan érdekelnek ez pedig nem fér bele abba a csoportba.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülök, hogy két részre bontották.

Tekintve, hogy mennyi minden kimaradt a többi részből, én is örülök neki, hogy kétfelé bontják, így nem kell nagyon megkurtítani a sztorit. Arra viszont igen kíváncsi leszek, hogy ami kimaradt és az utolsó részben előkerül, hogy fogják beleszuszakolni. Max utólag magyarázkodnak. Remélem, sikerül majd jól megoldani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkét trailer nagyon jónak tűnik. CGI-t én is túlzónak találok egy Ninjás filmbe, igenis szépen meg lehet csinálni azok nélkül is. A thai filmek pl komputeres trükkök nélkül is maximállisan megállják a helyüket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Gamerből vajon lesz játékadaptáció? :)

 

A Pandorum szerintem piszok ütős lesz. Lehet, hogy moziba nem fog kaszálni, de a Halálhajóhoz hasonlatosan kúlt film lelsz belőle. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igazatok van... bár nem vagyok nagyon híve a 7. résznek, de így visszaemlékezve tényleg elég sok kalandjuk volt benne. Mindenesetre érdekes lesz, hogy vajon hol és hogyan szakítják meg? Mert a Kill Bill-es megszakítás jó volt, viszont a Mátrixos nem...

Spoiler:

De akkor remélem megmutatnak elég sok mindent. Gondolok itt a címben lévő ereklyékre vagy a Gringottsi kalandra, a túlvilági beszélgetésre és még sorolhatnám

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tudja, hogy a Moon (Sam Rockwell főszereplésével), jön-e egyáltalán a magyar mozikban? Elég jó kritikát kapott, állítólag nincs benne egy szál CGI se, és mégis nagyon látványos. A sztori nagyon fordulatos. Sajnos a neten nem találok róla még videó-beszámolót se... khm :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam, hogy volt valami Avatar-vetítés és már vannak kevésbé istenítők is.

Meg néztem videót a Comic-conról és hihetetlen milyen előgerjesztés ment/megy itt úgy ,hogy még semmit nem tudunk. Kimondják, hogy Avatar és már visítanak egyesek. Mire?

Aug. 21-én várható valami trailer-szerűség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.