Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A legjobb folytatásos filmek!!!

Az 50 legjobb, és szerintem teljesen jó a lista, pont olyan filmek vannak benne, amiknek tényleg jó a folytatása..

 

Nade az első helyezett a lényeg. A harmadik se rossz persze :P:lol:

http://www.empireonline.com/50greatestsequ...default.asp?c=1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda színészekkel dolgozott együtt! Egyébként várom ezt a filmet. A trailer elég jó volt.

Remélem a Predatorsban is kiváló színészekkel dolgozik.

Mindegyik Rodriguez filmben általában csupa ismert ember játszik, itt is el kél pár ismerős pofa :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, nem értem én ezt a felirat-fóbiád. Én eddig még egyszer sem jártam úgy, hogy nem tudtam elolvasni a feliratot. :lol:

Én megértem őt. Többször is jártam már így. Általában ilyenkor egy idő után már nem is olvasom tovább a feliratot, hanem angol nyelvtudásomra hagyatkozom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az imdbn már leltem egy megbizható forrástól Avatar trailer leírást. (mozikba már szállítják a trailereket, az egyik ott dolgozo tag kuksizta meg)

Tisztára úgy kezdődik mint az EP1 trailer :lol:

Magyar idő szerint mikor is lesz ez elérhető a neten?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miféle iskolába jársz te? :o Nekünk lettek volna ilyen feladataink, hogy mozifilmből dogát írni. Rambo egy, kettő, három például. Bírtuk volna :o

 

Nekem amúgy...khm....bejött a film. Ki lehetett bírni :lol:

Nekünk is voltak filmes témáink, bár inkább klasszikus választékból, és én írtam érettségi tételt is a "Lovakat lelövik, ugye?" c. filmből, mert az nagyon tetszett. :P

Az Alkonyatot pedig már sikerült abszolválni mind könyvben, mind filmben, és tényleg egész jó volt, bár a sikoltozás nem jött rám sehogysem. :o :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még csodálkozom, hogy az Asylum nem ugrott rá az AvatarS-ra :P Lehet, hogy csak titkolóznak? Durvább non-markettingbe kezdtek mint Cameron? :lol::o

Nesze Asylum Avatars trailer! :o :o

http://www.youtube.com/watch?v=iYBRFJ9RArc

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi is angol órán néztünk filmeket felirattal :P Majd arról kellett írni egy kis házidolgozatot.

Magyaron is néztünk filmeket, de azok érdekeltsége kiverte a biztosítékot :o Árvácska, Szerelem, 2 asszony... stb

 

Angol tételek között is volt egy szabadon választott témakör, a szórakoztatás, amiben a kedvenc filmünkről kellett beszélni. Mit ad Isten, nem ezt húztam az érettségin. :o Máskor úgy be voltam sz*rva ha angolul kellett beszélni, de akkor egy jó 20 percben elbeszélgettem a tanárommal a Star Wars-ról :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt mondod most, de viszont majd ha DVD eléd kerül, és a kockahasú főszereplők kezdenek "pózolni" lesz ám ujjlenyomat a távirányítód PAUSE-ZOOM gombjain :P:o :o

Egek, miért nem lehet szó szerint venni, amit írtam???? :o Már elnézést, de ennyire félreismersz vagy mi van?? Muszáj mindig cinkelni? Pont tegnap írtam, hogy nekem is sok belőle, az én humorérzékemnek meg aztán pláne.

 

Ebben az Armoredben elég érdekes színészek játszanak, hmm... majd megnézem a trailert, lehet, hogy valamilyen formában nézős lesz majd :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, ez most számodra durva éjszakának ki nézz ki, nemdebár. :):D De ha itten nem éled túl a holnapi napot a trailer megnézése után, tuti nem állunk szóba veled. :D

 

Semmi extra, csak egy mozi trailer lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.