Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem vitás, hogy a John Rambo filmje után, az Expendables Stallonetól a jövő év filmje lesz :cry:

Ez a film, az a film, aminek megtekintése után a modern akciófilmeken felnőtt emberkék fanyalogni fognak, azok meg, akik régen ilyeneken nőttek fel, remélhetőleg imába foglalják. Zúzást, tesztoszteront, robbanásokat, pofozásokat, vért és sziporkázóan szellemesen, finoman trágár egysorosokat kérek a vászonra.

Schwarzenegger, Stallone és Willis egy jelenetben, nos, ez meg kvázi történelmi jelenet lesz egy magamfajtának :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a Predators lesz :cry:

A Predators személyes véleményem szerint az eddigi infók alapján tele van ellentmondással azokkal az ismeretekkel szemben melyeket eddig a rajongó felállítottak az első két filmből és pár könyvből.

Stallona filmje pedig a kőkemény nyolcvanas éveket hozza vissza, úgy ahogy Dzséjt mondja. És a nevek is minimum akkorát szólnak, hogy már sokunknak az is elegendő lenne ha csak egy diszletek nélküli teremben ücsörögnének és mondjuk közösen söröznének, miközben dumálnak ezt-azt. Ez filmtörténelem lesz az tuti :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez a Predators nagyon jól hangzik. Azt hiszem megvan mit nézek meg még a Vasember 2-őn kívűl jövőre.

Én meg ezt biztos nem nézem meg moziban sem, nekem inkább jöjjön januárban a Holmes-mozi :D

 

B***** meg! Holnapra terveztem a District 9 megnézését ( szerda kedvezményes nap a moziban) erre föl pont most van egy kisebb lakásfelújítás a programon :cry: Nem kicsit vagyok ideg. :cry:

Nézd, végül is ez "csak" egy film, nem szalad el, jövő héten is meg lehet nézni. Nekem is van most egy, amit nagyon-nagyon szeretnék látni, szombaton rosszul jött ki, nem néztem meg, majd legközelebb :yes:

 

Schwarzenegger, Stallone és Willis egy jelenetben, nos, ez meg kvázi történelmi jelenet lesz egy magamfajtának :yes:

Igen, az lesz, ezzel erősen egyetértek :)

 

Mi van? PG-13 a mire? Eszüknél vannak? Akiket érdekel, azok úgyis felnőttek, a fiatalok meg valószínűleg úgyis tesznek rá magasról :D Legalább is szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, végül is ez "csak" egy film, nem szalad el, jövő héten is meg lehet nézni. Nekem is van most egy, amit nagyon-nagyon szeretnék látni, szombaton rosszul jött ki, nem néztem meg, majd legközelebb :cry:

Úgy nézz ki, hogy hétvégén esély lesz rá :cry: Most viszont asszem éjfélig tartó takarítás jön :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hogy Mickey Rourket így felkapták. Marvként asszem felejthetetlen volt. A Pankrátorban meg mintha az ő életútjáról forgattak volna. Meglátjuk, hogy Downey mellet hogy alakít. Mindketten elég erős karakterszínészé nőtték ki magukat.

Viszont valaki magyarázza már el, hogy amikor egy filmben gáz van, akkor a statiszták miért össze-vissza futkosnak és miért nem a vésztervek szerint? :cry: Szóval itt arra célzok, hogy más filmekben is hiába ott a jelzés a vészkijárat felé egy pl irodaépületben, a rendező mégis úgy utasít, hogy össze-vissza futkossanak a háttérben :yes: Kissé már ez feltűnő még ha filmes fogásról is beszélünk :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztük haverral az új Péntek 13-at. Hát, a bulák értek benne valamit, de a vége... már előre féltem attól, hogy ilyen sz*r lesz, és tényleg az lett... istenem, ments meg a szánalmas horror befejezésektől.

Viszont, ez a Péntek 13 a Transformers spin off-ja! Van benne a seggfej Trent gyerek (aki az egyik csajjal jár, közben a másikat döngeti, aztán még neki áll feljebb, hogy a csaja mással volt). Na, ez ugyanaz a csávó, aki Mikaelával járt a film elején. Nem csak ugyanaz játssza, hanem tényleg ugyanaz a srác, a Transformersben is Trent és ott is seggfej ugye (ráadásul, a Péntek 13 producere Michael Bay, így az összefüggés teljes).

Szóval jöhet a Jasen vs Transformers film :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg megint a Star Trekket. :D

Kirk anyját alakító színésznő a Dr.Houseban Cameron dokinő ááá :o:D

Szupi, vajon másnak is leesett? :D

Le, már a trailerben :P És az leesett, hogy a tiszt, aki nem osztotta be Kirket sehová, az Beckett doki a Stargate Atlantisból? De Spock anyja sem ismeretlen, ő meg a kicsi Call az Alien 4-ből (bár mondjuk ő elég nyilvánvaló, mert hangyányit nagyobb a szerepet :P ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy nézz ki, hogy hétvégén esély lesz rá :D Most viszont asszem éjfélig tartó takarítás jön :S

Off

Mit műveltetek?

 

Kirk anyját alakító színésznő a Dr.Houseban Cameron dokinő ááá :P:D

Szupi, vajon másnak is leesett? :D

Jaja, nekem leesett még az elején, én a trailert talán egyszer néztem meg, nem rémlik, hogy egyáltalán mi volt benne, de Dzséjt szerint ott is szerepelt, csak egyáltalán nem figyeltem a színészeket abban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztük haverral az új Péntek 13-at. Hát, a bulák értek benne valamit, de a vége... már előre féltem attól, hogy ilyen sz*r lesz, és tényleg az lett... istenem, ments meg a szánalmas horror befejezésektől.

Viszont, ez a Péntek 13 a Transformers spin off-ja! Van benne a seggfej Trent gyerek (aki az egyik csajjal jár, közben a másikat döngeti, aztán még neki áll feljebb, hogy a csaja mással volt). Na, ez ugyanaz a csávó, aki Mikaelával járt a film elején. Nem csak ugyanaz játssza, hanem tényleg ugyanaz a srác, a Transformersben is Trent és ott is seggfej ugye (ráadásul, a Péntek 13 producere Michael Bay, így az összefüggés teljes).

Szóval jöhet a Jasen vs Transformers film :D

 

 

Nekem pedig nagyon bejött.Százsszor jobbnak tartom mint az eredetit.A Trent nevü nyomorultat meg annyira utáltam, hogy azt vártam mikor nyírják már ki.Tipikus amerikai idióta fiatal aki az apja pénzével virít.Simán belelőttem volna a tóba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hogy Mickey Rourket így felkapták. Marvként asszem felejthetetlen volt. A Pankrátorban meg mintha az ő életútjáról forgattak volna. Meglátjuk, hogy Downey mellet hogy alakít. Mindketten elég erős karakterszínészé nőtték ki magukat.

Viszont valaki magyarázza már el, hogy amikor egy filmben gáz van, akkor a statiszták miért össze-vissza futkosnak és miért nem a vésztervek szerint? :D Szóval itt arra célzok, hogy más filmekben is hiába ott a jelzés a vészkijárat felé egy pl irodaépületben, a rendező mégis úgy utasít, hogy össze-vissza futkossanak a háttérben :D Kissé már ez feltűnő még ha filmes fogásról is beszélünk :D

 

 

Igen Rourke visszatért.Iszonyat jó volt a pankrátorban.Egyértelmű, hogy azért mert tulajdonképpen az élete kivetítése.Ő is ugyanúgy rontotta el mint a filmbeli birkozó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hogy Mickey Rourket így felkapták. Marvként asszem felejthetetlen volt. A Pankrátorban meg mintha az ő életútjáról forgattak volna. Meglátjuk, hogy Downey mellet hogy alakít. Mindketten elég erős karakterszínészé nőtték ki magukat.

Viszont valaki magyarázza már el, hogy amikor egy filmben gáz van, akkor a statiszták miért össze-vissza futkosnak és miért nem a vésztervek szerint? :D Szóval itt arra célzok, hogy más filmekben is hiába ott a jelzés a vészkijárat felé egy pl irodaépületben, a rendező mégis úgy utasít, hogy össze-vissza futkossanak a háttérben :D Kissé már ez feltűnő még ha filmes fogásról is beszélünk :D

Szerintem Rourke nagyon jó főgonosz lesz Wiplashként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leállósávban a Venom film.

 

"Bár a képregények világában kedvelt megoldás, ha egy szuperhős nemezise saját füzeteket, saját sorozatot kap, azonban a mozifilmeknél ez a megoldás még közel sem tett szert olyan népszerűségre, mint a rajzolt verziók esetében.

Talán a már régóta tervként emlegetett Venom-film lökést adhat bizonyos elképzeléseknek, melyek révén idővel a rosszfiúk és a főellenségek is saját történetet, saját filmeket kaphatnak.

A Zombieland egyik írója, Paul Wernick egy nyilatkozatában elmondta, hogy a Pókember-spinoffnak számító Venom-mozi még mindig eléggé korai stádiumban leledzik, ugyanis eddig hiába készült már két draft, két forgatókönyv-tervezet, a Sony még mindig nem döntötte el, hogy ha rábólint a filmre, akkor melyiket fogja vászonra vinni.

Újságírói kérdésre, miszerint a Venom-film kapcsolatban lesz-e a Pókember 4-gyel, Wernick elmondta, hogy erről nem beszélhet, hiszen a stúdió és a producerek majd a kiválasztott szkriptkezdemény után fogják kitalálni, hogy pontosan miképp is tálalják az egyik legádázabb Pókember-ellenségről szóló alkotást."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.