Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Bay nem ettől enyhülne meg, hanem attól ha a kisasszony befeküdne ruha nélkül az ágyába, ami szerintem már meg is történt.Legalábbis Bay hülye lenne ha kihagyná.

Van benne valami. :)

 

És a két testvér egy szót sem szól egymáshoz, sőt, Kardfog még azon sem ütközik meg, hogy az öcsike fel sem ismeri és szó nélkül nekitámad (holott az előző találkozásuk végén kvázi kibékültek...).

15 év hosszú idő. És Kardfog akkor már Magneto szolgálatában állt. Megváltozott. Egyáltalán nem érdekelte már a testvére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekben a percekben készült el? :)

Ne hülyéskedj, ő írta meg. :D

 

15 év hosszú idő. És Kardfog akkor már Magneto szolgálatában állt. Megváltozott. Egyáltalán nem érdekelte már a testvére.

Ha benne lesz egy filmben, akkor elfogadom (ha jól vezetik le). Addig nekem a két Kardfog csak két különböző figura.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 év hosszú idő. És Kardfog akkor már Magneto szolgálatában állt. Megváltozott. Egyáltalán nem érdekelte már a testvére.

 

Az volt a legnagyobb a baj, de talán ezt már régebben leírtam, hogy ezt a Wolverine sztorit választották.Mikor csak egyetlen képregényben volt ez a, szerintem b-romság, hogy Ők ketten testvérek. Meg a csontkarom...jajjj. Miért kellett csontkarmokat is kapnia tök fölöslegesen. Na mind1, szóval ebbe rengeteg dolgot bele lehet magyarázni, hogy Viktor miért nem ismeri fel Logant, de alapban tényleg 2 teljesen más karakternek néz ki.

Nem értem miért nem tudtak egy rendes történetet hozzárendelni a filmhez.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok alapján, amit írtok, nekem is marhaságnak tűnik már, hogy tesók a Wolverine-filmben. A képregényeket nem olvastam, csak a filmeket láttam, de így nekem is inkább két külön karakter, mint ugyanaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sigourney Weaver Avatarja meg egy sereg na'vi a háttérben

 

Közben jönnek az Avatar leírások mindenhonnan, és ez tényleg ütős előzetes lesz. Meg brutális is.

Spoiler:

Quartich ezredes az AMP suitban szürcsöli a kávéját míg az emberei gyilkolják a na'vikat
:P

 

Valamint végre valahára a hideg fog futkosni szó szerint a hátamon. Ugyanis a trailerben feltűnik szinte az összes Cameron film címe:

From the Director of Aliens, The Terminator, Terminator 2, True Lies and Titanic

 

Ez mind :P Az Abyss az nem, mert az annyira nem ismert és sikeres filmje, gondolom azért..

 

De majd mekkora feelinges lesz a szinkronos trailerben a "Bolygó neve Halál"-t hallani wáá :D :D

Terminator 1-2 is wáá :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg a csontkarom...jajjj. Miért kellett csontkarmokat is kapnia tök fölöslegesen.

Az adamantium karmok miatt egyáltalán nem fölöslegesek. Valahonnét ki kellett nőnie a karmoknak, és ez az egyetlen magyarázat rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az adamantium karmok miatt egyáltalán nem fölöslegesek. Valahonnét ki kellett nőnie a karmoknak, és ez az egyetlen magyarázat rá.

 

Érdekes mert az összes többi történetben sikerült megoldani azzal, hogy beültették...ennyi. :)

Így volt az eredeti történetben, Logannak sosem volt csontkarma.

Egyetlen képessége a regenerálódás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamint végre valahára a hideg fog futkosni szó szerint a hátamon. Ugyanis a trailerben feltűnik szinte az összes Cameron film címe:

From the Director of Aliens, The Terminator, Terminator 2, True Lies and Titanic

 

Ez mind :) Az Abyss az nem, mert az annyira nem ismert és sikeres filmje, gondolom azért..

Ez ízlés kérdése, nekem inkább az Abyss maradt emlékezetes, mint a True Lies, de itt gondolom, az anyagilag sikeres filmeket kell felsorolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Cameron szerint a The Dark Knight az utóbbi évek egyik legjobb filmje
Micsoda meglepetés. :D

 

 

Adrien Brody tényleg egy kigyúrt állat gyerekek :)
Nem semmi a fickó! Nagyon kíváncsi leszek mit alkot majd egy ilyen filmben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adrien Brody tényleg egy kigyúrt állat gyerekek :)

 

Rá se ismerni komolyan.

Ráismerni, de tényleg nem az a piszkafa, aki úgy általában lenni szokott :D

 

De helyesebb nem lett! :D :D

Ez igaz :D Bár én inkább a furcsaságát csípem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam kivárás van az árleszállításig. :) Idén egyedül a Transformers 2-re vagyok hajlandó beruházni. A Terminator Salvationnál meg megvárom amíg összegyúrják a DVD-s mozis változatot a Blu-rayes rendezőivel az ügyes gyerekek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekben a percekben készült el? :)

Nem egészen. :D A filmet magát 2011-re ígérik.

 

Ne hülyéskedj, ő írta meg. :D

Jó lenne, de sajna nem így van. Egy csomó pénzt kaszálnék vele. :D Stephen Norrington írta. Egy realisztikus, sötét hangulatú, már-már dokumentumfilmszerű Hollót ígér.

 

Ha benne lesz egy filmben, akkor elfogadom (ha jól vezetik le). Addig nekem a két Kardfog csak két különböző figura.

Még erre is van esély.

 

Az volt a legnagyobb a baj, de talán ezt már régebben leírtam, hogy ezt a Wolverine sztorit választották.Mikor csak egyetlen képregényben volt ez a, szerintem b-romság, hogy Ők ketten testvérek. Meg a csontkarom...jajjj. Miért kellett csontkarmokat is kapnia tök fölöslegesen. Na mind1, szóval ebbe rengeteg dolgot bele lehet magyarázni, hogy Viktor miért nem ismeri fel Logant, de alapban tényleg 2 teljesen más karakternek néz ki.

Nem értem miért nem tudtak egy rendes történetet hozzárendelni a filmhez.

Nem, ilyen tényleg nem volt a képregényben. Kapaszkodj meg mi derült ki az Ultimate X-men sorozatból nemrég: Kardfog Rozsomák fia. Durva, nem? Kardfogú tudta és piszkosul gyűlölte Rozsomákot ennek ellenére. Valszeg innen jöhetett az ihlet.

Úgy tudom az eredeti sorozatban is ott volt a csontkarom. Ott Logan műtétek tengerén esett átt, mire az egész testét bevonták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egészen. :) A filmet magát 2011-re ígérik.

 

 

Még erre is van esély.

 

 

Nem, ilyen tényleg nem volt a képregényben. Kapaszkodj meg mi derült ki az Ultimate X-men sorozatból nemrég: Kardfog Rozsomák fia. Durva, nem? Kardfogú tudta és piszkosul gyűlölte Rozsomákot ennek ellenére. Valszeg innen jöhetett az ihlet.

Úgy tudom az eredeti sorozatban is ott volt a csontkarom. Ott Logan műtétek tengerén esett átt, mire az egész testét bevonták.

 

Igen, én is tudok a bevonásról, és a csontkarmokról. Rozsi és kardfog között pedig pedzegették a rokonságot, mivel mindkettő ugyanazzal a gyógyulással rendelkezik, és van némi külső hasonlóság is uggye. Hogy a fia lenne? Meglehet, hisz nem tudni, Rozsi mennyi idős pontosan. Amúgy is X-men - mindenki mindenki rokona. Lásd: X-prof és Bulldozer; Magneto, Skarlát boszi és Higanyszál. Mystic és Árnyék

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.