Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ody: ha a fél kvíz itt van, ugye nem baj, ha most már itt is fejezzük be? Különben is, az a topik másra van, itt meg szépen elvan a sok Avatar és 2012 hsz között.
Sajnos későn vettem észre, mert így már nem fogom kikeresni az összes ilyen hszt és a rá adott válaszokat. De legközelebb ne itt kezdjél ilyenbe. A filmkvíz topik címe egyértelműen elárulja miről szól. Így most belekevertél ide valamit, ami nem igazán megfelelő hely a számára. Ott pl. mennyivel könnyebb lenne megnézni az egészet, mert ott szépen követnék egymást, itt meg elveszeik a sok filmes hsz között. Remélem sikerült érzékeltetnem a különbséget. Az ebből fakadó off -okról már nem is beszélve. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy látta már valaki a Pí-t? :D

Még nem. Némi ismertető?

 

Egyébként ha 2D -ben nem üt, akkor megette a fene. Semmit se ér.

Sajnos nekem a monitoron nézett előzetes is üt, szóval jó lesz ez 2D-ben is :D

 

Na ez már valami :D Madaras is, de a legjobb az lesz, ahol nincs helikopáter-féleség :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, ha ezt megnéznéd, tobbnál egy hátast. Minden benne van, amire vágytál az Aliens és a Csillagközi Invázió óta

Avatar katonai haderő bemutatása

Viszont baromi spoileres..

 

Szerk: HD letöltés(jobb egér gomb, mentés..)

http://streamingmovies.ign.com/movies/arti...dware_wmvhd.wmv

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, ha ezt megnéznéd, tobbnál egy hátast. Minden benne van, amire vágytál az Aliens és a Csillagközi Invázió óta

Viszont baromi spoileres..

/avatar_hardware_wmvhd.wmv"]http://streamingmovies.ign.com/movies/arti...dware_wmvhd.wmv[/url]

 

OOOOh, kösszike! Engem sosem zavartak a spilerek! :D (de természetesen teljesen megértem,azokat is, akik nem szeretik) Látványos, részletes, egyszóval lehetne már bemutató! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg a Sherlock Holmes előtt lesz látható a Vasember 2 előzetese.

 

Most meg Anne Hathaway került szóba Fekete Macskaként.

 

És hír a Warhammer 40000 filmről:

 

"Rengetegen rajongót tudhat maga mögött ez a világ és a mozifilm szekere is beindult

 

Rendezőnek a kezdő Martyn Pick-et kérték fel, míg a forgatókönyvet Dan Abnett írhatja, aki eddig 25 Warhammer regényt tett már le az asztalra, a Marvelnek és a DC-nek is dolgozott már. A rajongók egy látványos csatákkal tarkított sci-fi akciót várnak szerintem tőlük, az író személyével nincs gond, a rendező hallatán talán pár embernek lesz majd kifogása.

 

A Warhammer 40 000 játékvilágát legkönnyebben gótikus sci-fi-fantasy univerzumként jellemezhetjük, a jelentől hozzávetőlegesen 38 991 évvel egy elképzel jövőbe, a 41. évezredbe helyezve. A technológia egyes embereknek lehetővé teszi hogy száz évnél jóval tovább éljenek, néhánynak akár évezredekig, habár a meghosszabbodott élet ára rendszerint valamiféle összeolvadás gépekkel, ami által sokat veszítenek "emberi" mivoltukból. Az egyik központi és legnépszerűbb eleme a Warhammer 40 000-nek az űrgárdisták (Space Marines) akik anakronisztikus keveréke a genetikailag felerősített hatalmas tűzerejű szuperkatonáknak és a fanatikus, az Istencsászárhoz tántoríthatatlanul hűséges keresztes lovagoknak. Ezek a harcosok az elit védői az emberiség birodalmának, egy antiutópisztikus, az egész galaxis átszelő birodalomnak. A Birodalmat általában a megszámlálhatatlan jelzőkkel írják le - míg az űrgárdisták egy rendkívül ütőképes, de kis számú különleges haderő, a birodalom haderejének jelentős részét a több száz milliárd normál katonát tartalmazó Birodalmi Őrség/Birodalmi Gárda (Imperial Guard - elnevezésük fordításokban különbözik) teszi ki a végnélküli háborúkban. A wikipedián többet olvashatsz erről az univerzumról."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, ha ezt megnéznéd, tobbnál egy hátast. Minden benne van, amire vágytál az Aliens és a Csillagközi Invázió óta

Azért megnézem én is :P Egyébként jól mutat ez a lenti madaras kép a gépemen :D

 

Biztos Apache rotorlapát volt? :)

Ha jobban megnézzük, lehet akár mezei helikopteré is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két Avatar kép

Devastator elbújhat...Ami a háttérben van, na az már méretes :D

http://img194.imageshack.us/img194/7991/avatarbanyagep.jpg

 

Baromi feelinges a kolónia :D :D

http://img682.imageshack.us/img682/4598/avatarcolony.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint az LV426, csak zöldben. :D

Annál valamivel jobban kiépített :D Amúgy tényleg feelinges, bár nekem nem a kolónia szó jut róla eszembe, hanem a katonai támaszpont. A kolónia nekem tényleg a Hadley's Hope, egyszerű, koszos, zsúfolt és teli van civilekkel (meg alienekkel :D ). Na de majd a filmben elválik, hogy milyen is lesz ez a katonai kolónia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem innen?

 

Hümm de nem szereti ma az embeddet.....

http://www.youtube.com/watch?v=ze1JF-pRgdU

 

Csak az url = jel utáni részt kell bemásolni a youtube felületre, nem az embed kódot. - by Dzséjt

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.