Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Valaki az éjféli premieren az első sor közepére foglalt :D

Az egyik überfanatikus magányában :D

:D :D :D

 

 

Amúgy a jegyrendelésről itt is kap a jómadár e-maul értesítést?

 

Szerk.: előbb kellett volna kérdeznem, meggyütt :D

Nekem is megjött. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne viccelj, ex-el jól kiosztjuk egymást, utána kész élvezet lesz majd összegörnyedni a rekeszek alatt :D Node kapsz ám belőlük te is, este csípákat izzadva fentmaradtál velem. :D

Egy üveg elég lesz? :D :D :D

 

Hozzád is vágom! Becherovka vagy Jager. Esetleg forralt bor. SÖRT NEM ISZOM! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben megtaláltam, hogy 12:30, de nem gondoltam volna, hogy ehhez két oldalt kell visszalapoznom.

Kicsit sokat csevegtünk ma, szóval könnyen elveszik a sok duma között az időpont. Szerintem előtte nem gondoltuk volna, hogy a teremben délelőtt más műsor fog menni, így maradt az első előadás, ami 12:30. Kár volt ezen ennyit vitázni, de nem tudhattuk előre :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kész szerencse, hogy most jutott limitre a topik. Ahogy elnézem az avatar láz már a tetőfokára hágott nálatok, így az új hatos számú topik első pár tucat oldala legalább 90% -ban biztos erről fog szólni (és hamar be is fog telni). :D Lenne pár kérésem illetve javaslatom. A régi kapcsolatok sérelmein alapuló ilyen-olyan beszélgetéseket ha lehet vegyük minimálisra. Gondolom nem kell ecsetelni kikre gondolok. :D Egyéb fontosba nagyon jól elfér, de itt ez elég off. A másik dolog pedig a filmnézéshez kapcsolódó fórumtalis rész amit Oldi - nagyon okosan - az ennek megfelelő "fórumtali" részbe helyezett. Tehát az erre irányuló és a filmeket mellőző zöngéket lehetőleg oda írjátok. Remélem azért a többi filmről se feledkeztek majd el. :D

 

Akkor hajrá! :D

 

 

 

Az előzmény itt található: http://www.swsaga.hu/index.php?showtopic=13

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem azért a többi filmről se feledkeztek majd el. :D

Mi? Többi film? Az Avatar után új időszámítás következik, onnantól a többi film már nem is film lesz, hanem valami más :D

Tényleg, lassan itt az év vége, nemsokára jöhetnek a szokásos "mit láttam az idén és mennyire tetszett" összefoglalók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor már csak két hét :D

 

Ha regelve vagy a Facebookon, akkor tudsz élőben csetelni este 9-ről James Cameronnal, Sam Worthingtonnal és Zoe Saldanaval!!!

Vagy ha nincs kedved feltenni kérdést, figyeld élőben a csetelést!!!

http://apps.facebook.com/avatar_live/?_fb_...a47a347fdc4aea8

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként az Avatarig csak két hét van hátra és nem három.

Akkor jól írtam a párat, az pont kettő :D

 

Tényleg, lassan itt az év vége, nemsokára jöhetnek a szokásos "mit láttam az idén és mennyire tetszett" összefoglalók.

Hmmm... majd a téli szabi alatt igyekszem sok mindent pótolni, és rájönni, miket is láttam az idén :D

 

Egyébiránt jövő novemberben új Potter jön, szóval nem áll meg az élet mozifronton :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, hogy van az, hogy eszed ágában sincs haladni a korral? :D Mint hamarosan újdonsült HD cucc tulajdonos, illő lenne már áttérned az 5.1, 6.1, 7.1 számozásra. Mi az, hogy 6.0?! :D
Oldie ez nem házimozi rendszer hanem fórum. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébiránt jövő novemberben új Potter jön, szóval nem áll meg az élet mozifronton :D

Igaz, ráadásul még érdekel is az új HP film (hm... majdnem tíz év kellett hozzá, hogy idáig eljussanak a HP filmek :D ). Bár mondjuk a jövő év kínálatából eddig legjobban Stallone bácsi The Expendables-e érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.