Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Képregény őrültek figyelem:

 

http://www.aintitcool.com/display.cgi?id=22584

 

Ez a pók szvsz elég jól néz ki... Kicsit mintha tanultak volna a sincityből, hogy miként kell egy comicnak kinéznie a vásznon. Ha a film is ilyen lesz, rohanok majd megnézni :angry:

Lejjebb már volt ez a kép Priestől, de azért köszi. :D Én inkább a Sin City 2-t várom, a pókember nem hoz lázba (lehet, hogy azért mert csak a gyengus első részt láttam? :cry: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lejjebb már volt ez a kép Priestől, de azért köszi. :) Én inkább a Sin City 2-t várom, a pókember nem hoz lázba (lehet, hogy azért mert csak a gyengus első részt láttam? :roll: )

A második sem sokkal jobb...

 

Az új rész nem az első két minősége miatt érdekel, hanem mert bármi, amiben ilyen dögös képek vannak, számíthat az érdeklődésemre (no meg persze a pókregényeket tucatszámra faltam kiskoromban :) ).

 

Amúgy persze, a SinCity 2. azért más kategória...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz, csak most vettem észre a hozzá tartozó szöveget :roll:

A felső szerintem is jobb.

 

Remélem a film is sötétebb hangulatú lesz.És a poster hangulata azt sugallja.

 

Emlékezetül a régi poster teaserek:

 

11313a.jpg

 

Spiderman_2_teaser_01.jpg

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fan-art nagyjából mindenkinek jobban tetszik mint a hivatalos (engem is beleértve :) ). Sajnos semmit se lehet tudni arról, hogy hogy is fog kinézni a -végleges- fekete ruha. Akkora hírzárlat van az új jelmez és Venom készítőinek kilétéről mint ha valami nemzetbiztonsági titok lenne (amit tudni lehet, hogy a Steve Johnson' Edge FX (Dr.Octopus) anno kiesett a Venom versenyből (pedig a terveik iszonyatossan durvák voltak :) be is zárt egy időre a cég-Spielberg WoTW-je miatt indult újra- ezek után kiváncsi vagyok ki tudott jobb koncepcióval előállni (vagy rosszabbal, ugyan is pont ez történt az F4 Thingje kapcsán is

- az Edge FX és az ADI is jobb terveket adott le mint a Spectral Motion :roll: ). Jöhetne még pár kép! :)

 

 

Volt valami arról lentebb, hogy csak 3 Spidermen film lesz; ez a Sony legnagyobb hasznot hozó beruházása nem fognak megállni 3-nál, ha csak nem bukik meg nagyon durván az új film, ami az előző kettő sikerét ismerve szinte kizárt.

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegyük hozzá, hogy én még egyetlen pókember képregényt sem láttam életemben, de a filmek nekem tetszettek :roll:

 

Mindenesetre, nekem az alsó kép jobban tetszik, bár nem tudom kit ábrázol. Gondolom nem pókicát, mert valami Venomot említettek itt lentebb.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah :roll: Hát igen... ez köb olyan volt, mint amikor egyik osztálytársam elkezdi:

 

Tudod, a nemrég kijött Star wars részben... tudod, amikor az a barna, tar fejű csávó leakarja gyakni azt a zombit... azt a shit-lordot... na... figyi már, akkor miért változik át a tetűnek a feje?

 

Hát köb én is ennyit értek a pókemberhez :)

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képregény első részére még emlékszem gyerekkoromból, sőt, nekem még a Zöld Manó és Octopus doki sem volt ismeretlen, de Venom már igen. Több gonoszra sem emlékszem, tehát az első két résszel kifújtak az ismerős gonoszok, így izgalmasabbnak ígérkezik innentől a sorozat. Rajzfilmen mióta van? Nekem ez is új.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A fan-art nagyjából mindenkinek jobban tetszik mint a hivatalos (engem is beleértve )"

 

Akkor én kivétel vagyok :D

 

Nekem az alsó jobban bejön.

 

 

Donát.

Én meg először észre sem vettem, hogy a két kép különbözik. :D

Csodálkoztak is, hogy miért rakták egymás alá kétszer ugyan azt a képet. Csak mikor írtátok itt, hogy az alsó jobban tetszik, akkor néztem meg , hogy tényleg nem ugyanolyan.

Számomra akkor is tök egyformák. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma volt szerencsém megnézni a Doomot. Kicsit még paráztam is rajta, de ez azt hiszem a játéknak volt köszönhető. Tetszett, de a végén az a verekedés, hát az valami borzalom. Mit keres verekedés Doomban? Ez nem a Mortal Combat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.