Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hűűűűazaaaanyjáááátamindenitvaaaaoooo :D

Na igen, hallottam már erről a klassz kis "díszdobozról", ha jól tudom, a japánoknál hozták ki, mert azok nagyon nagy alien fanok. Ez lett náluk az Alien Quadrilogy (vagy nálunk Tetralógia) gyűjtemény. Hát nem mondom, én is szívesen elviselnék egyett itthon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a mai rész, de nem gondoltam volna, hogy már ebben megjelenik az "unoka" apukája :) Mindenesetre sejteni lehetett bekövetkeztét az előző rész végéből.

Egyre jobban tetszik nekem Pullo, viszont Vorenus (ajaj, nem tudom leírni rendesen) kicsit kevésbé. Remélem, saját szavaihoz híven változni fog egy keveset az előnyére.

Pullo meg a hogyan bánjunk a nőkkel tanácsai nagyon :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nézem a Rómát a Invasion után pont az új rész jön, így tökéletes a program nincs átfedés.

Ez a Pullo nekem is bejön, pláne, hogy ateista. Azt gondolná az ember, hogy ilyen korokban nem fordul ilyen elő. Remélem fel tudja élni a pénzt :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma volt szerencsém megnézni a HP4-et. Jó volt! Eddig még egyetlen HP filmben sem csalódtam. Benne van a TOP4 2005-ben.

 

1. ROTS

2. Batman

3. Sin City

4. HP4

Hát nemtudom, szerintem elég gyengusra sikerült.Nekem még mindig valahogy az első rész jön be a legjobban, annak van a legjobb hangulata, és nem mellesleg John Williams a zeneszerző nem mint a 3.-4. rész esetében.Bár igazából egyik részt se szeretem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Pullo nekem is bejön, pláne, hogy ateista. Remélem fel tudja élni a pénzt :hmm:

Gondolod, hogy lenyúlja az összes zsét? Ha a helyében lennék, valamennyit elraknék belőle, a többit meg kiadnám Caesarnak. De lehet, hogy az egészet átadja :) Ezt még nem tudom megjósolni, de egy hét múlva biztos kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

és nem mellesleg John Williams a zeneszerző nem mint a 3.-4. rész esetében.Bár igazából egyik részt se szeretem.

A harmadik zenéjét is JW szerezte (O jelöléssel, akárcsak az első esetében), csak a negyedikét nem. Mivel a valódi okát nem ismerem, így csak tippelni tudok: egyszerűen nem volt rá ideje. Az elmúlt egy évben négy filmnek is írt zenét, talán nem fért bele a HP4.

Szerintem is nagyon jó volt a HP4, nekem tetszett. Rangsorom nincs a négy film között, de vagy ez,vagy a harmadik az eddigi legjobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen?Ezt nem is tudtam.De nekem akkor sem tetszett a 3. rész zenéje..

A 3. HP-film zenéje nem a megszokott Williams-jellegű HP-filmzenestílus, kicsit eltért a szokásos irányától a maestro, de ez a filmek hangulatának sodródásával függhet össze. Nekem nagyon bejön. A legnagyobb kedvencem benne a Potter-téma lágyabb, líraibb variációja, ami szerencsére rengetegszer felhangzik benne. Összekapcsolódik Harry szüleinek az emlékével. Ez szól akkor, amikor Lupinnal beszélget a hídon meg az erdőben, és akkor is, amikor a végén elűzi a dementorokat. Nagyon benne van a fejemben mostanában ez a dallam. :)

Szerintem a 3. film lett a legjobb (könyvben is az a kedvencem). A 4. részt csak kétszer láttam (angolul meg egyszer se :hmm: ), még meg kéne néznem egyszer, hogy biztosan elhelyezzem valahol. De nálam nem üti a 3. filmet.

Nagy bánatom, hogy Williams szuper zenét írhatott volna a 4. résznek, jól továbbvihette volna, amit elkezdett, és ehelyett kaptunk egy (szerintem) középszerű zenét valaki mástól... :)

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek, a harmadik nálam is a csúcs, a zenében pedig az a gyönyörű fuvola (furulya?) szóló annyira szép! Imádom annak a résznek a zenéjét. És nálam sem üti a filmet a 4.

 

A hivatalos indok a "nem ér rá" volt J.W. esetében, de lehet, hogy Newell személye is közre játszott a dologban.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 4. részt csak kétszer láttam (angolul meg egyszer se :hmm:

Mindkétszer angolul láttam szerencsére, de én meg a többit nem láttam még angolul. Igazán kíváncsi vagyok rájuk úgy.

 

Szóval ez volt a hivatalos indok :) Vajon az igazi is ez lehet, vagy tényleg Newellen múlt? Azt hiszem, ezt sem fogjuk megtudni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár érdemes figyelni a kis Octavianus-ra is. A részek előrehaladtával egyre karizmatikusabb lesz ő is :hmm:

Muszáj lesz neki, mert különben hogyan lesz majd belőle Augustus "Caesar"? :) Mint a haza atyja, stb.....Bár ez talán már nem lesz a film témája, csak a kezdet. Szóval ő abszolút szem előtt van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Muszáj lesz neki, mert különben hogyan lesz majd belőle Augustus "Caesar"? :hmm: Mint a haza atyja, stb.....Bár ez talán már nem lesz a film témája, csak a kezdet. Szóval ő abszolút szem előtt van.

Viszont a mostanság készülő második évadnak már ő lesz a kulcs-szereplője. Állitolag egy idősebb szinészt akartak felkérni az új szezonra, de a közönség annyira megkedvelte a srác játékát (ami szerintem teljesen érthető... tényleg nagyon jó lesz), hogy ő marad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ez a rejtélyek városa nem ér egy kalap fekáliát sem. A pénteki részben sem történt semmi érdekes. Unalmas...

Szerintem a LOSTot akarták azzal utánozni, hogy mondanak valamit meg nem is.Mutatnak valami meg nem is.De nekik nem jött be :hmm:

Egyébként Amerikában sikeres sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudja valaki, hogy lehetne inkább dedigizni? Talán úgy jobb lenne, de a 12 rész (ha jól rémlik, 12 részből áll) 3 kazettán fér el, annyira nem vészes, de majd értekezünk még róla.

Ahogy gondolod :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.