Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De úgy is meg lehet közelíteni a dolgot, hogy figyelembe vesszük az inflációt.

Sőt, ez reálisabb képet ad, egy-egy film anyagi sikeréről. Ha ezt nézzük, akkor az Elfújta szél az első, és ott van mögötte a New Hope. Vagyis, ha 77-ben annyiba kerültek volna a jegyek, mint most, akkor az ep4 1,3 milliárd dollárt kaszált volna csak az amcsiknál (Pl. a Sötét lovag ehhez képest még a felét sem érte el).

Olvastam olyan lebontást is, hogy ez mit jelentett a nézőszámokra vonatkozóan.

 

Szóval törvényszerű, hogy jönnek a filmek és meg lesznek döntve a számok. Pl. a Hobbit is szerintem nagyot fog majd kaszálni, talán döntögetni is.

De ha viszonyítunk, jobb nézni az inflációt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor az Avatar ezt szerintem nem fogja elérni.Összesen mindenestül akkor a Titanic 3 milliárd dollárt termelt.Hát ez szép teljesítmény.
Csak nem már előre tudod, hogy az Avatar mennyit fog összeszedni a lemezekből? :D

 

 

Amúgy valóban a nézőszámot lenne érdemes figyelni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És tegyük hozzá azt is, hogy '77-ben lényegesen kevesebb mozi volt mindenhol.
És azt is, hogy az SW (klasszikus) a kilencvenes évek közepén is vetítésre került :D A nyolcvanas években meg majd minden évben vetítették, főleg a szünidőben :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És azt is, hogy az SW (klasszikus) a kilencvenes évek közepén is vetítésre került :lol: A nyolcvanas években meg majd minden évben vetítették, főleg a szünidőben :P
Hiába volt a kilencvenesbe újra bemutatva, már azelőtt is hatalmas sikereket ért el. Meg nem véletlenül volt gondolom újra és újra bemutatva, biztos volt rá kereslet.
de a letöltés is jóval kisebb volt. :P
Te is fiam, Kudar? :D

Jó persze annyi biztos hogy könnyebb dolga volt anno az SW-nek..

 

Amúgy szerintem csak a marketing miatt nem emlegetik azt az inflációs toplistát, hiszen mennyivel menőbb azt mondani hogy a TDK minden idők második legnézettebb filmje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap már volt erről link :D

 

 

Hiába volt a kilencvenesbe újra bemutatva, már azelőtt is hatalmas sikereket ért el. Meg nem véletlenül volt gondolom újra és újra bemutatva, biztos volt rá kereslet.
Ezt senki se vitatja, csak egy példa volt, hogy micsoda előnye is van per pillanatban az SW-nek ha nézőszámokat szeretnénk összegezni :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Támadják a melegek az Avatart. Mi az hogy nincs a filmben homokos?!

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/...etero_na_vikon/

 

 

Az Avatar veszélyes a közegészségre? Az antidohányosok támadják az Avatart. Mi az hogy cigiznek a filmben?!

http://www.bumm.sk/37504/az-avatar-veszely...egeszsegre.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatar veszélyes a közegészségre? Az antidohányosok támadják az Avatart. Mi az hogy cigiznek a filmben?!
Cameron görbe tükre a játékosokra

http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/Az_Avata...sokat_becsmerli

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Semmi rosszat nem mondott szerintem, egyébként meg teljesen igaza van.

A Pc gurus bad sector meg beállhat Szerekes Viktor mellé, a hogyan kreáljunk bulvárhíreket klubba :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Támadják a melegek az Avatart. Mi az hogy nincs a filmben homokos?!

 

Az Avatar veszélyes a közegészségre? Az antidohányosok támadják az Avatart. Mi az hogy cigiznek a filmben?!

Honnét tudják, hogy nincs? Egyedül Neytiriről és Jake-ről tudjuk, hogy nem az (ők a más fajúak közti kapcsolatok szorgos ápolói). A többiekről semmit sem tudunk. Pl. simán el tudom képzelni, hogy a száz háttérben kóricáló ember közül minimum egy meleg. Csak hát ugye ő nem jutott szerephez, de attól még ott van a filmben.

Végre újra cigit láttam egy hollywoodi filmben. Ez azért az álszentség netovábbja, amit az utóbbi időben művelnek már ezen a téren. De hát végül is, miért neM Igenis, Grace kezéből töröljék ki a cigit és rágózzon! Mint ahogy az E. T. nyomában loholó FBI ügynökök is lecserélték pisztolyaikat rádiótelefonra, és ez akkor is helyes, ha azt a telefont úgy fogják, mint egy pisztolyt. Semmi nevetséges sincs ebben. Ha John McClane és Jack O'Neill képes volt leszokni a bagóról, akkor a minimum, hogy Ripley utódja is leszokjon. Apropó, a halála után már Ripley sem gyújtott rá, szóval Grace mindenképpen követhetné a példáját. :P

 

Semmi rosszat nem mondott szerintem, egyébként meg teljesen igaza van.

A Pc gurus bad sector meg beállhat Szerekes Viktor mellé, a hogyan kreáljunk bulvárhíreket klubba :D

Szerintem sem mond semmi rosszat. BadSectort meg ne tessék bántani. Mióta átirányozta magát a Gamestaról, mindent megtesz, hogy a PCGuru is olyan pocsékká váljon. Szorgosan gyűjti a rosszabbnál-rosszabb, búlvárosabbnál-búvárosabb híreket. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most őszintén...Gondolta volna bárki is közületek, hogy ez fog történni az Avatarral, mikor megjelent az első teaser trailer róla augusztusban?

Nyilvánosan nem, de azért picit reménykedtem, hogy lesz egy sok nézőt vonzó remek film a mozikban :P Ami magával hozza a nagy bevételt is :lol:

 

amúgy szerintetek nagy az IMAX és a normál 3D közt az eltérés? Mert itt csak 3D van, de lehet, hogy elcsábulok rá.....

Ha csak az van, akkor nézd meg, különben azt ajánlanám , hogy várd meg, míg az IMAX-verzóra lesz már több hely.

Barátnőmmel megnéztük ma az Arénában ismét, még tavaly foglaltam helyet magunknak. Megjegyezte a film után, hogy az IMAX azért mégis nagyságrenddel jobb moziélmény, és egyetértek vele. A másik 3D után tényleg jobb élmény volt, és nem csak egy hajszállal. Mindkét esetben levettem a szemüveget is, hogy lássam, milyen a vetített kép. Az IMAXben homályosabb volt, sokkal jobban kijött a vetítési technika látvány.

A film ismét remek volt, szerintem tavasszal megint beülünk rá egyszer csak, fogják még adni egy ideig :P Legalább is remélem :D

A sorunkban egy fickó megjegyezte, hogy az Avatar előtt csak a LOTR3-at látta moziban :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kolmilan üzeni :lol:

Köszi :P

 

Ezekből az Avatar-hírekből a következő hónapok folyamán lesz még pár. Mint ahogy pozitívabb és nem szenzáció hajhász, stb. cikkekből is.

Mondanám azt, hogy nem érdemes velük foglalkozni, de sokan olvassák őket, és esetleg elég ész híján mindenféle őrült következtetésre jutnak. Sajna ez van, sok a b*romság is közöttük, de ezekkel tele lesznek az újságok egy darabig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem hihetetlenül irritál, h a cigizés miatt támadnak egy filmet. Attól, h valaki cigizik benne, az attól még nem reklámozza a cigit. A struccpolitika netovábbja: Ha nem tesszük filmbe, akkor nincs? Persze, ne lássa a gyerek. Baromság.

Ugyanez a melegkérdés pepitában. Ha nincs egy filmben meleg szereplő, akkor a film homofób. Én spec szeretem a melegekkel foglalkozó filmeket, és van pár meleg haverom is. Sőt, továbbmegyek, családomban is volt, szegény már meghalt. De hozzáteszem, ilyesmin egyikük sem akadt ki.

A politikai támadásról már nem is szólva!

Ezek jó részét provokációnak érzem, meg feltűnési viszketegségnek. Csak valahol bosszant, h valakiknek ennyi felesleges idejük van, h egy kitalált történetben mi van, vagy nincs. Ahelyett h a való életben tennének valami hasznosat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem hihetetlenül irritál, h a cigizés miatt támadnak egy filmet.
Ez szerintem is marhaság. Egy film legyen olyan, amilyen témát feldolgoz, különben hiteltelen. Ha narkósokról szól, akkor nem zavar, hogy belövik magukat benne (lásd pl. Trainspotting - nekem nagyon tetszett), mert olyan a történet, vagy akármi más, egyébként általam nem pozitívan értékelt dolog. Vannak mesék, azok nyilván "csodaországban" játszódnak, ahol adott esetben minden pozitív hős tökéletes és minden negatív hős abszolút rossz - és vannak filmek az Életről, ami olyan, amilyen, sokféle, így a dohányzás is bőven belefér. Nem hiszem, hogy bármely normális ember azért kapna rá egy káros vagy akár bűnös dologra, mert filmen azt látta. Aki meg könnyen befolyásolható, annak rengeteg egyéb lehetősége van rossz szokások felvételére a mozin kívül is. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Támadják a melegek az Avatart. Mi az hogy nincs a filmben homokos?!

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/...etero_na_vikon/

 

 

Az Avatar veszélyes a közegészségre? Az antidohányosok támadják az Avatart. Mi az hogy cigiznek a filmben?!

http://www.bumm.sk/37504/az-avatar-veszely...egeszsegre.html

Na elmennek a jó édes 3,14***ba. Ezt mondtam tegnap is. Egyik helyen a konzrevatívok, a másik helyen a libelárisok a b*rmok. Sorry, a szélsőséges vonulataik. Az eszem megáll, komolyan. :lol:

A kövi héten majd jön a Greenpeace és kikéri magának, hogy egy kitalált filmben(!) rombolták az erdőket. Bár tőlük azért épelméjüséget várok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért hihetetlen, hogy Ti ilyeneken mérgelődtök... Szerintem a fele sem igaz, csak kell írni valamit róla mert annyira menő, arra mindenki ugrik és olvassa. A lényeg, hogy legyen minél nagyobb hülyeség. Bejött nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki meg könnyen befolyásolható, annak rengeteg egyéb lehetősége van rossz szokások felvételére a mozin kívül is.

Ez igen valószínű.

 

A kövi héten majd jön a Greenpeace és kikéri magának, hogy egy kitalált filmben(!) rombolták az erdőket. Bár tőlük azért épelméjüséget várok.

Vagy a füstöt okádó, egyébként emberi üzemeket fogják kritizálni. Bármi lehet.

 

Tessék most nézni az m1-et :lol:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.