Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem akarok ilyen rebootot (úgy általában rebootot), szerencsére senki sem kötelez rá, hogy megnézzem. Pedig úgy általában csípem a pókfazont.

 

Az Ultimate Spider-man egy nagyon jó alapanyag. Szerintem még jobb is, mint az eredeti Amazing. Az Ultimate gyakorlatilag a régi Amazing reboot-ja képregényben. Jó dolgokat lehet ebből kihozni. A baj csak az, hogy még korai.

 

Szerintem kvázi a világ legfeleslegesebb remake-je ez. Nem voltam épp a Raimi-trilógia rajongója, de amit kilehetett, azt kihozta a témából.

15 éves Pókember, hát ez nem hangzik valami túl jól.

 

 

Elméletileg az Ultimate SMben is gimiben jár Peter, és hát a filmben is éppen végzett szóval nem nagy a korkülönbség.

Ezért nem értem miért kell ezt csinálni.

 

Az Ultimate Spider-manban végig gimibe jár. Abban a sorozatban még nem jutottak el a felnőtt Peter-ig. Szerintem a különbség ott lesz, hogy, ha lesz 2. vagy 3. rész ebből a szériából Peter ott is gimis lesz. (Vagy kezdő egyetemista.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A PÍ-ről még nem is hallottam.

Régen szerettem volna megnézni, de sajna mai napig nem jutottam el addig. De az már elég homályos, hogy miről is szól :) Csak valahogy megmaradt bennem a címe meg a rendezője :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pí arról szól, hogy a matematikus zseni Max Cohen egy új felfedezés küszöbén és az őrület határán áll. Körülöttünk minden rendszerekből áll össze, és Max az egyik legnagyobbat akarja megfejteni: a tőzsde rendszerezett káoszát. Egy hatalmas számítógép, az Euclid segítségével megpróbál rendszert találni a másodpercenként gazdát cserélő részvények forgalmában. Miután Max a számítógépbe táplálja a héber ábécét, az Euclid kiad egy kétszáztizenhat számjegyű összeget. Ez a számsor a Tóra szerint Isten neve lehet. Maxot eközben folyamatosan üldözi egy cég, amely bármit megtenne, hogy megszerezze a kapott eredményt. Ez az elviselhetetlen helyzet és állandó migrénjei, élet és halál közé sodorják a matematikust. /Forrás: Port

 

De kb. én is így tudnám összefoglalni. Eléggé depreszziós a hangulata de nagyon jó film :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma volt negyedik nézés az Avatarból :D

Húgom csavarogni akart a hétvégén, szóval családdal testületileg felmentünk Pestre filmet nézni :D Végre látta ő is, azt mondta, hogy jó volt :) Persze tőle már ez is hatalmas dicséret egy sci-fire :D

No és ami a lényeg, hogy Frenkie és anyukája is pont ma jött megnézni, szóval egy teremben moziztunk, szervezni sem lehetne ilyet jobban :D

Frenkie, anyukád nagyon szimpatikus és kedves :)

 

Megnéztük a Farkasembert is, bár annyira nem rajongtam az ötletért, húgi választottja volt. Közepes film jó színészekkel. A szörnyek nagyon retrok, szóval nem tetszettek. Egynek elment :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ma megnéztem az Avatart édesanyámmal.Végre sikerült eljönnie.Neki is nagyon tetszett.Az meg külön öröm volt, hogy összefutottunk MissKarrdéval és családjával és egy jót beszélgettünk a film elött.Szimpi nővéred és anyukád van.

Örülök, hogy jól telt a napotok.Maga a film különben még mindig üt.

 

A Real 3D nekem minimálisan különbözött az Imaxhez képest.Néha kisebbek voltak a navik.Tulajdonképpen ennyit vettem észre, meg azt hogy itt csak magyar felirat volt.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma végre letudtam a "Requiem for a Dream"-et. Beteges egy film. Utána meg Weaver néne ezévi Golden Globe jelölése okán megnéztem a "Prayers for Bobby" (Imák Bobbyért)-t. Szomorú és tanulságos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma végre letudtam a "Requiem for a Dream"-et. Beteges egy film.

Tavaly volt hozzá szerencsém, és ezt a filmet többé nem fogom megnézni. Inkább a világ beteges, amit bemutat, azért ilyen a film. Mindenesetre nagyon felkavaró.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magos oldalon elég sok példányban fenn van.
Már megtaláltam :D De amúgy ezt úgy értettem, hogy nem ismertem eddig, nem hallottam róla. Az meg, hogy fent van, az nem ok arra. hogy jó lehet. Viszont ha Ody azt mondja jó film, akkor megéri megnézni :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megtaláltam :D De amúgy ezt úgy értettem, hogy nem ismertem eddig, nem hallottam róla. Az meg, hogy fent van, az nem ok arra. hogy jó lehet. Viszont ha Ody azt mondja jó film, akkor megéri megnézni :)
Szerintem mindenképpen nézd meg, nagyon szórakoztató. A süket-néma kislány meg annyira aranyos, hogy arra szó nincs. Nekem is ilyen kislány kell! Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

thx 1138

 

Baromi érdekes film viszont nagyon vontatott.A helyszín nagyon nyomasztó és az a légkör is melyben a társadalom él.Ma már nekem ez a film túl lassú.

Igazi réteg film! Én ilyeneket várnék Lucastól, de sajna erre kevés az esély. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Árva

Már a 3. percnél éreztem, hogy ez egy jó film :D

De hogy ennyire. Teljesen döbbenten ültem végig a filmet, teljesen lekötött. Sehol egy üres járat, egy felesleges perc, ez a film nagyon jól felépített és megdöbbentő. Csak néztem és közben tátott szájjal ültem... Elképesztő. Nagyon jó film, köszi Ody, hogy szóltál róla.

 

A kislány pedig tényleg aranyos volt, nekem is kell majd egy ilyen ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Taken (Elrabolva)

 

Luc Besson, a kedvenc francia 'réalisateur', mostanában inkább a háttérmunkában jeleskedik amiért nem lehetünk neki elég hálásak. Legutóbb azért csókolhattunk neki kezet, amiért kihozta Tarntinobol a zseniális Brygantikat, ám a közelmúltban sem lehetett okunk panaszra.

Most néztem meg a címben szereplő filmet, és a végén muszáj volt csettintenem! Igazi bosszú történet, remek megvalósítással. Szép példa arra, hogy klisékből is lehet remek filmet csinálni, csak tehetség kell hozzá. Rambo kezet foghat Bryan Mills -el. ;)

 

Egyébként láttátok már a tűzben edzett férfi című filmet (Men on Fire)?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én láttam a Tűzben edzett férfit ... nagyon komoly film volt. A Taken is tetszett... de a Brigantikra továbbra sem tudom rászánni magam. Tarantinot egyébként sem komálom (és a filmjeit sem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.