Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az, hogy pletyka szinten felmerült Hugh Jackman -meg rajta kivül még kismillió középkorú sármosnak tartott férfi-szinész- az nem biztos, hogy azt jelenti, hogy a készitők komolyan gondolkodtak a szerepeltetésén :)

 

George Clooney nekem elöszőr a Sivatagi cápákban vált szimpivé, aztán meg az Alkonyattól pirkadatigban... de az elmúlt pár évben ezen is bőven túllépett a rendezői és a szinészi munkáival :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, most jutott eszembe, hogy az amerikai származása eleve akadály. Csak tudnám miért kell ennyire "tradicionálisnak lenni". Persze tudom, hogy Clooney biztos más miatt sem vállalta volna, meg ilyenek, de ez nemcsak itt jelenik meg, hanem pl. a Potterben. Ott is csak angol színészeket szerződtetnek, holott biztos vagyok benne, némely karakterre lett volna jobb választás is, csak lehet, éppen nem angol volt, hanem amerikai a jelentkező...

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a Potterben pont zseniális brit szinészek vannak a mellékszerepekben. Egyébként ott csak azért, mert a regény irója Rowling ezt kikötötte a filmeseknek. Nekünk tök mindegy, de egy angolnak nagyon furcsa hallgatni az amerikai kiejtést és persze egy amerikainak is az angolt. Egyrészről talán igy autentikusabb, de elsősorban valszeg az irónő 'hazaszeretete' diktálta ezt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a Potterben pont zseniális brit szinészek vannak a mellékszerepekben. Egyébként ott csak azért, mert a regény irója Rowling ezt kikötötte a filmeseknek. Nekünk tök mindegy, de egy angolnak nagyon furcsa hallgatni az amerikai kiejtést és persze egy amerikainak is az angolt. Egyrészről talán igy autentikusabb, de elsősorban valszeg az irónő 'hazaszeretete' diktálta ezt :oops:

Persze azt hiába mondta, hogy Terry Gilliam rendezze meg a filmeket, idáig azért még az ő kedvéért sem mentek el a nagyfőnökök... De jobb is, a Potter így legalább sok pénzt hoz, Gilliam meg forgathat inkább "igazi" filmeket :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A logo után leáll :oops: Próbálta más is? Működött rendesen?

Én letöltöttem, nálam működik. Remélem jó fillm lesz ez, az első részt nagyon szeretem, nem örülnék neki, ha elszúrnák.

 

Bond: emlékszem, egyszer még Ewan McGregor is felmerült, mint lehetséges Bond.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én letöltöttem, nálam működik.

Kb. fél órája megállt egy helyen, kb. az ötödénél, és azóta nem mozdul, :oops: Egyelőre nem csukom be, hátha mégis lejön (inkább vánszorog, de ez már olyan lassú, hogy valami gond tutira van). Na mindegy, ha nem akar lejönni, holnap megpróbálom újra.

Azért köszi mindenkinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én letöltöttem, nálam működik. Remélem jó fillm lesz ez, az első részt nagyon szeretem, nem örülnék neki, ha elszúrnák.

Azt jó előre le merném fogadni, hogy Geoffrey Rush hiánya érezhető lesz a filmen. Az első részben zseniális volt, Depp mellett a film húzóembere - nem hiszem, hogy olyan főgonoszt találtak a második részhez, aki mérhető lenne hozzá.

 

Ettől még lehet jó film, csak ha Deppnek nem lesz méltó szinészpartnere a vásznon, kicsit unalmas lehet a one-man-show...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem bánom, hogy a Potterben csak angolok szerepelnek. (Vagy inkább britek? :yeah: ) Amerika úgyis ott van mindenhol, és ezekhez a történetekhez szerintem nagyon illik ez a fajta hagyománytisztelet.

Ez valóban egy érdekes bukét kölcsönöz neki. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ez is igaz :yeah:

 

Mindenesetre néhány karaktert megtestesítő színésszel nem nagyon vagyok elégedett. Persze nem Alan Rickmanre gondolok, aki fantasztikus, viszont vannak bizonyos színészek, akik nagyon nem jöttek be nálam... :oops:

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt jó előre le merném fogadni, hogy Geoffrey Rush hiánya érezhető lesz a filmen.

Ettől félek egy kicsit. Egyébként is nagyon bírom a színészt, hát még ebben a szerepben. Egyszerűen fantasztikus, nehéz lesz mással pótolni a hiányát.

 

Ody, ez valahogy nem akar összejönni. Megyek tévézni, de még nem csukom be, hátha időközben "megjavul" :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, Barbarossa kapitány nagyon erős karakter volt, és a trailer alapján az új CGI-vel kiegészített főgonosz a közelébe se fog érni (pedig az első rész végén a majom újra kivette az aranyat, azt hittem, ez jelzés Barbarossa feltámadására... bár ki tudja, mi lesz még a harmadik részben).

 

Ody, Karrde: ha van flashget vagy hasonló letöltésvezérlőtök, akkor próbáljátok azzal, úgy legyün (ha nem azzal próbáljátok :oops: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most néztem meg a pirates 2 trailer-t és szerintem messz veri az első rész látvány-világát. Az első rész csontvázain azért elég jól látoszott hogy "csak" CGI-k de ezek az új arcok valami hihetetlenól foto-realisztikusak (talán, mert ezek már maszkok?).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most néztem meg a pirates 2 trailer-t és szerintem messz veri az első rész látvány-világát.

Valahogy úgy. Elképesztő látványilag, de még mindig szoknom kell ezeket a tengeri kinézetű ipséket (pedig már megnéztem néhányszor családdal is, anyu el volt tőle ájulva). Nekem inkább a stílussal van némi gondom, nem a megvalósítással :peace: Ami egyébként fenomenális, ha a film fele ilyen jó lesz, mint az előzetes, akkor nagyon fogom ezt is szeretni :cry: Egy helyen felülről mutatják a hajót, hát azt moziban látni (ezt is) igazi szédület lesz. Legalább is remélem.

Azt majdnem elfelejtettem, hogy reménykedem egy épkézláb sztoriban is :cry:

 

Csak nehogy úgy járjunk, mint a Múmia 2 esetén, ahol már a történet hagyott kívánnivalót maga után, és volt benne néhány túlzás :cry:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.