Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tegnap a húgom barátjánál volt alkalmam megtekinteni az Éjszakai őrséget. Meg kell mondjam, jobban tetszett ez a kiválasztottas sztori, mint a Mátrix vagy a Gyűrűk ura (na azért egy bizonyos kiválasztottat még ez sem múlhatott felűl). Az oroszok megfelelően mozgalmas, látványos és érdekes történetet dobtak fel, melynek végén ami kiderül az nagyon kevés, és rengeteg kérdés megmaradt a második részre is. Ügyik ezek az oroszok, kíváncsi vagyok az Éjszakai őrségre ezután.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem egy szabvány holliwoodyrudis produkció, mint pl az Underword vagy a Van Helsing, az biztos.

Hát nem....szerencsétlen csajt is sajnáltam, akit hajkurásztak. :o Pedig nem tehetett semmiről.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap a húgom barátjánál volt alkalmam megtekinteni az Éjszakai őrséget. Meg kell mondjam, jobban tetszett ez a kiválasztottas sztori, mint a Mátrix vagy a Gyűrűk ura (na azért egy bizonyos kiválasztottat még ez sem múlhatott felűl). Az oroszok megfelelően mozgalmas, látványos és érdekes történetet dobtak fel, melynek végén ami kiderül az nagyon kevés, és rengeteg kérdés megmaradt a második részre is. Ügyik ezek az oroszok, kíváncsi vagyok az Éjszakai őrségre ezután.

Akkor mindenképp nézd meg a második részt is! Az elsővel én ugy voltam, hogy tetszett mint érdekesség. A második viszont már koherensebb és néhol látványosabb is :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Libertine (2004)

 

libertine.jpg

 

Ez a 2004-es készítésű film terjesztési problémák miatt csak most kezd bekerülni egyes mozikba (itthon még mindig nem tudni, hogy mikor lesz). Sajnos emiatt a fejetlenség miatt sokan el fognak siklani felette, pedig nagy kár! Ez a film ugyanis megmutatja a kétkedőnek is, hogy miért tartják sokan Johnny Depp-et generációjának legjobb szinészének. Amit ebben a biopicben, John Wilmot karaktereként művel, azt látni kell, mert zseniális... Olvastam egy interjúban, hogy nagyon szerette ezt a szerepet, mert régóta el akart játszani egy igazán undorító figurát... Hát tessék, itt megkapta a lehetőséget, és élt is vele. Alakítása képes kiváltani a legszélsőségesebb érzelmeket. Komolyan hibátlan. A film egyébként egyáltalán nem rossz, sőt, de annyira Depp vállán nyugszik a teher, hogy az ő zsenije viszi előre a filmet is. Én örülök, hogy láthattam, mert itt végre egy cseppet sem komédiázik, hanem egy teljesen komoly, történelmi karaktert kelt életre. 8/10.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fenébe, ezt a filmet azóta meg akarom nézni, amióta először olvastam róla! Várom jó ideje. Még a télen ígértek februári bemutatót, de azóta is sehol semmi.

Ti letöltöttétek? Még filmmel nem próbálkoztam, de ezek után fogok!!! Ha már felirat is van hozzá valahol, akkor mindenképpen próbálkozom majd vele (nem ma, mert valamiért baromi lassú ma minden :lol: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na meg volt a Da Vinci kód első hétvégéje és elég szépen nyitott. Az USA-ban 77 milliót hozott, ami elég jó, bár ha belevesszük, hogy 30 millióval nyitott pénteken, akkor simán hozhatott volna akár 90 milliót is.

Viszont az USA-n kivüli bevételek nagyon durvák: 147 milliót hozott, amivel megdöntötte az SW ep.3 nyitó-rekordját... igaz az SW-t nem mutatták be ilyen széles körben. Japánban és számos más országban csak hetekkel a nyitó-hétvége után volt premier, de ezzel együtt is nagyon durva kezdés ez...

 

A nyitó-hétvége általában a hype-ról szól... arról, hogy milyen jó reklámot tudtak csinálni és hogy úgy általában mennyire érdekelte az embereket az adott film. Ezután már a film hirén múlik minden... rossz előjel lehet esetleg, hogy péntekről szombatra esett a bevétel ami nagyon ritkán fordul elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztük a Jégkorszak 2-öt a Eurocenterben.Amikor odaértünk akkor rengeteg ember volt a mozi elött.Gondolom a Da Vinci kód miatt.Tényleg nagy sikere lehet.Azt még hozzá kell tenni, hogy elég sokszor járok a Eurocenterbe moziba és mindig pár ember lézeng csak a mozinál.

Én csak a könyv elolvasása után nézem meg a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi lennék olyan valaki véleményére is, aki nem olvasta a könyvet :lol: Nincs összehasonlítási alap, pusztán csak filmként látja a történetet.

Csak ismételni tudom magam, a tesóm szerint jó volt. Az eleje kicsit nyögvenyelősen indul, de utánna már szórakoztató. Állítólag. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ismételni tudom magam, a tesóm szerint jó volt. Az eleje kicsit nyögvenyelősen indul, de utánna már szórakoztató. Állítólag. :lol:

Kicsit konkrétabban gondoltam :P Olvastam előtte, hogy mit írtál :lol:

Szórakoztatónak szórakoztató, ezt én sem tagadom. Csak éppen ott vannak olyan zavaró momentumok is, amit még az is észrevehet, aki nem olvasta. Aki meg igen, azok meg pláne :P Többet vártam tőle, az a baj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit konkrétabban gondoltam :lol: Olvastam előtte, hogy mit írtál :lol:

Szórakoztatónak szórakoztató, ezt én sem tagadom. Csak éppen ott vannak olyan zavaró momentumok is, amit még az is észrevehet, aki nem olvasta. Aki meg igen, azok meg pláne :P Többet vártam tőle, az a baj.

Értelek. Én semmit se várok tőle, meg se nézem sztem. :P Legalábbis nem mostanában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.