Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

:D Éppen most járok a 2046 közepén (nem tudtam még végignézni :D ), de tetszik. Nem lesz a kedvencem, annyira nem tudott megfogni, de jó.

A 2046 nekem sem a kedvencem. Inkább a Fallen Angels, a Chungking Express és az Ashes of Time. De a Falles Angels talán a legkiegyensúlyozottabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sin City 2 jövőre jön, az igaz, és biztos hozni fogja az első rész szintjét... De a Begins nálam még az első Sin Cityt is veri.

Mindkettő tetszett, de még a mai napig nem tudom eldönteni, hogy melyik jobban :D Talán néhány nézés után kiderül.

A Begins egy erős film, a Sin City meg egy különlegesség, ami nálam sokat számít valamiért. Mindkettőnek nagyon várom a folytatását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jutott csak eszembe, hogy megy Wong Kar Wai-nak egy régebbi filmje a moziban (na persze a pocsék címmemóriám miatt a címe nem jut hirtelen eszembe :D ).

Lentiekből pedig kettőt nem láttam még, de azok elég ismertek ahhoz, hogy még láthassam :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Batman Begins viszont tökéletes minden szempontól.

Egyetértek! Bár a Sin City is remek, de a Batman-t nem tudja legyűrni. Egyszerűen minden klappol benne: történet, zene, rendezés....mind kiváló! Én is nagyon várom a folytatást.

 

Lassacskán jön majd a Pókember újabb része is, de sztem azt ugynúgy kihagyom, mint a másodikat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassacskán jön majd a Pókember újabb része is, de sztem azt ugynúgy kihagyom, mint a másodikat. :D

A lassacskán az még jó sokára lesz... :D

Különben meg Ody sztem pótold a Póki 2őt. Én imádom!!! És már előre látom hogy a 3at is fogom! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek! Bár a Sin City is remek, de a Batman-t nem tudja legyűrni. Egyszerűen minden klappol benne: történet, zene, rendezés....mind kiváló! Én is nagyon várom a folytatást.

 

Lassacskán jön majd a Pókember újabb része is, de sztem azt ugynúgy kihagyom, mint a másodikat. :D

A Pókot talán bevállalom... De az sem fosztja meg trónjától a denevért, ezt az első két rész után nyugodtan kijelenthetem :D

 

Amúgy a Batman-es Chris Nolan következő filmje, a The Prestige állítólag még idén moziba kerülhet... A sztori nagyon jónak tűnik, és a szereposztás sem akármi (Hugh Jackman, Christian Bale, Michael Caine, David Bowie, Scarlett Johansson...). Szerintem Scorsese Departed-je mellett a másik esélyes az év filmje címre... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiváncsiságból megnéztem a Cominsoon-on, hogy mik várhatóan idén. Kigyűjtöttem az érdekesebb címeket (persze ez szubjektív :D):

 

Június 13: The Hidden Blade

Július 7: Pirates of the Caribbean 2.

Július 28: Miami Vice

Augusztus 18: The Illusionist

Szeptember 15: The Blach Dahlia

Szeptember 22: All the Kings Men

Október 6: The Departed

Október 13: Marie-Antoinette (hátha...)

Október 27: The Prestige

Október: The Fountain

November 22: The Good German

November 22: Zodiac

December 22: The Good Shepherd

 

Kb. ennyi ami engem érdekelhet (+ a Tideland, ami 2005-ös, de ide csak most jön). Végül is nem is annyira kevés :D

 

EDIT: kimaradt Lynch Inland Empire-je, de ahhoz még nincs dátum...

Szerkesztve: - yodamester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Július 7: Pirates of the Caribbean 2.

Augusztus 18: The Illusionist

Szeptember 15: The Blach Dahlia

Szeptember 22: All the Kings Men

Október 6: The Departed

Október 13: Marie-Antoinette (hátha...)

November 22: The Good German

November 22: Zodiac

Nekem ezek. Amit kihúztam, az vagy nem érdekel (M.Vice), vagy nem tudom, hogy mi az. A Fountain cím ismerős, de már nagyon nem rémlik róla semmi.

Ebből ha esik, ha fúj alapon mindenképpen:

Pirates of the Caribbean 2, The Illusionist (hehe, amióta először láttam Ed Nortont filmen, még egy filmjét sem hagytam ki, vagyis dehogynem, kettő mellékszerepest csak dvd-n láttam), The Departed, Zodiac.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ezek. Amit kihúztam, az vagy nem érdekel (M.Vice), vagy nem tudom, hogy mi az. A Fountain cím ismerős, de már nagyon nem rémlik róla semmi.

Ebből ha esik, ha fúj alapon mindenképpen:

Pirates of the Caribbean 2, The Illusionist (hehe, amióta először láttam Ed Nortont filmen, még egy filmjét sem hagytam ki, vagyis dehogynem, kettő mellékszerepest csak dvd-n láttam), The Departed, Zodiac.

A Fountain Darren Aronofsky (Pi, Requiem for a Dream) új filmje lesz, Jackmannel és Rachel Weisszel.

 

Szerintem a Prestige-t meg kell majd nézned. A történet szerint Jackman és Bale rivális mágusokat játszanak a századforduló Londonjában, akik semmitől sem riadnak vissza, hogy felülkerekedjenek a másikon. Christopher Priest 1996-os regényéből készül. Jackman elmondása szerint a forgatókönyv lenyűgöző :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Heat, vagy a Collateral mond valamit?

 

Mert ez nem a sorozathoz, hanem inkább ezekhez fog hasonlítani...

Igen, mindkettőt láttam. A Colleteral negyon bejött.

 

De nekem valahogy a Miami Vice-ról mindig Don Johnson ugrik be. Colin Farrelt helyette látni...háááát......

 

Még be fog jönni az a jóslat ami végülis már a Charlie Angyalaiban "elrejtettek", és filmet csinálnak a T.J. Hooker-ből is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még be fog jönni az a jóslat ami végülis már a Charlie Angyalaiban "elrejtettek", és filmet csinálnak a T.J. Hooker-ből is :D

Az lenne ám az igazi, T.J. Kukkerből filmet csinálni... :D

Jó, nem azért, gyerekkorom nagy kedvence, de nincs még egy olyan kövér szinész, aki olyan idétlenül tud ugrabugrálni, mint William Shatner. De remélem Hookernak legalábbis Eddie Murphyt rakják be, mert had legyen már fekete, mint a Charlie angyalaiban a fickó (nem jut eszembe a neve, van benne B), aki a csajokkal lóg állandóan, vagy mint az új Konyak... Kajak, ja nem, Kojak... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lenne ám az igazi, T.J. Kukkerből filmet csinálni... :D

Jó, nem azért, gyerekkorom nagy kedvence, de nincs még egy olyan kövér szinész, aki olyan idétlenül tud ugrabugrálni, mint William Shatner. De remélem Hookernak legalábbis Eddie Murphyt rakják be, mert had legyen már fekete, mint a Charlie angyalaiban a fickó (nem jut eszembe a neve, van benne B), aki a csajokkal lóg állandóan, vagy mint az új Konyak... Kajak, ja nem, Kojak... :D

Shatnerről mindig ez jut eszembe:

 

"Te melyik hírességgel bunyóznál legszivesebben?"

"William Shatnerrel."

 

A Fight Club írói is viccesnek találták Shatnert :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fountain Darren Aronofsky (Pi, Requiem for a Dream) új filmje lesz, Jackmannel és Rachel Weisszel.

 

Szerintem a Prestige-t meg kell majd nézned. A történet szerint Jackman és Bale rivális mágusokat játszanak a századforduló Londonjában, akik semmitől sem riadnak vissza, hogy felülkerekedjenek a másikon. Christopher Priest 1996-os regényéből készül. Jackman elmondása szerint a forgatókönyv lenyűgöző :D

Köszi az infókat :D

Az utóbbit máris felvettem a kötelezők közé :D Nagyon jól hangzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hugh Jackman, Christian Bale, Michael Caine, David Bowie, Scarlett Johansson...). Szerintem Scorsese Departed-je mellett a másik esélyes az év filmje címre... :D

Hm:) Farkas, Batman, meg kik még egy filmben? Scarlett Johansson, ő volt anno a Suttogóban a kislány:) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dallas film? Az halálkomoly. 2007-ben lesz a bemutató, Gurinder Chadha rendezésében, a szereposztás pedig eddig ez:

Jennifer Lopez .... Sue Ellen Ewing (in negotiations)

Shirley MacLaine .... Miss Ellie Ewing (in negotiations)

John Travolta .... J.R. Ewing (in negotiations)

Luke Wilson .... Bobby Ewing (in negotiations)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dallas film? Az halálkomoly. 2007-ben lesz a bemutató, Gurinder Chadha rendezésében, a szereposztás pedig eddig ez:

Bocsánat, de ezen most komolyan kiakadtam ;) Kell ez egyáltalán nekünk? Bár akinek nem tetszik az ötlet sem (pl. nekem nem igazán), az majd nem nézi meg :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat, de ezen most komolyan kiakadtam ;) Kell ez egyáltalán nekünk? Bár akinek nem tetszik az ötlet sem (pl. nekem nem igazán), az majd nem nézi meg :D

Én már csak a szereposztás miatt is meg fogom nézni, van akit nagyon bírok pl: Luke Wilson, Travolta...és minden máson meg röhögni fogok! :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tévében a sorozaton igen, de egyébként nem tudom. Valahogy nem ugrálok azért, mikor sorozatból készül mozifilm. Abban az esetben néznék meg ilyet szívesen, ha valamelyik legkedvencebb színészem játszana benne, vagy esetleg még a rendező személye számítana valamelyest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Da Vinci kód: Unalmasabb, mint gondoltam és sajna a szinészek is elég gyengék. Tom Hanks egyetlen arccal viszi végig az egészet, Tautou kis-asszony szerepe kimerül abban, hogy ő az, aki mindenre rákérdez, Ian McKellen meg felszabadultan ripacskodik... érdekes módon az albinó gyilkost játszó Paul Bettany volt az, aki még úgy-ahogy rendben volt. No meg a gyönyörü flash-backek, amikben megelevenedett a múlt. Mert azokat leszámitva olyan, mintha egy közepes TV-filmet nézne az ember.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesszusom de megnézném megint és nosztalgiáznék az Onedin családon!!! :D;)

Olyan négy-öt éve megint leadták. :)

 

De ott van még egy régi "kedvenc" is. A Skarlát betű...Márha jól emlékszem a címére. A filmre már nem annyira, de az rémlik, hogy "félős" film volt. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.