Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Obi1, majdnem mindent megnéztem én is már, a Fekete hattyút csak azért nem, mivel azt az egyet moziban nézem, majd ha adják :)

Némelyikhez pár megjegyzés (bár néhányról már írtam az elmúlt 1-2 hétben):

The fighter (erről még úgysem írtam): nagyon jó film volt, tetszett, és revideáltam azon állításomat, hogy Wahlberg rossz színész :D Itt nem az, de tény, hogy a többiek viszik a pálmát. Vagy mondjuk úgy, hogy az egész színészi gárda jó.

Inception: végre valaki más is kritizálja egy picit rajtam kívül :D Nekem is jobban bejönnek Nolan más filmjei, személyes kedvencem a Prestige, pedig a moziban még annyira nem is voltam elájulva tőle.

The king's speech-re már én is írtam, hogy újra nézem, mert a készítők leraktak az asztalra egy olyan filmet, amit igazán jó nézni. Remekül összerakott, és nem igazán találok rajta kifogásolnivalót. Színészi gárda number1.

127 hours: nálam pont az ellenkezője volt, állandóan az órát néztem, hogy még csak öt perc telt el az amúgy sem hosszú filmből. De hát ízlések és...:)

True grit:... azért így is jó volt, nekem is ez a véleményem, ehhez nem lehet mit hozzáfűzni.

Winter's bone: én végigkínlódtam, bár néha 1-2 percet tekertem, hogy gyorsabban a végére érjek :D Azt hiszem, senkinek nem csináltunk kedvet hozzá.

A Fekete hattyúig nálam a The king's speech vezet, majd utána megírom, melyiknek adnám a díjat. Úgysem az fog nyerni, amelyiket én szeretném, de sebaj :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Néhány napja az a pletyka látott napvilágot, miszerint az új Superman filmben nem lesz benne Lois Lane karaktere, viszont helyette egy teljesen más női figurát fogunk látni. A híresztelést félig-meddig megcáfolták, Lane fel fog bukkanni a produkcióban, ám nem csak ő lesz az egyetlen hölgy a színen. Alice Eve, Diane Kruger és Rosamund Pike közül fog eldőlni (legalábbis most úgy tűnik), hogy ki játszhatja a illetőt, aki nem más, mint egy kryptoni gonosztevő, Ursa. Ő nem más, mint Zod tábornok egyik hűséges katonája. Zack Snyder korábban elmondta, hogy Zod nem lesz jelen a filmben, szóval lehetséges, hogy Ursa egyedül vagy esetleg másokkal fogja megnehezíteni az Acélember életét."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak ellenére, hogy Christian Bale többször is azt állította, hogy kilépne a The Dark Knight Risesból, ha feltűnne benne Batman régi cimborája, Robin, egyre valószínűbb, hogy ez bekövetkezik, mivel keresik a karakter megformálására alkalmas színészt.

 

Több rajongó spekulációja szerint a nemrég leszerződött Joseph Gordon-Levitt kelheti életre a karaktert a harmadik felvonásban. Egyesek szerint készül Robinra, mások viszont úgy vélik, túl öreg a szerepre.

 

Ma a Michigan televízióállomás feltárt néhány érdekes információt azzal kapcsolatban, hogy Nolan hol keres forgatási helyszíneket a filmhez. A következőket mondták:

 

„Bár nem Grand Ledge lesz Gotham City, ez nem jelenti azt, hogy ne forgatnák itt a film egyes jeleneteit.”

 

Eaton állam és Grand Ledge tisztviselői, akik nem akartak semmit elárulni a megállapodásról a titoktartási szerződés miatt, végül megerősítették, hogy a stáb tagjai a múlt héten a Grand Ledge-ben található Fitzgerald Parkot nézték ki lehetséges forgatási helyszínnek.

 

A parkban található víztisztító telep nagy figyelmet kapott, ami egyes források szerint Robin rejtekhelye lehet.

 

Vajon igaz ez? Nolan imádott franchise-ében visszahozza Robint? Akit Joseph Gordon-Levitt játszhat? Remélhetőleg a közeljövőben választ kapunk ezekre a találgatásokra, mindenesetre a forgatásnak még idén nekilátnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak ellenére, hogy Christian Bale többször is azt állította, hogy kilépne a The Dark Knight Risesból, ha feltűnne benne Batman régi cimborája, Robin, egyre valószínűbb, hogy ez bekövetkezik, mivel keresik a karakter megformálására alkalmas színészt.

 

Több rajongó spekulációja szerint a nemrég leszerződött Joseph Gordon-Levitt kelheti életre a karaktert a harmadik felvonásban. Egyesek szerint készül Robinra, mások viszont úgy vélik, túl öreg a szerepre.

 

Ma a Michigan televízióállomás feltárt néhány érdekes információt azzal kapcsolatban, hogy Nolan hol keres forgatási helyszíneket a filmhez. A következőket mondták:

 

„Bár nem Grand Ledge lesz Gotham City, ez nem jelenti azt, hogy ne forgatnák itt a film egyes jeleneteit.”

 

Eaton állam és Grand Ledge tisztviselői, akik nem akartak semmit elárulni a megállapodásról a titoktartási szerződés miatt, végül megerősítették, hogy a stáb tagjai a múlt héten a Grand Ledge-ben található Fitzgerald Parkot nézték ki lehetséges forgatási helyszínnek.

 

A parkban található víztisztító telep nagy figyelmet kapott, ami egyes források szerint Robin rejtekhelye lehet.

 

Vajon igaz ez? Nolan imádott franchise-ében visszahozza Robint? Akit Joseph Gordon-Levitt játszhat? Remélhetőleg a közeljövőben választ kapunk ezekre a találgatásokra, mindenesetre a forgatásnak még idén nekilátnak.

 

 

Nagyon nem illik a képbe Robin. Remélem nem hozzák be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feláldozhatók 2-ben remélem benne lesz a Van Damme. Kíváncsi leszek Stallone most mit talál ki a folytatást illetően. Amolyan Predator remake jöhetne a földönkívüli nélkül persze.

Ledobják az izomagy kommandósokat egy dzsungelbe, legyen Afrika, és hadd hulljon a férgese.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak ellenére, hogy Christian Bale többször is azt állította, hogy kilépne a The Dark Knight Risesból, ha feltűnne benne Batman régi cimborája, Robin, egyre valószínűbb, hogy ez bekövetkezik, mivel keresik a karakter megformálására alkalmas színészt.

 

Több rajongó spekulációja szerint a nemrég leszerződött Joseph Gordon-Levitt kelheti életre a karaktert a harmadik felvonásban. Egyesek szerint készül Robinra, mások viszont úgy vélik, túl öreg a szerepre.

 

Ma a Michigan televízióállomás feltárt néhány érdekes információt azzal kapcsolatban, hogy Nolan hol keres forgatási helyszíneket a filmhez. A következőket mondták:

 

„Bár nem Grand Ledge lesz Gotham City, ez nem jelenti azt, hogy ne forgatnák itt a film egyes jeleneteit.”

 

Eaton állam és Grand Ledge tisztviselői, akik nem akartak semmit elárulni a megállapodásról a titoktartási szerződés miatt, végül megerősítették, hogy a stáb tagjai a múlt héten a Grand Ledge-ben található Fitzgerald Parkot nézték ki lehetséges forgatási helyszínnek.

 

A parkban található víztisztító telep nagy figyelmet kapott, ami egyes források szerint Robin rejtekhelye lehet.

 

Vajon igaz ez? Nolan imádott franchise-ében visszahozza Robint? Akit Joseph Gordon-Levitt játszhat? Remélhetőleg a közeljövőben választ kapunk ezekre a találgatásokra, mindenesetre a forgatásnak még idén nekilátnak.

 

Érdekes hírek.

Szerintem be lehetne hozni Robint. Esetleg ne Robinként, hanem Nightwingként. És ne Batman társa legyen, hanem az ellensége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes hírek.

Szerintem be lehetne hozni Robint. Esetleg ne Robinként, hanem Nightwingként. És ne Batman társa legyen, hanem az ellensége.

Ezt ugye csak viccből írtad? Ennyi erővel akkor már legyen Alfred Bruce Wayne apja, Macskanő pedig az anyja.

Sőt, Gordon lehetne Joker eltitkolt ikertestvére is. :roll:

Robint be lehetne hozni a történetbe, de akkor tényleg egy tizenegynéhány éves srác legyen, mint eredetileg, ne pedig egy idegesítő mamlasz, mint a Forever-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Predators című filmet, elég nagy késéssel.

Nálam az Avatar simán veri, nagyon gyengének éreztem. :para:

Mi köze az Avatarnak a Predatorshoz? :D Azon kívül, hogy mind a két film idegen bolygón játszódik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt ugye csak viccből írtad? Ennyi erővel akkor már legyen Alfred Bruce Wayne apja, Macskanő pedig az anyja.

Sőt, Gordon lehetne Joker eltitkolt ikertestvére is. :roll:

Vagy egyből inkább Supermant tegyük be mellé. Úgyis egy univerzumban élnek.

Dzséjttel a múltkor pont ezt beszéltük, ki a nagyobb csajozó gép :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt ugye csak viccből írtad? Ennyi erővel akkor már legyen Alfred Bruce Wayne apja, Macskanő pedig az anyja.

Sőt, Gordon lehetne Joker eltitkolt ikertestvére is. :roll:

Robint be lehetne hozni a történetbe, de akkor tényleg egy tizenegynéhány éves srác legyen, mint eredetileg, ne pedig egy idegesítő mamlasz, mint a Forever-ben.

Nem, komolyan gondoltam. A Sötét Lovag végén ugyebár Batmanből kitaszított lett, miért ne léphetne színre egy olyan újabb önkényes igazságosztó, aki Batman elfogását tekinti feladatának.

Az Under the Red Hood című történetben Batman és Robin ellenségekké válnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, komolyan gondoltam. A Sötét Lovag végén ugyebár Batmanből kitaszított lett, miért ne léphetne színre egy olyan újabb önkényes igazságosztó, aki Batman elfogását tekinti feladatának.

Az Under the Red Hood című történetben Batman és Robin ellenségekké válnak.

Szerintem ha így lenne már nagyon sokaknál menne is a cancel,és nem csak rajongóktól

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha így lenne már nagyon sokaknál menne is a cancel,és nem csak rajongóktól

Nem tudok róla, hogy az Under the red Hoodnál a rajongók cancelt nyomtak volna.

 

Egyébként a Batman 3-ban a főgonosz Bane lesz, és sokan elképzelhetőnek tartják, hogy a Knightfall című történet lesz az alap, ezt még a film címe is alátámasztaná. Pedig a Knightfall története az Under the Red Hoodnál sokkal extrémebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, komolyan gondoltam. A Sötét Lovag végén ugyebár Batmanből kitaszított lett, miért ne léphetne színre egy olyan újabb önkényes igazságosztó, aki Batman elfogását tekinti feladatának.

Az Under the Red Hood című történetben Batman és Robin ellenségekké válnak.

De az egy egészen más helyzetben történt és ráadásul Jason Toddal, a második Robinnal. Nem hiszem, hogy pont őt hoznák be a törtéénetbe, neki elég spéci sztorija van.

Batman a képregényekben is elég sokáig kitaszított volt akit üldöztek a rendőrök, azzal nem volt semmi gond, hogy ezt átültették a filmbe. Egy karaktert átírni ilyen módon pedig a legnagyobb pofátlanság lenne. De egyébként sem értem, miért tennének ilyet a készítők, ha annyi jó ellenfél közül választhatnának Batmannek.

A Knightfall pedig egy évekig tartó crossover volt a képregényekbe, amiben javarészt az összes Batman gonosz feltűnt, abból legfeljebb csak a főbb motívumokat vehetnék át, mint azt eddig is tették a Kezdődik(ahol az Első év motívumait szőtték bele) és a Sötét Lovag(ahol a Gyilkos Tréfa és a Hosszú Halloween egyes részeit használták fel) esetén is.

Bízzunk már Nolanékban, hogy egy értelmes sztorit tudnak összerakni, eddig sem csalódtunk bennük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az egy egészen más helyzetben történt és ráadásul Jason Toddal, a második Robinnal. Nem hiszem, hogy pont őt hoznák be a törtéénetbe, neki elég spéci sztorija van.

Batman a képregényekben is elég sokáig kitaszított volt akit üldöztek a rendőrök, azzal nem volt semmi gond, hogy ezt átültették a filmbe. Egy karaktert átírni ilyen módon pedig a legnagyobb pofátlanság lenne. De egyébként sem értem, miért tennének ilyet a készítők, ha annyi jó ellenfél közül választhatnának Batmannek.

A Knightfall pedig egy évekig tartó crossover volt a képregényekbe, amiben javarészt az összes Batman gonosz feltűnt, abból legfeljebb csak a főbb motívumokat vehetnék át, mint azt eddig is tették a Kezdődik(ahol az Első év motívumait szőtték bele) és a Sötét Lovag(ahol a Gyilkos Tréfa és a Hosszú Halloween egyes részeit használták fel) esetén is.

Bízzunk már Nolanékban, hogy egy értelmes sztorit tudnak összerakni, eddig sem csalódtunk bennük.

Viszont a filmekben nem kell alkalmazkodni a képregényekben történtekhez. Lásd a 89-es Batman végén meghalt Joker. Vagy a 2009-as TDK végén Kétarc halt meg. Nem tudok olyan Batman verzióról képregényben, ahol Bruce mestere Ra's al Ghul lett volna. Ilyen változtatások a filmekben még beleférnek.

Én még azt is ötletnek tartom, hogy egyből Red Hood-ot hozzák be a sztoriba.

A Knightfall eseményből én a Bane eltöri Batman gerincét motívumra gondoltam. Lehet, hogy ezt átveszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülnék ha behoznák a történetbe Robint főleg ha nem lesz idegesítő(mondjuk Nolan a biztosíték rá hogy nem lesz) de Revan, az hogy ellenségként behozni ritka nagy baromság lenne. Ha egy embernek azt mondom hogy "az új Batman filmben Batman és Robin egymás ellen harcol" biztos valami wtf arcot vágna és megse próbálkozna a filmmel.

És az a példa hogy egyik képregényben összeugrottak meg kb annyit ér mint az hogy Maul barátunkat már 3x feltámasztották(és a mostanit még bele sem számoltam)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülnék ha behoznák a történetbe Robint főleg ha nem lesz idegesítő(mondjuk Nolan a biztosíték rá hogy nem lesz) de Phobos, az hogy ellenségként behozni ritka nagy baromság lenne. Ha egy embernek azt mondom hogy "az új Batman filmben Batman és Robin egymás ellen harcol" biztos valami wtf arcot vágna és hülyeségnek tartaná a filmet.

És az a példa hogy egyik képregényben összeugrottak meg kb annyit ér mint az hogy Maul barátunkat már 3x feltámasztották(és a mostani még bele sem számoltam)

Szerintem a Maul feltámasztásokhoz ezt nem igazán lehetne hasonlítani. Az se biztos, hogy Mault most a TCW-ben feltámasztották. A másik két feltámadása meg EU.

A képregény adaptációk az esetek többségében eltérnek a képregény sorozatoktól. A filmekben több minden megtörténhet, mint a képregényekben.

Szerintem jó ötlet lenne, ha egymás ellen harcolnának.

De talán az lenne, a legjpbb, ha Robint nem vennék bele még se és inkább Fekete Maszk, vagy Hugo Strange jönne. Jó lenne olyan ellenfelet is látni, aki még nem volt filmen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a filmekben nem kell alkalmazkodni a képregényekben történtekhez. Lásd a 89-es Batman végén meghalt Joker. Vagy a 2009-as TDK végén Kétarc halt meg. Nem tudok olyan Batman verzióról képregényben, ahol Bruce mestere Ra's al Ghul lett volna. Ilyen változtatások a filmekben még beleférnek.

Ilyenek még igen, mert nem változtattak a szereplők egymáshoz való viszonyulásán. Viszont ha Robint, aki Batman hű csatlósa rögtön úgy hozná be Nolan, a bőregér ellen dolgozik, az nagyon nem lenne kóser,

Pont ahogy Nabopolasszar írta.

A gerinctörés meg tuti nem lesz benne, mert akkor Batman nem sok játékidőt kaphatna. Én arra a motívumra gondoltam, hogy Bane Bruce és Batman mozgását összehasonlítva rájön, hogy a két személy ugyanaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenek még igen, mert nem változtattak a szereplők egymáshoz való viszonyulásán. Viszont ha Robint, aki Batman hű csatlósa rögtön úgy hozná be Nolan, a bőregér ellen dolgozik, az nagyon nem lenne kóser,

Pont ahogy Nabopolasszar írta.

A gerinctörés meg tuti nem lesz benne, mert akkor Batman nem sok játékidőt kaphatna. Én arra a motívumra gondoltam, hogy Bane Bruce és Batman mozgását összehasonlítva rájön, hogy a két személy ugyanaz.

Majd meglátjuk mi lesz.

Én jobban örülnék már inkább új ellenfeleknek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd meglátjuk mi lesz.

Én jobban örülnék már inkább új ellenfeleknek is.

Bane szerintem tökéletes ellenfél lesz. Azon kevés Batman ellenségek közé tartozik, akikkel ki lehet tölteni egy filmet. Rajta kívül ilyen még Joker, Hugo Strange és Ra's Al Ghul.

Fekete Maszkot nagyon sokat emlegetik mostanában, de az igazat megvallva ő egy marha unalmas karakter. Semmi konkrét jellemzője nincs, csak annyi, hogy maszkot visel, egy gengszter és gonosz. Nem kell ő a filmbe.

Ha Hugo papát berakják még Bane mellé az oké, elvégre mindkettőjüknek sikerült megfejteni Batman titkát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.