Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A látvány pipa, csak a többi is legyen jó

 

De ez se néz épp ki rosszul

 

 

Obi1, majdnem mindent megnéztem én is már, a Fekete hattyút csak azért nem, mivel azt az egyet moziban nézem, majd ha adják :)

Némelyikhez pár megjegyzés (bár néhányról már írtam az elmúlt 1-2 hétben):

Ahogy olvasom nagyjából azért egyezik az ízlésünk. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak ezért a reggelért imádom a superbowlt!! :D

Amerika kapi nagy állatul néz ki, a történettel sem lesz gond szerintem, pedig a képek alapján nagyon paráztam.

TF sosem tudott felizgatni annyira, de meg kell vallani, eléggé látványos.

Sparrow kapitányt szintén várom! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

J.J Abrams legújabb gyöngyszeme a Lost és a Star Trek után.

Újra gyereknek érzem magam, hála a zenének és a fantasztikus atmoszférának!!!

Ez valami E.T féle mese lesz, már látom magam előtt. A kisgyerekek összebarátkoznak az elszabadult űrlénnyel és segítenek neki!

Már alig várom!!!!

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Sylvester Stallone állítólag nyáron lát hozzá a The Expendables folytatásához, ám nem csak erre az egyetlen projektre koncentrál. Az akciósztár leszerződött a Headshotra, amelyet Wayne Kramer, a Halálos hajsza (Running Scared) és a Crossing Over rendezője fog készíteni. A forgatókönyvet Alessandro Camon, A harcmező hírnökei (The Messenger) szállította le és a terv az, hogy májusban indulhasson a forgatás.

 

Stallone egy gengsztert fog alakítani, aki szövetségre lép egy new york-i nyomozóval az egyik ügyben, amelynek szálai egészen New Orleans mocskos sikátoraiba vezetnek és még washingtoni nagykutyák is belekeverednek. A bűnözőt és a nyomozót két kegyetlen gyilkosság hozza össze és minden lehetséges eszközt bevetnek, hogy sikerrel járjanak, mindenkit félreállítanak útjukból. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bane szerintem tökéletes ellenfél lesz. Azon kevés Batman ellenségek közé tartozik, akikkel ki lehet tölteni egy filmet. Rajta kívül ilyen még Joker, Hugo Strange és Ra's Al Ghul.

Fekete Maszkot nagyon sokat emlegetik mostanában, de az igazat megvallva ő egy marha unalmas karakter. Semmi konkrét jellemzője nincs, csak annyi, hogy maszkot visel, egy gengszter és gonosz. Nem kell ő a filmbe.

Ha Hugo papát berakják még Bane mellé az oké, elvégre mindkettőjüknek sikerült megfejteni Batman titkát.

 

Hát ettől függetlenül Fekete Maszkot is bele lehetne rakni. Úgy is üresedés van 2 helyen is a gothami alvilágban.

Vagy jöhetne Rupert Thorne is.

 

A látvány csillagos ötös!!!! MI kell még? Akció és orgazmus 130 percen keresztül!

Ezen a linken kényelmesebb nézni!!!

Na...nézzük csak :yes: :yes: :yes: :yes:

 

Inkább legyen 150. :D

 

Micsoda előzetesek! :) A Transformersben vajon maradt épp város a Földön? :D

 

Nem. :D

Jöhet most már egy másik bolygó.

Ebben az elözetesben én csak akciót láttam :(

 

Ez Transformers.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó film volt ez a 127 óra. Franco ha ezért nem kapja meg az Oscart akkor nem tudom miért fogja. Az erdeti csávónak meg minden tiszeteletem. Levágja a karját és még utána mennyit kutyagol mire segítséget talál. Na meg az hogy a művelet közben nem ájult el és a vérveszetségbe se halt bele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebbe mi a spoiler? A hírekben benne volt minden majdhogynem. :) Aki arról nem tud, az nem tudom minek ül be a filmre.

Én láttam a trailereket és valahogy ez nem jött át. És én nem is tudtam róla,(nem ismerem a csávó történetét) de remélem te nem csak úgy nézel filmet aminek tudod a teljes sztoriját. :) És ennek ellenére mégis meg akarom nézni a filmet. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én láttam a trailereket és valahogy ez nem jött át. És én nem is tudtam róla,(nem ismerem a csávó történetét) de remélem te nem csak úgy nézel filmet aminek tudod a teljes sztoriját. :) És ennek ellenére mégis meg akarom nézni a filmet. :o

Nézd. Alapvetően a beharangozó tartalmat el szoktam olvasni (mozis magazinok, online filmoldalak rövid ismertetői). Máskülönben mi az ami felkeltené az ember figyelmét? Csak a cím? Ugyan. :) Mindig kell egy pár sor ami miatt érdemesnek találtatik a film a megnézésre. A 127 órából te nem tudom, hogy mire következtettél. :) Se a műfajról nem árulkodik, se semmi. Csak úgy beültél volna rá látatlanba? Ilyen hozzáállással minden egyes bemutatóra elmehetnél. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak úgy beültél volna rá látatlanba? Ilyen hozzáállással minden egyes bemutatóra elmehetnél. :)

Nem erről van szó, hanem arról hogy olyan infókat írt, ami pl a trailerben (legalábbis amiket én láttam) nem volt benne. Ennyi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem erről van szó, hanem arról hogy olyan infókat írt, ami pl a trailerben (legalábbis amiket én láttam) nem volt benne. Ennyi. :)

Okés, csak itt tényleg már tudni lehetett, hogy mire megy ki az egész, aki tisztában volt a film beharangozójával. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó film volt ez a 127 óra. Franco ha ezért nem kapja meg az Oscart akkor nem tudom miért fogja. Az erdeti csávónak meg minden tiszeteletem.

Pedig úgy néz ki, hogy nem ő fogja kapni, pedig valóban remekel. Érdekes, hogy az origosok is inkább neki adnák (idén egyébiránt a színészi mezőnyök nagyon erősek) :) Az eredeti fickónak valóban minden tisztelet kijár :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a spoilert Frenkie! :)

 

 

Mi ebben a spoiler? Ez olyan mintha Hitlerről csinálnának filmet és spoiler lenne hogy öngyilkos lesz. Ez egy megtörtént esemény filmre vitele. Tehát tudható a történet, Száz helyen le van írva a tartalma. Mert azt mondom ha nem történt volna meg spoiler lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp nemrég akartam írni a 127 hours kapcsán, hogy mennyire utálom hogy attól hogy valami egy megtörtént eseményt dolgoz fel, azt feltételezik hogy mindenki ismeri a történetet. Ugyan ez volt az Into the Wildnál, mindenhol leírták a teljes sztorit.. Kíváncsi vagyok hogy itt mennyien tudnák a film nélkül a srác történetének a végét..

 

Én még nem hallottam a film előtt erről a hegymászóról, nem is az alap műveltség része mint hogy Hitler öngyilkos lesz, szinte naponta történnek ilyenek. Szóval az semmit se jelent hogy megtörtént eseményen alapul, semmit.

 

Most ha leírom minden igaz történeten alapuló film végét az oké? Ha igen akkor mindjárt kezdem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok akkor majd spoiler mögé teszem az ilyeneket. De ha történelmi filmről van szó akkor nem. Volt olyan a Ryan-nél hogy a csaj kijelentette: "Azt hittem sosem fogják elfoglalni a partot". Holott tudjuk hogy a normandiai partraszállás sikerült. Ezt viszont tudni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp nemrég akartam írni a 127 hours kapcsán, hogy mennyire utálom hogy attól hogy valami egy megtörtént eseményt dolgoz fel, azt feltételezik hogy mindenki ismeri a történetet. Ugyan ez volt az Into the Wildnál, mindenhol leírták a teljes sztorit.. Kíváncsi vagyok hogy itt mennyien tudnák a film nélkül a srác történetének a végét..

 

Én még nem hallottam a film előtt erről a hegymászóról, nem is az alap műveltség része mint hogy Hitler öngyilkos lesz, szinte naponta történnek ilyenek. Szóval az semmit se jelent hogy megtörtént eseményen alapul, semmit.

 

Most ha leírom minden igaz történeten alapuló film végét az oké? Ha igen akkor mindjárt kezdem.

 

Ez egy előzetes tavaly augusztusból. Már itt lelövik a poént a szövegben . Söt az origo kritikájában is.

 

http://filmek.blog.hu/2010/08/25/127_ora_elozetes

 

Itt meg az első mondatban leírják.

 

http://www.filmpont.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=5759:127-ora-a-pokolban-elzetes&catid=1:aktualis&Itemid=2

 

Akkor miről is beszélünk? A filmről pontosan lehetett tudni miről szól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok akkor majd spoiler mögé teszem az ilyeneket. De ha történelmi filmről van szó akkor nem. Volt olyan a Ryan-nél hogy a csaj kijelentette: "Azt hittem sosem fogják elfoglalni a partot". Holott tudjuk hogy a normandiai partraszállás sikerült. Ezt viszont tudni kell.

Ez azért szerves része a történelemnek, de ha én megfilmesítem az életutamat, hiába igaz történet, te nem vagy tisztában vele. És totál spoiler ha én két hét múlva leölöm magam. :D

Szóval én csak azt tudom mondani hogy inkább legyünk elővigyázatosak az ilyeneknél, akik ismerik a történetet azoknak csak egy gombnyomás, akik nem azoknak meg lesz egy jó filmélményük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.