Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Köszönöm a gratulációkat. ;) Troyes-ban fogok tanulni, Párizstól úgy 90 kilométerre dél keletre. :D

Aztán majd ha időd engedi, néha ide is benézhetsz élünk-e még. A francia csajokat meg kóstold meg helyettünk is (értsd. férfinép helyett). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán majd ha időd engedi, néha ide is benézhetsz élünk-e még. A francia csajokat meg kóstold meg helyettünk is (értsd. férfinép helyett). :D

A francia dolog maradhat, node tudjuk ám a dörgést, hogy a magyar csajok a legszebbek :D :D ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd mentek máskor, hosszú még a nyár :D

 

Én meg azon imádkozom, hogy essen végre egy kiadós eső ;) Mi a fenének dolgoztunk a kertben, ha közben kiszárad minden? Pont tegnap láttam egy képet az aszályos helyekről, hát mi a rendkívüli kategóriában vagyunk. Nem csoda, március vége óta itt nem esett, csak a múlt héten fél órát, és este már locsolni kellett :D

Jó, hogy ilyen hűvösebb idő lesz pár napig :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, küldd ide azokat az esőket :) Nálunk szívesen várjuk :) De ma nálunk is volt egy zápor, talán holnap estig nem kell locsolni. Egyébként nálunk már tegnap is hűsebb volt, de már szerdán is érezni lehetett a kellemesebb időt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre már itt is -Panell-szigeteken- is érezni a lehűlést. Köll a francnak ennél melegebb, olyan luxusra úgy se lesz lehetőség mint nyaralás. :) Süssön a Nap, de húsz fok bőven elég.

 

 

Dehogy süssön ember.Ma jövök haza kint kabátban, hosszú gatyában, lépek be erre meleg van.Hát persze mert a nyomorult nap süt és melegíti a lakást hiába van kint 20 fok.Az ablakon tojást lehetett sütni.Egyből ablak ki, hadd jöjjön be a hideg.

Az se érdekelne ha sosem látnám a Napot.Ha hideg van akkor nekem NE süssön a nap.

Egy nap úgyis eljön szeptember elseje, az év legszebb napja.Vége a nyomorult nyárnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogy süssön ember.Ma jövök haza kint kabátban, hosszú gatyában, lépek be erre meleg van.Hát persze mert a nyomorult nap süt és melegíti a lakást hiába van kint 20 fok.Az ablakon tojást lehetett sütni.Egyből ablak ki, hadd jöjjön be a hideg.

Az se érdekelne ha sosem látnám a Napot.Ha hideg van akkor nekem NE süssön a nap.

Egy nap úgyis eljön szeptember elseje, az év legszebb napja.Vége a nyomorult nyárnak.

Na és ama csodálatos eszköz amit redőnynek neveznek, nem szokott olykor beválni? :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó fejek ők, csak az ep1-2-3-mal iciripicirit hadilábon állnak :yeah: De hát azért vagyok én ott, hogy helyre tegyem az ízlésvilágukat :D

Röhej, hogy ugyanazokat a szövegeket nyomják ezek a jó fej emberek, amiket már 99-ben is ciki volt leírni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Röhej, hogy ugyanazokat a szövegeket nyomják ezek a jó fej emberek, amiket már 99-ben is ciki volt leírni.

Ez van. Ha ennyire nem tetszik nekik, és ennyire ragaszkodnak ezekhez a hülyeségekhez, az ő bajuk. Attól még tényleg remek emberek, akiknek már most sokat köszönhetek, és a jövőben valószínűleg majd még többet. Ha ennek az az ára, hogy közüllük én legyek az egyetlen, aki szereti az ep1-2-3-at, ám legyen :yeah:

 

Ez csak egy felvetés, de pl Dzséjt írhatna több filmes kritikát mindenféle sci-fi filmről :D

Hát persze, majd ha te újra aktív leszel az AVPU-n, mint hírszerkesztő, és nem csak én, meg néha Infy ír cikket. Ja, és még mellé essen piros hó is. Akkor írok, amikor kedvem tartja és az időm engedi. Így is becsúszik havi egy-két kritika. Persze, ha hirtelen úgy döntenél, hogy fizetsz a kritikákért, akkor napi egyet is írok akár :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez van. Ha ennyire nem tetszik nekik, és ennyire ragaszkodnak ezekhez a hülyeségekhez, az ő bajuk. Attól még tényleg remek emberek, akiknek már most sokat köszönhetek, és a jövőben valószínűleg majd még többet. Ha ennek az az ára, hogy közüllük én legyek az egyetlen, aki szereti az ep1-2-3-at, ám legyen :yeah:

Az a Te dolgod neked mit nyújtanak, az meg az enyém, hogy leírtam én mit gondolok a véleményük olvasatán. Egyébként érdekes amit írsz. Remélem nem az lesz a következő szint, hogy befikázod az SW-t, mert az érdeked ezt kívánja. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.