Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Rovok valami pozitívat a fórum tábláira.

Ma voltam erdőben dolgozni, mérni, adatokat gyűjteni. Pont egy hirtelen ötlet volt, tehát nem hoztam le a gépet sajnos. Nem tudtam megörökíteni, a bükön sorban lefelé mászkáló kágyulákat, a pókot, amint a kicsinyeit viszi, egy kakasmandinkót, ami nevével ellentétben egy nagyon szép virág és két erdei cickányt sem. Akkora denevér lakta odvas fát találtam, nem mertem megütögetni, nehogy felébresszem őket. Az egyik tanárunk is velünk tartott hozta az újfunlandi keverekék kis kutyáját, aki olyan volt, mint egy apró fekete medve bocs. Örömmel csörtettett az avarban, többször rám hozta a szívbajt, mert azt hittem, hogy vaddisznó. Aztán a sosrs fintora következtében kutatótársammal rájöttünk, arra, hogy a sors különös, és a férfi-női szinkronfosásban érmet érdemelnénk. Osztán heyre állt a világ béke, megnéztük hogy a tegnapi jégverés hány fát döntött ki, az egyik nagyon durva volt, csavarmenetben tört szilánkokra. Elbóklásztunk a horhoshoz, szörnyölködtünk, hogy mekkora a kár, majd hazamentünk.

 

Rájöttem, hogy kezdem kiismerni ezt a hetven hektárt és térkép nélkül is nagyjából betudom lőni, hogy hol vagyok és hogyan jutok el erre vagy arra a részre.

Helyre állt a lelkibékém! :)

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetőségem lenne megvenni egy 1680x1050 pixeles 22 colos 3D-s monitort de nemtom hogy jól járnék-e vele mert valami full HD cucc jobb lenne de a 3D miatt vonzónak találom. Meg merjem venni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetőségem lenne megvenni egy 1680x1050 pixeles 22 colos 3D-s monitort de nemtom hogy jól járnék-e vele mert valami full HD cucc jobb lenne de a 3D miatt vonzónak találom. Meg merjem venni?

 

Merni merheted, de szerintem várj egy full hd-sra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van még egy nem 3D-s full HD-s amit kinéztem magamnak. Akkor valószínűbb hogy az lesz helyette. A monitorok 3D-támogatásáról úgyse tudok semmit se. Lehet hogy ki se bírnám használni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van még egy nem 3D-s full HD-s amit kinéztem magamnak. Akkor valószínűbb hogy az lesz helyette. A monitorok 3D-támogatásáról úgyse tudok semmit se. Lehet hogy ki se bírnám használni.

 

Dehogynem ha van a gépedben blue-ray lejátszó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

pókot, amint a kicsinyeit viszi,

 

Rájöttem, hogy kezdem kiismerni ezt a hetven hektárt és térkép nélkül is nagyjából betudom lőni, hogy hol vagyok és hogyan jutok el erre vagy arra a részre.

Helyre állt a lelkibékém! ;)

Azért pl nem kár :D

 

Jó az ilyenekre rájönni, remek :P

Látom, még zajlik nálad az élet, mint mindig. További beszámolók is jöhetenk majd, ahogy szoktad :P

 

Én is izzítok már vagy fél éve egy "vékony" monitorra, ami nem túl drága, talán a télen lesz belőle valami :P Egyébként milyet érdemes venni nem túl magas árban? Vagy mire kell figyelni?

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LCD-nél a legfontosabb érték a válaszidő, ami minél kisebb, annál jobb. Viszont érdemes inkább TFT, mint HPA típust venni, mert míg az előbbit oldalról is normálisan lehet látni, az utóbbit csak merőlegesen lehet látni.

Annyira nem fontos, de élvezhetőséget növeli a DFC értéke, ami valósághűbbé teszi a képet, ez is minél bagyobb annál jobb.

 

A felbontás az user függő. Minél nagyobb annál jobb, bár olvasni nem túl szerencsés vele :D én az 1920-as felbontásnál nem tudom olvasgatni a weboldalak tartalmát ;)

Ajánlani ezt tudom, nagyon jó, nekem is ilyenem van: LG W2452V-PF

De most erre gyűjtök: Samsung SyncMaster 305T+ 30" LCD monitor

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lökött :D

Egyébként meg nem hiszem el, hogy most lesz a Múzeumok éjszakája és nem jövő héten ;)

Most lesz, remek nem tudok túl jutni az utolsó két vizsgámon, asszem kihagyom, pedig vagy már négyszer voltam. A múzeumok éjszakáján és nem a vizsgán. Csak mivel bekaróztam, a szobatársam olyan durva Házi páleszt adott, hogy ilyet csak a pokolban isznak.

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként meg nem hiszem el, hogy most lesz a Múzeumok éjszakája és nem jövő héten ;)

Én sem voltam még soha, pedig én itt lakom, tehát elvileg jók a lehetőségek. Viszont ezen a hétvégén mindig volt valami, ha más nem, akkor az, hogy éppen nem volt, aki éjszaka vigyázzon a gyerekekre. :D

 

Most lesz, remek nem tudok túl jutni az utolsó két vizsgámon, asszem kihagyom, pedig vagy már négyszer voltam. A múzeumok éjszakáján és nem a vizsgán. Csak mivel bekaróztam, a szobatársam olyan durva Házi páleszt adott, hogy ilyet csak a pokolban isznak.

orki, elég kemény szakra járhatsz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudja valaki, pontosan melyik nap Szent Iván éjszakája? Ugyanis közeledik ;)

Nálunk június 24. Iván napja, ugyanakkor Szent Iván napja a nyári napforduló ünnepe is egyben (ahogy Shakespeare bátyánk is mesélte :D), ami legjobb tudomásom szerint június 21.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudja valaki, pontosan melyik nap Szent Iván éjszakája? Ugyanis közeledik ;)

Nálunk június 24. Iván napja, ugyanakkor Szent Iván napja a nyári napforduló ünnepe is egyben (ahogy Shakespeare bátyánk is mesélte :D), ami legjobb tudomásom szerint június 21.

 

A nyári napforduló az június 23.Szerintem akkor ennek a napnak az éjszakája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogynem ha van a gépedben blue-ray lejátszó.
Azt is beterveztem már. Amiatt kéne a full HD-s cucc csak ez a 3D-s dolog nem hagyott nyugodni. Így hirtelen egy nem full HD 3D-s monitorral nem igazán tudnék mit kezdeni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig ki tudom szúrni azt az időpontot, amikor MÉ van és akkor megyek nyaralni. Pedig elmennék egyszer éjszakázni... :D

Pedig nincs sok lehetőség MÉ-re, vagy júni 23 előtt vagy után :D Nem kell koránra tervezni a nyaralást :P

 

Én sem voltam még soha, pedig én itt lakom, tehát elvileg jók a lehetőségek. Viszont ezen a hétvégén mindig volt valami, ha más nem, akkor az, hogy éppen nem volt, aki éjszaka vigyázzon a gyerekekre. :D

 

 

orki, elég kemény szakra járhatsz...

Sajnálom, mert nagyon jó, főleg, ha nem kell valamilyen okból hamar lelépni.

Pécsre jár, biológia szakra :D

 

Tudja valaki, pontosan melyik nap Szent Iván éjszakája? Ugyanis közeledik :)

Én is úgy tudom, hogy júni 23.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idén kezdett enyhülni, egyébként a bsc generáció átkát érzem a fejem felett. Kimostam a feles poharat és most a lefolyónak van valami iszonytató alkohol szaga. Nagyon durva, ha valakit meg akartok mérgezni, akkor szívesen viszek nektek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: Phobos minden lényeges dolgot leírt a monitorról.Én annyit tennék hozzá, hogy DVI és HDMI-csatlakozó mindenképp legyen rajta.Bár lehet, hogy analóg-csatis monitorokat már nem is árulnak.Nézegetni őket meg bőven ráérsz egy héttel a vásárlás elött, mert állandóan jönnek ki az újak és az árak is változnak.Én is a Samsungot ajánlanám.Nagyon megbízhatóak és szép a képük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi is lenne a BSC generáció átka? A 0 db szigorlat, a gyakorlatiasabb felkészítés, vagy a közepes tanulók MSC szintről való kiszórása? :D

 

A tömörebb tanterv és az átalakított kreditrendszer valóban lehet hátrányos, de egy főiskolai felkészítést kell adnia a BSC-nek, ami MSC-vel kiegészülve ad teljes ismeretanyagot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.