Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Gyilkos!

 

Egyébként pedig, hogy érdemben is reagáljak, szerintem szerelmes csakúgy lehet az ember (úgy isten igazából), ha együtt van a másik féllel (ergo járnak, vagy kapcsolatban vannak, hívjátok, ahogy akarjátok), és az úgy nevezett "távolról imádat" nálam sosem lesz egyenlő a szerelemmel.

 

No nem mintha ez az eset lefedné ezt, annál ez sokkal komplikáltabb, de a lényeg, hogy az említett lánnyal még "nem jöttem össze" így max. csak "odáig vagyok érte", de nem vagyok szerelmes. Ahhoz szerintem több kell :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg inkább drukkolok neki, hogy teljesen belegabalyodjon :| Donát, így tovább, ne is hallgass ezekre a vén kóklerekre, akik azért kárognak, mert nekik nem jön ilyen össze úgy igazán :P:roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyes helyeken még örülnének is, ha bemennél, mert a diákok öhm... hogy is mondjam... nem preferálják feltétlenül az előadások látogatását, tekintve, hogy nem kötelező :roll:
Ja, ilyenen én is voltam még tavaly :| A 340 emberből akiknek előadása lett volna voltunk 13-an :P

Persze akkor a tanár felírta a nevünket és alapból jobb lett a vizsgánk eredménye :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyes helyeken még örülnének is, ha bemennél, mert a diákok öhm... hogy is mondjam... nem preferálják feltétlenül az előadások látogatását, tekintve, hogy nem kötelező :lol:

Még lehet is, hogy néha benéznék egy-egyre, ha a közelben laknék, mondjuk Pesten, és nem pedig messze onnan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap hazafelé szakadt a legjobban, mire hazaértem, folyt a nadrágom szárából a víz, a lábaim meg jól kiáztak a cipőben :D

Szerintem lesz itt még jobb idő, csak jól a nyakunkba kaptuk az áldást így hirtelen. A múlt heti meleg volt a szokatlanabb ebben az időszakban, nem pedig a mostani hideg. Na jó, ez a hideg is kicsit hidegebb október közepéhez képest, de valóban abnormális volt az eddigi jó idő már.

Én most fagyok meg, ablak mellett ülök, és húz be a hideg, de veszettül ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.