Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Pildi, mihez értesz? :P Kellőkép Maflánynak érzed magad? :)
Bár tudnám, mit jelent Maflánynak lenni... :P Nem vagyok jártas a belügyekben. :P

 

Basszus, hétvégén Szibéria feeling, Karácsonykor meg viva tavaty. :S
Ez komoly? Pedig akkor kellett volna a hó. :P Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár tudnám, mit jelent Maflánynak lenni... :P Nem vagyok jártas a belügyekben. :)
Semmi különös. Elég ha világuralomra vágysz, kellő részesedésre a DON Végrendeletéből, Hadakozol a DON utasításaival, nem engedsz a kettőből és rendszeresen "gyónsz" Noel Atyánál a sekrestyésben, matava a reverendája redői közt. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint a DON édesmamája a DINASZTIA pénzügyeit én kezelem, de szerintem tuti találunk neked is egy testhez álló feladatkört :P
Akkor a lakoma ellátmányi feladatkört vállalom. :P Ez eléggé testhez álló. :)

 

 

Semmi különös. Elég ha világuralomra vágysz, kellő részesedésre a DON Végrendeletéből, Hadakozol a DON utasításaival, nem engedsz a kettőből és rendszeresen "gyónsz" Noel Atyánál a sekrestyésben, matava a reverendája redői közt. :P
Ajaj, gondok vannak. :P A gyónást nem vállalom, a kötekedést meg még tanulnom kell. :P De ha így is kellek, akkor üsse kő, majd csak belejövök, ha muszáj. :P :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nolám nolám újabb tag? :)

Engem Oldie hugának fogadott, mikor szerepjátékos karrierem kezdetén, az első msnezés közen kifejtettem, hogy Vadernek kaphatna egy levélnyi C-vitamint. Nem tudom, hogy emlékszik e még rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégére mondják a kőkemény fagyokat ,méghozzá nappalra.
Hideggel nincs gond, a hóval van. Tőlem lehetne -30 fok is, csak ne essen annyi hó, hogy lapátolni kelljen, mert nem túl jó dolog fél 5 körül kellni és kimenni lapátolni :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hideggel nincs gond, a hóval van. Tőlem lehetne -30 fok is, csak ne essen annyi hó, hogy lapátolni kelljen, mert nem túl jó dolog fél 5 körül kellni és kimenni lapátolni :)

Milyen jó panelben lakni, parkolóra néző főbejárattal. Reggel bejön a hókotrókocsi, és husss... volt nincs hó az ajtó előtt és az úton. Az már mondjuk más kérdés, hogy ezzel a mozdulattal lazán betemeti a parkolóban álló kocsikat, meg az is jópofa, mikor lefagy az egész parkoló és a hókotró meg sem áll a pakáig. Mert az tudni kell, hogy a mi kis parkeszunk egy enyhén emelkedő domb oldalára épült, amit miden újonnan betévedő csak akkor ismer fel, amikor berántott kézifékkel hagyja hátra a kocsit, az meg tovább csúszik a jégen. És mivel a parkolónk, tervezőjének hála O alakú, és a ki-bejárattól megy lefelé, aki egyszer betéved hozzánk fagyos időben, az jobb, ha megvárja az olvadást :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ohh, nekem az! De odafele melegít a lelkesedés, visszafele meg a jó hangulat és a jéger! :hehe:

Csatlakozom a hölgyhöz :death:

Majd viszek egy halom ruhát (magamra kapom a jövő hetet is), aztán ha láttok egy zöld kabátos Michelin gumiemberke szerű alakot, na az vagyok én :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én imádom a telet és a magam részéről örülök hogy végre esett a hó! Tél van, hó van, jön a karácsony, talán most az egyszer itt a pösti bötondzsungelben is lesz végre egyszer fehér karácsony!

 

Január végén viszont már nekem is hideg és hóundorom szokott lenni! :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, leesett a hó. Igaz, vasárnap reggel már nagy szemekben hullt, de el is olvadt. Most szép, fehér, puha rétegben teríti be az utat, autókat, háztetőket. Ki is viszem a srácot - alaposan bebugyolálva - hogy vizsgálja meg, tapogassa, szagolgassa, ízlelgesse.

Vasárnap reggel is ott állt az ablakban, még olyan álomszagú volt, nézte-nézte, mi történik. Aztán egyszercsak kibökte: Hó! - Könyvben, rajzfilmben mindig felhívtam rá a figyelmét, és a leckét jól megtanulta. Hiszen két és fél évesen nem emlékszik arra, hogy ilyet már tavaly is látott, de útálta, mert folyton elesett benne, és a hideg hó nem tetszett a kezének. Idén már tudja, mi az a hideg, és fürdés közben imádja a hideg vizet locsolni magára. Úgyhogy a hóval sem lesz tán gondja.

Jó lenne, ha a karácsony is ilyen szép fehér lenne. Ne legyen félméteres hó, hófúvások, de ha kinéz az ember a meleg szobából, egy jópofa hógolyózás után, kézben forraltbor, tea, forrócsoki, akkor jóleső érzéssel nézzen a világra. :death:

Szépjóóóóreggelt mindenkinek! :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajaj, gondok vannak. :hehe: A gyónást nem vállalom, a kötekedést meg még tanulnom kell. :P De ha így is kellek, akkor üsse kő, majd csak belejövök, ha muszáj. :P:D
Nem, egyáltalán nem kötelező "ragaszkodni" az én általam felsoroltakhoz, bőven elegendő ha azt azt csinálod amit a KERESZTAPA, alias DON, alias ÉN mondok :D

 

 

Nolám nolám újabb tag? :death:

Engem Oldie hugának fogadott, mikor szerepjátékos karrierem kezdetén, az első msnezés közen kifejtettem, hogy Vadernek kaphatna egy levélnyi C-vitamint. Nem tudom, hogy emlékszik e még rá.

Öreg vagyok már húgi, ilyenekre már nem is emlékszem.

Amúgy mi az az msn, ki az a Vader? :D

 

 

Ortis, te meg ne flamelj! :D :D :D Aztahétszázát! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a lakoma ellátmányi feladatkört vállalom. :P Ez eléggé testhez álló. :P

 

Ajaj, gondok vannak. :D A gyónást nem vállalom, a kötekedést meg még tanulnom kell. :P De ha így is kellek, akkor üsse kő, majd csak belejövök, ha muszáj. :P:D

A poszt még szabad, a tied lehet :hehe: Én csak mint "gyakorló" nagymama, a sütiket gyártom a leszármazottaknak, de többre általában nem vállalkozom :D De ezek után azt is passzolom :D

Á, ez spéci gyónás Noel atyánál :D Főképp a lányok járnak hozzá gyónásra, és miközben gyónnak, felfedező utakra járnak a reverenda ráncai között, közben pedig hallgatják az ÚR igéjét, magyarul Bruce Willis egy-egy kötelező darabja megy a háttérben :D Innentől kezdve minden filmje, azaz igéje már óvodás kortól kötelező :D

 

Nem akarok senkit elkeseríteni, de ez a hideg még semmi.Hétvégére mondják a kőkemény fagyokat ,méghozzá nappalra.

Szép lesz így hétvégén mászkálni BP-n, de hát ez van, majd felöltözünk.

 

aztán ha láttok egy zöld kabátos Michelin gumiemberke szerű alakot, na az vagyok én :P

No para, mindenkit megismerünk :P Senki sem bújhat el :death:

 

Engem nem lehet komolyan venni még akkor sem, mikor jó szokásomhoz híven erőteljesen túltöltött zselétő csöpögő defilapátokkal közeledem fibrilláló szíved rejtő mellkasod felé avval a célzattal hogy visszarántsam lelked a sötét folyosó végéről, a nagy fehér kapuból! :D :D :D

Ehhez egy pici ismertető, aki nem tudná :D Ortis műtős, és jelenleg a szíveseknél van, szóval mindezt szó szerint kell érteni :D

 

Esik a hó :D

Járhatok ki havat lapátolni :D

Kitartás hozzá :D Szerintem délután én is mehetek ki lapátolni, ha közlekedni akarunk az ajtó és a kapu között, no meg az ajtó és a fás között :D

 

Egyébként tök jó, hogy esett a hó :D Most már igazi tél érzetem van, jöhet a karácsony :D

Szegény Milán, neki pont rosszkor jött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, egyáltalán nem kötelező "ragaszkodni" az én általam felsoroltakhoz, bőven elegendő ha azt azt csinálod amit a KERESZTAPA, alias DON, alias ÉN mondok :death:

Pildi, nyugi, a DINASZTIA prominens tagjai úgyis renitenskednek egyfolytában, szóval mindezt nem kell komolyan venni, csak úgy tenni, mintha :hehe:

 

És tutti, hogy a vonathálózat megbénul. :D

Felénk még tök pontosan járnak :D De hétvégére bármi lehet. Mindegy, szombaton úgyis megyek fel, akkor lesz időm felérni akár órák alatt, csak fűtés legyen a vonaton.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Love Actually Soundtrack - már ismét aktuális :hehe: A filmet is meg fogom nézni jövő héten. :D

Off

Nem is rossz ötlet, úgyis lesz időm, most adták ki, hogy január első hetében kötelező szabira menni :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megvolt a nagy találkozás, kisfiam és a hó barátságot kötöttek. A tavalyi utálomahavatmerthidegéselesekdenemtudokfelállni után kiderült kisfiam számára, hogy a hó, idézem: Fincsi! Hógolyózást is imádta, főleg ha dobáltam. Szóval jót szórakoztunk! :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehhe, akkor január első hetiben ráérsz. Tessék gyünni hozzánk! :death:

Mivel pénzem most sincs, meg akkor sem lesz fizetés előtt, így sajna a teljes szabit a négy fal között töltöm kizárólagosan :hehe: Főnöknőnk próbálja intézni, hogy legalább csüt-pénteken tudjunk menni melózni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.