Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Járjanak a bkv-sek dolgozni, és akkor én is meghagyom a tábláikat.

Tudod, az a baj, h abból a pénzből van tábla, amit bérletre és jegyre költenek az emberek, meg adóból. És igazából nem örülnél, ha ki kéne fizetnetek.

Egyébként ha jártak volna, akkor is csináltátok volna. Ha nem ezt, mást.

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Járjanak a bkv-sek dolgozni, és akkor én is meghagyom a tábláikat.
Jah, és vezessenek olyan járműveket melyeket már jóformán szétb*sztak a favorizált rongálóid. Többek között. ( kivétel amelyik műszaki hibás, de kötelező üzembe állítaniuk, mert a milliós fizetéseket elherdáló főnökeik erre kötelezik őket.) :yeah:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Krande neked is.

Tudod, az a baj, h abból a pénzből van tábla, amit bérletre és jegyre költenek az emberek, meg adóból. És igazából nem örülnél, ha ki kéne fizetnetek.
Annyi tequila után jó ötletnek tűnt. :yeah:

 

Oldie, csak hogy tudd zöldségeket beszélsz. Ez a favorizált rongálós szöveg nem tudom honnan jött neked, mellesleg életemben egy fűszálhoz se értem hozzá. Na mindegy, te biztos jobban ismersz engem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Krande neked is.

Annyi tequila után jó ötletnek tűnt. :yeah:

 

Oldie, csak hogy tudd zöldségeket beszélsz. Ez a favorizált rongálós szöveg nem tudom honnan jött neked, mellesleg életemben egy fűszálhoz se értem hozzá. Na mindegy, te biztos jobban ismersz engem.

Az előbbi hszedben éppen "dicsekedtél" a táblarongálással. De gondolom szerinted ez semmiség és össze sem mérhető a székek felvagdosásával, vagy a megállók üvekoldalainak a kitörésével.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbbi hszedben éppen "dicsekedtél" a táblarongálással. De gondolom szerinted ez semmiség és össze sem mérhető a székek felvagdosásával, vagy a megállók üvekoldalainak a kitörésével.
Hát nem mindennap történik ilyen az emberrel. :yeah:

És persze nem semmiség, de egyszer az életben szerintem megbocsátható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma vette fel az új óráimat a suliba és döbbenten látom, hogy lesz kriptográfia órám is :yeah: Mondom szép, jó kis kódtörő leszek így :cool:

:) Maga az óra tuti jó lesz, legalább is én szeretnék ilyen nevű órára járni :) Más kérdés, hogy megbuknék a témából :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:yeah: Maga az óra tuti jó lesz, legalább is én szeretnék ilyen nevű órára járni :cool: Más kérdés, hogy megbuknék a témából :)
Ha csak így bejönnél, akkor valószínűleg, de ha már magad mögött tudnál 3 félévet, nem hiszem. Ez egy olyan tantárgy, amin az eddigi átlag 4,3-5 között van :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véget ért a BKV sztrájk. Reggeltől mincen visszatér a régi kerékvágásba.
Zsír(kréta) :yeah:

Szerencsére csak mende-mondákat hallottam a Combino közlekedéséről ezen a héten, de úgy látszik nem kell megtapasztalnom a hallottakat :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, boldog szülinapot!

 

 

BKV

 

Életemben busznak így még nem örültem. Ma kezdem Nolcsi beszoktatását. Tegnap este még úgy nézett ki, indulok Havanna lakótelepről, 136E-vel Köki, onnét metró Ferenciek tere, onnét hatos villinger Boráros Tér, onnét meg HÉV.

 

Ez ma módosult a 36-os buszra. Ugye egész másképp néz ki! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.