Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Frenkie, ez a tanáraidat minősíti. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de iszonyú sz*r tanáraid voltak, ha erre nem adtak se egyest, de még taslit vagy csúnya nézést sem. Én a helyedben visszamennék reklamálni. Íme egy idézet a Magyar Helyesírás Szabályai című kiadványból:

 

Az írás tagolásában fontos szerep jut a szóköznek is. Szóközt hagyunk a szavak, valamint az írásjellel lezárt mondatok és tagmondatok között, a zárójelek és az idézőjelek közé foglalt közlési egységek előtt és után, a gondolatjel előtt és után stb. Nincs viszont szóköz a pont, a kérdőjel, a felkiáltójel, a vessző, a kettőspont, a pontosvessző előtt, továbbá a kötőjel és a nagykötőjel két oldalán; a kezdő zárójel és idézőjel hozzátapad az utána következő, a berekesztő zárójel és idézőjel pedig az előtte álló szóhoz stb.

 

Remélem ezzel meggyőztelek, hogy nem csak túlzásokba esve beszélek a levegőbe. Azt hiszem, fel is adhatnám az írásról való álmodozást, ha ez így lenne, és nem konyítanék valamicskét a helyesíráshoz :(

 

 

Azt meg nem értem, hogy ha iszol, és már számtalanszor bizonyítékát adtad, hogy olyankor lazán beszólsz másoknak, megbántasz mindenkit, akit érsz, és alapból olyanná válsz, amit most nem írok le, mert nem akarok sértegetni; akkor mi a frászkarikáért kell feljönni ide ittasan/részegen? Ha iszol, húzd ki a dugót a gépből, vagy menj az indexre. Igen, sértő volt a megnyilvánulásod nagyon sok emberre, pechedre, van köztük olyan, aki olvassa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondod te aki simán beszól(és lenéz) embereket pia nélkül, és aki szintén iszogat,Te akit mindenkit hülyének nézel aki nem a te logikádat hajtogatja, te bírálsz engem?Szerintem inkább nézz magadba először.Ha találsz logikát abban hogy valaki megveszi 3 rongyért msot az Avatart ,ami egy nulla kiadvány mert csak a film, minthogy fél év múlva a teljeset(addig letöltheti), akkor megkövetlek.De tiszta logikai úton.Tudod hány hozzáaszólásodat tudnám felhozni amikor sértegeteed az embereket?De nem teszem.Mert elfogadom amilyen vagy.Pedig pár hozzászólással ezelőtt nézted le Oldie-t, aki 16 km-ert kerekezett.Neked utána meg kellett jegyezned, hogy te naponta nyomsz ennyit.Legalább te ne szólj ezért.Kiváncsi lennék arra is, hogy te hányszor írsz úgy hogy ittál.Én legalább bevallom.

És semmi közöd, hozzá hogy én mennyit mikor és miért iszom.Mert engem sem érdekel ha te iszol.És senki nem érdekel ha iszik.Mert nem vagy senkim.Se az apám, se az anyám, se a feleségem.És ezt jól vésd az eszedbe.

Nyugodtan írj rólam bármit, nem sértődök meg.Nem is ismersz.Ezért ne is bírálj.Köszi.

Próbálok a fórum keretei között lavírozni.Annyi volt a baj, hogy a NAGY Ody-t mertem bírálni.Többé nem teszem.De nem is fogok semmihez hozzászólni.Csak ritkán.

Sajnálom, hogy így jött ki, nem volt szándékos.Az ittas fórumozást meg hagyjuk már egyszer és mindenkorra.Olyanoktól kapom akik szintén piálgatnak.

Köszönöm.

 

A tanáraimat meg ne bíráld mert meg sem születtél amikor ők már tanítottak.Nem internet-mániások voltak.Papíron meg meg nem hagyunk szóközt, hozhatsz nekem akármit ez így van.Az arcodból különben visszavehetnél egy kicsit, ha lehet.Kösz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tanáraimat meg ne bíráld mert meg sem születtél amikor ők már tanítottak.Nem internet-mániások voltak.Papíron meg meg nem hagyunk szóközt, hozhatsz nekem akármit ez így van.Az arcodból különben visszavehetnél egy kicsit, ha lehet.Kösz.

 

Frenkie! Én is ittam tegnap este, de ugye tudod hogy nem ez volt nálad a baj? Egy szóval, amit nem biztos, hogy amúgy leírtál volna megtaláltál valakit, aki meg lehet érzékenyebb, mint TE! Vagy éppolyan érzékeny, mint te. Hét éve netezek aktívan, és sajnos én is csináltam már ilyet, vagy voltam a naaagy sértődő. Egyik sem épp szerencsés.

 

Én nem veszem most meg az Avatárt, de vannak olyanok, akik ezt is, azt is megveszik, és nekem éppúgy nincs közöm hozzá, mint másnak hogy te mennyit iszol. Max ahhoz van közünk, hogy ide mi van írva. És ahhoz sem mindig. :( De valakit vagy valakiket megszólni, mert megvesznek valamit, értelme sincs! Nem logikus? Na és, az ő pénze, ő keresi meg jó esetben, hát akkor meg?

 

Remélem most már nem vagy ennyire feldúlt reggel, és talán kicsit te is másképp látod a dolgokat. Tessék írni továbbra is, nem megoldás, ha mostantól remete Frenkieként begubózól, és váltasz olvasó üzemmódba! :D

 

Helyesírás. Nekem még általánosban mondta a tanárom, hogy a mondat vége után, és szavak között is kb egy betűnyi helyet hagyjunk ki. Vagyis ott is van szóköz. Nálam legalábbis. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha találsz logikát abban hogy valaki megveszi 3 rongyért msot az Avatart ,ami egy nulla kiadvány mert csak a film, minthogy fél év múlva a teljeset(addig letöltheti), akkor megkövetlek.

Logika egy: nem érdeklik az extrák, így nem dobja rá ki az extra pénzt, mivel az extrás többe fog kerülni, és nincs is oka rá várni.

Logika kettő: nincs rá annyi pénze, hogy megvegye az extrásat, mert ne adj isten, novemberben már valami másra fog kelleni a pénz.

 

Mondod te aki simán beszól(és lenéz) embereket pia nélkül, és aki szintén iszogat,Te akit mindenkit hülyének nézel aki nem a te logikádat hajtogatja, te bírálsz engem?

Ühüm. Éppen ebből a jellememből fakad ez a bírálási mánia, pláne, ha valaki túllép egy határt. :) Amúgy csak azt nézem hülyének, aki rászolgált, hogy annak nézzem.

 

Tudod hány hozzáaszólásodat tudnám felhozni amikor sértegeteed az embereket?De nem teszem.Mert elfogadom amilyen vagy.Pedig pár hozzászólással ezelőtt nézted le Oldie-t, aki 16 km-ert kerekezett.Neked utána meg kellett jegyezned, hogy te naponta nyomsz ennyit.

Még jó, hogy nem hoztál fel példát :D De azért ne keverjük össze a lenézést a baráti b*szogatással. Ha nem tűnt volna még fel, Oldi és én két fórumon húzzuk egymás agyát.

 

Kiváncsi lennék arra is, hogy te hányszor írsz úgy hogy ittál.Én legalább bevallom.

A bűnöst nem szokta felmenteni a vallomás, maximum enyhíti a büntetést :) Igen, írtam már ittasan és nagyon részegen is ide. De nem rémlik, hogy akkora felfordulást csináltam volna bármikor is, mint te szoktál. Sőt, szerintem az esetek túlnyomó részében fel sem tűnt nektek, hogy ittasan írok (amikor összekevertem a betűket, akkor azért lehet, hogy az már árulkodó volt :D ).

 

És semmi közöd, hozzá hogy én mennyit mikor és miért iszom.

De ahhoz már van, ha utána engem sértegetsz, vagy annak a közösségnek a harmóniáját dúlod fel a durva stílusoddal, aminek a "felügyeletét" rám is bízták, és, amit még moderátori jogkör nélkül sem néznék jó szemmel, ha feldúlnál - mint ahogy anno sem néztem.

 

A tanáraimat meg ne bíráld mert meg sem születtél amikor ők már tanítottak.Nem internet-mániások voltak.Papíron meg meg nem hagyunk szóközt, hozhatsz nekem akármit ez így van.

Ja, bocs, elfelejtettem, hogy aki fiatalabb nálad, az csak hülye lehet és kuss a neve. Frenkie a kora miatt minden fölött áll! Kár, hogy az én magyar tanáraim akár a te tanáraid is lehettek volna, kár, hogy Tenel Ka egyidős veled, kár, hogy a világ embereinek tetemes része nem úgy ír, mint te, kár, hogy a magyar helyesírás mást fektetett le szabályban, de valószínűleg neked van igazad... Pffff... és még én vegyek vissza az arcomból... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak annyit tennék hozz, hogy nem én vagyok Isten. :( Szóval a rejtély megoldása még várat magára. :D
Na még szép, mivel az én vagyok. :D Vagy legalábbis egyik helytartója, hiszen mivel is érdemeltem volna ki a DON vagy a KERESZTAPA jelzőt? Na ugye :D :D

 

Noh viccet félretéve, Frenkie remélem kijózanodtál és már egészen másképp fest a világ. Szép napsütés van, lehet menni levegőzni is. :D

Dzséjttel amúgy tényleg csak baráti b*sszogatásban részesítjük egymást és ha összekapunk valamin azt józanul tesszük :) De ilyen apró összezördülések szerintem mindenki közt már előfordultak ezen a fórumon. De sértegetésre én nem emlékszem senki között se.

 

Piálás. Szokj le róla teljesen. Nem tudod kontrollálni magad. Ez már nem az a vigyorgok csak mint a tejbetök esete. Hidd el jobban fog járni; te, a barátaid, családod, párod és majd a gyereked is. Tapasztalat a szenvedő oldal részéről, szóval higgy nekem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már írás, akkor én úgy tanultam, hogy pont, vessző és szavak után kell helyközt rakni, mind írásban, mind gépen.

Valamint volt egy nagyon rossz informatika tanárom, aki belénk verte, hogy hosszú mondatok után entert kell ütni, tök mindegy, hogy az utána következő mondat milyen hosszú.

Sajnos erről nem igazán tudok leszokni, de ezt már ti is tapasztalhattátok, lévén sok entert írok mindenhova :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na még szép, mivel az én vagyok. :) Vagy legalábbis egyik helytartója, hiszen mivel is érdemeltem volna ki a DON vagy a KERESZTAPA jelzőt? Na ugye :D:(

 

Noh viccet félretéve, Frenkie remélem kijózanodtál és már egészen másképp fest a világ. Szép napsütés van, lehet menni levegőzni is. :D

Dzséjttel amúgy tényleg csak baráti b*sszogatásban részesítjük egymást és ha összekapunk valamin azt józanul tesszük :) De ilyen apró összezördülések szerintem mindenki közt már előfordultak ezen a fórumon. De sértegetésre én nem emlékszem senki között se.

 

Piálás. Szokj le róla teljesen. Nem tudod kontrollálni magad. Ez már nem az a vigyorgok csak mint a tejbetök esete. Hidd el jobban fog járni; te, a barátaid, családod, párod és majd a gyereked is. Tapasztalat a szenvedő oldal részéről, szóval higgy nekem. :D

Egyetértek. Persze a DON -os résszel nehéz, mert akkor én ki vagyok? :D Megyek kerózni én is délután, aztán TCW -zek. Tegnap is voltam, meg is fájdult a s*ggem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy van-e erre valami konkrét szabály, de az biztos hogy nagyon nem szép annak az írásképe aki egybefolyva írogatja a mondatait papíron. Nem is nagyon tudom hogy lehet így írni, ez szerintem mindenkinél automatikus.

Neten pár éve én se hagytam ki szóközt, de a fenének nem vettem észre hogy én vagyok az egyedüli aki így ír, és csodálkoztam hogy miért néz ki ilyen furán a szövegem. :( Ami rövid hozzászólásoknál nem zavaró, de Dzséjtet le is szólnám ha így írná a kilométeres írásait.

Én is ittam tegnap, de nem arra fordítottam a megmaradt erőmet hogy másokat inzultáljak netes fórumokon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek. Persze a DON -os résszel nehéz, mert akkor én ki vagyok? :D Megyek kerózni én is délután, aztán TCW -zek. Tegnap is voltam, meg is fájdult a s*ggem. :D
Na ezt majd anyámtól kérdezd meg :D:)

Nálam holnap lesz kerózás, retteghetnek majd az Ödönkék. :(

:)

 

Az ATYA. :D
Olyanunk már van :D Így nagybetűsen. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kisfiam tőle kapta a nevét. :(
Sejtettem hogy köze van a sráchoz mert ő is Noel de még kicsi ahhoz hogy atyának lehessen hívni meg hogy nőzzön tehát az apja lehet a hunyó. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejtettem hogy köze van a sráchoz mert ő is Noel de még kicsi ahhoz hogy atyának lehessen hívni meg hogy nőzzön tehát az apja lehet a hunyó. :D

Hát, az ATYA Új-Zélandon lakik, és KisNoelt még csak fényképekről meg pál youtubes felvételről ismeri. :( Remélem egyszer találkozunk majd vele személyesen is! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, az ATYA Új-Zélandon lakik, és KisNoelt még csak fényképekről meg pál youtubes felvételről ismeri. :)
Ezzel megtoldva az az infó hogy a fiad tőle kapta a nevét sokkal informatívabb lett volna. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noh viccet félretéve, Frenkie remélem kijózanodtál és már egészen másképp fest a világ.
Én ebben biztos vagyok, mert az a Frenkie, akit sokan ismerünk személyesen is, az nem az a Frenkie, aki tegnap itt ilyen felfordulást csinált. :)

 

Frenkie! Mindenkinek van rossz napja/estéje, akár iszik, akár nem, az ivással csak az a baj, hogy ha túl sok volt belőle, akkor nincs már önkoltroll, és félreértés is könnyebben adódik abból, hogy ki mit miért írt. Ellenszer meg csak az lehet, ha ilyenkor gyorsan lefekszel, és a gépet messze elkerülöd. De ez nem újdonság. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.