Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az összes rajta van ami itt megy. Ha más földrészt akarsz nézni akkor radart kell váltani asszem.
Nekem elég kevésnek tűnik. :) De lehet, hogy ha tényleg átváltok akkor már az interkontinentális járatok is rajta lesznek és akkor már teljesebb a kép. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem elég kevésnek tűnik. :) De lehet, hogy ha tényleg átváltok akkor már az interkontinentális járatok is rajta lesznek és akkor már teljesebb a kép. :)
Pedig rajta vannak azok is, csak értelemszerűen azok elég ritkák. :D Bár nem tudom melyik légteret nézed? Mert én csak a magyart.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig rajta vannak azok is, csak értelemszerűen azok elég ritkák. :) Bár nem tudom melyik légteret nézed? Mert én csak a magyart.
Európait. De néztem az amcsit is, csak nem váltottam át. Nálam kicsit kevésnek tűnnek a gépek ahhoz képest, hogy rendszerint a nagyobb európai repterekről percenként szállnak fel a különböző járatok.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Európait. De néztem az amcsit is, csak nem váltottam át. Nálam kicsit kevésnek tűnnek a gépek ahhoz képest, hogy rendszerint a nagyobb európai repterekről percenként szállnak fel a különböző járatok.
Hát azért ha kinagyítod egész európát, akkor rengeteg gépet látsz. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legyen már vége ennek a h*lye időnek! :) Az ember be van kényszerülve a lakásba. A héten csak egyszer tudtam menni bringázni, amikor nem esett.
Most olvastam, hogy 1-2 nap alatt annyi eső esett, mint máskor egész májusban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szobámban is érzem, hogy jól lehűlt a levegő, mondjuk itt ez nem túl nagy baj, mert a r*hadt panel is lehűl legalább, mert éccaka nyitott ablaknál kellett aludni eddig. Csak ne essen, ez a lényeg. Noelt meg szerintem most ne vidd ki, bár friss levegőztetés azért nem ártana. Erősödjön azért az immunrendszerre. :)

A lisztérzékenységre mondtak valamit? Az nem túl jó dolog, bár nem tudom kezelhető e valahogy, főleg amíg még kicsi. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lisztérzékenységre mondtak valamit? Az nem túl jó dolog, bár nem tudom kezelhető e valahogy, főleg amíg még kicsi

Az még nem biztos, az akkor derül ki, ha meglesz a vérvétel. Hétfőn megkapom a beutalót gondolom. Én úgy tudom, az nem gyógyítható. Esetleg talán kinőhető, de ebben nem vagyok biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krandétól elsősorban, de a többi macskatartó is válaszolhat: Mikortól és hogyan lehet megállapítani a kiscicákról, hogy fiú vagy lány? :)

(Bioszból sosem voltam jó :) )

Már az elején. A nőstényeknél két kis dudort látsz, a kanoknál egyet. Alsó hastájékon persze :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legyen már vége ennek a h*lye időnek! :) Az ember be van kényszerülve a lakásba. A héten csak egyszer tudtam menni bringázni, amikor nem esett.

 

 

Ne is mondd. Mintha a végitélet jött volna el. Holnap nem tudok szerintem bringával menni, hacsak el nem áll. Decemberben +10 fok, most meg ez. Megbolondult az idő. Érdekes nálam még nem melegedett fel a panel. Simán tudtam aludni akkor is mikor melegebb volt. Persze a nyarat is rühellni fogom. :)

Ha nem tudsz kimenni a lakásból, akkor nézz filmet, vagy Lost-ot, vagy játsz egy játékot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem tudsz kimenni a lakásból, akkor nézz filmet, vagy Lost-ot, vagy játsz egy játékot.
Megvoltak ezek :D Na attól kell félnem, hogy nem tudnék mihez kezdeni ilyen időben is :D

De azért a bringázás, friss levegő, sokkal jobb időtöltés. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvoltak ezek :D Na attól kell félnem, hogy nem tudnék mihez kezdeni ilyen időben is :D

De azért a bringázás, friss levegő, sokkal jobb időtöltés. ;)

 

 

Nekem nem mert nincs belőle hasznom. Én képes lennék fél évig ki sem menni a lakásból. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem mert nincs belőle hasznom. Én képes lennék fél évig ki sem menni a lakásból. :D
Nekem az a halálom lenne ;) Utcagyerekként nőttem fel, szóval a szoba négy sarkát csak estétől reggelig láttam, ha éppen nem aludtam :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt "csak" tegnap óta esik, de az egyik virágvályúról máris kiderült, hogy nem vezeti el eléggé a vizet az alján a négy luk....

Erről jut eszembe, hogy tegnap este a Pauláner bejáratánál a Mom Park beázott, körül volt barikádozva, meg felmosórongyokkal volt a padló kidekorálva. Odabent meg hely nem volt, szóval az esti mozi utáni sörözés most elmaradt ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

RIP :lol:

 

Miért? Most is +10 fok van :S

Itt "csak" péntek óta esik.

Na de májusban és decemberben ugyanaz? :D

Itt meg szombat du. óta, szombat reggel verőfényes napsütésben és gyönyörű tavaszban indultam el otthonról :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt "csak" péntek óta esik.

Itt csütörtök délután óta esik, fúj a szél, a nap fogalma már kezd kikopni az emberekből. Bár hozzá teszem, a szelet már észre sem vesszük, az esőn meg nem lepődünk meg, mindkettő hozzátartozik Veszprémhez. Mostanában viszont nem hallunk harangszót :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.