Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát Pildinek igaza van, ránk jár a rúd! :)

 

Voltam Nollival a bőrgyógyásznál, és a saját körzetisénél. Végeredmény...

Beutaló: Fogászat, gégészet, hajklinika, vérvétel és székletvizsgálat. A hajhullása miatt góckeresésbe fogtunk.

Úgyhogy holnap kezdem a gégészeten, torokváladékot vesznek le, majd intézem a HeimPálban a hajklinikát, kettőtől a fogorvosnál keresünk gócot.

Ennyi orvost életemben nem láttam! :) Szegény kisfiam, már hazajár a rendelőbe! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Pildinek igaza van, ránk jár a rúd! :)
Nem szeretem, amikor ilyesmiben van igazam. :)

 

Ennyi orvost életemben nem láttam! :) Szegény kisfiam, már hazajár a rendelőbe! :D
Egy előnye biztos lesz, ha normális és kedves orvosokat fogtok ki: a gyerek nem fog félni az orvosi vizsgálatoktól később, hiszen az élete részévé válik és nem negatív jelleggel. Ha viszont nem így lesz, arról jobb nem is beszélni. Úgyhogy drukkolok nagyon az előbbinek. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a kedvencem: "záporok várhatók" :) szóval ha egész nap süt a nap, és este lesz egy kis vihar, ez már teljesült is. Magyarul nem tudják ők se...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma tűnt fel, hogy a .wma filéket nem tudom megnyitni. Sem újat, sem régit. Sem winamp-pal, sem media playerrel. Media player el sem indul, rákattintok és visszakattint rám. Nemrég még működött és semmit nem csináltam vele azóta. Windows frissítés letiltva, csak egy vírustalanító van ami frissíti magát néha. .mp3 filék (winamp-pal) működnek szépen.

Hümmmm?

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma tűnt fel, hogy a .wma filéket nem tudom megnyitni. Sem újat, sem régit. Sem winamp-pal, sem media playerrel. Media player el sem indul, rákattintok és visszakattint rám. Nemrég még működött és semmit nem csináltam vele azóta. Windows frissítés letiltva, csak egy vírustalanító van ami frissíti magát néha. .mp3 filék (winamp-pal) működnek szépen.

Hümmmm?

 

Próbáld meg a vlc-vel. Az mindent lejátszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a kedvencem: "záporok várhatók" :) szóval ha egész nap süt a nap, és este lesz egy kis vihar, ez már teljesült is. Magyarul nem tudják ők se...

Nem, de ezt gyakran olvastam is, mennyire nehéz már egy hétre is előrejelezni, milyen idő lesz. Szerintem a "záporok várhatók" elég korrekt. "zápor lesz" - elég érdekes lenne kijeleneteni, hiszen ritka, hogy az egész országban esik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szeretem, amikor ilyesmiben van igazam. :)

Egy előnye biztos lesz, ha normális és kedves orvosokat fogtok ki: a gyerek nem fog félni az orvosi vizsgálatoktól később, hiszen az élete részévé válik és nem negatív jelleggel.

Eddig nem volt gond, illetve egyszer, fütyikegondok voltak, ás urológus dokibácsi megkínozta. Több hónap muka volt, hogy rendesen megmoshassuk neki, nagyon féltette magát :) És persze tartott a dokiktól is, de mióta "Péter bácsihoz" járunk, azóta rötyögve megy be hozzá.

Kellemetlen neki most majd csak a vérvétel lesz, remélem jól veszik majd le, nem szúrkálják össze! :)

Ma csak torokváladék és fogorvos lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma tűnt fel, hogy a .wma filéket nem tudom megnyitni. Sem újat, sem régit. Sem winamp-pal, sem media playerrel. Media player el sem indul, rákattintok és visszakattint rám. Nemrég még működött és semmit nem csináltam vele azóta. Windows frissítés letiltva, csak egy vírustalanító van ami frissíti magát néha. .mp3 filék (winamp-pal) működnek szépen.

Hümmmm?

Winamp uninstall, visszarak. Ha nem működik, codec frissítés. Ha az sem, balta. A gépen nem segít, de a közérzeteden javít :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mindezt hidegvérrel :) Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy már volt helyette egy másik vinyó, amire le lettek mentve az adatok erről :D

Ezek után, visszaraktátok a gépbe, és nem értettek, hogy mi a baj, hiszen most szereltétek meg... :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mindezt hidegvérrel :) Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy már volt helyette egy másik vinyó, amire le lettek mentve az adatok erről :o

Látszik is, hogy úgy ment a szétkapás :D Sejtettem, hogy le voltak mentve róla az adatok :D Gondolom, mire eddig elért, épp eleget káromolta a kütyüt, hogy ezt érdemelte :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek után, visszaraktátok a gépbe, és nem értettek, hogy mi a baj, hiszen most szereltétek meg... :):D

Próbáltuk, de nem találtuk a csavarokat, és valamiért a tokjában sem akart megmaradni. Folyton kiesett :D

 

Gondolom, mire eddig elért, épp eleget káromolta a kütyüt, hogy ezt érdemelte :D

Háááááát... ja. :o Nem igazán rajongott érte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Márti, ha van valami hír, írjál! Tegnap a fogorvos mondott előzetesen valamit?

A fogorvosnál minden rendben volt, azt mondta, tejfog nem is szokott gócpont lenni, ő olyat 30 év alatt nem látott.

Gégészeten viszont azt mondták, hogy mivel az Augmentitnt szombaton fejezte be, kell 2 hét, mire le lehet venni a torokváladékot.

Hajambulanciára meg júni 3-ra kaptunk időpontot.

Vérvétel időpontot ma mond majd a dokink.

Egyenlőre ennyi van.

Most éppen alukál a drágám, és hortyog hangosan! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, egy kis (táv)segítségre lenne szükségem újfent.

 

A következő a szitu: mikor hazajöttem, apa közölte velem, hogy két napja nincs net, és hogy központi a hiba. Felhívtuk a szolgáltatót, sé mondták, hogy a hibát már megoldották, ha nincs net, akkor az a mi bajunk. Megnéztük a modemet, tényleg működött. Rákötöttük a routerre, úgy nem. Mondták, hogy talán újra kell kalibrálni.

 

Megtettem, épp csak hogy úgy se akart működni, mert disconnected-ot írt a netre.

 

Reseteltem, nem is egyszer. UPnP szolgáltatást bekapcsoltam. Reboot. Bejött a net. 2 órán keresztül kifogástalanul működött, aztán a router megint szétbontott. A modemmel van net (ld. most) a routerrel nincs. Eddig az incidensig a routernek semmi baja sem volt, 2 hónapos, tök új.

 

Mit tegyek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.