Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

De örülnék, ha nyáron nyár lenne, nem ősz... :lol:

 

 

Inkább ősz mint ez a redva meleg ami hétvégén volt. :lol: Tudniillik így lehet dolgozni, lehet aludni, lehet csokit enni, lehet játszani és lehet gépelni anélkül, hogy ragadnál az izzadságtól. Persze a meleg nem baj, de elég 28 fok. Este meg menjen le 10-re.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább ősz mint ez a redva meleg ami hétvégén volt. :lol: Tudniillik így lehet dolgozni, lehet aludni, lehet csokit enni, lehet játszani és lehet gépelni anélkül, hogy ragadnál az izzadságtól. Persze a meleg nem baj, de elég 28 fok. Este meg menjen le 10-re.

De én 16 fokokt is láttam, és az júni vége fele kissé zimankós... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt is esett, de csak melegebb lett. Fülledt idő. :lol:

Estére nálunk már gyönyörű idő lett, napsütés, szép, kellemes hőfok és már semmi fülledtség :lol:

 

Ezt a nyilazást én is kipróbálnám. Persze csak célzóvíz elfogyasztása után. ;)

Tavaly kollégáknál kipróbáltam, hát a célzóvíz az kell, mert marhára nem egyszerű célozni :P

 

Emberek. Fázom. És ez nem vicc. Tegnap még nem hittem volna. :D

Hajnalban picit én is fáztam, mert nyitott ablaknál aludtam, és csak egy vékony pléddel takaróztam :yes: Jól esett :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább ősz mint ez a redva meleg ami hétvégén volt. :lol: Tudniillik így lehet dolgozni, lehet aludni, lehet csokit enni, lehet játszani és lehet gépelni anélkül, hogy ragadnál az izzadságtól. Persze a meleg nem baj, de elég 28 fok. Este meg menjen le 10-re.

Igen, és csak ezt lehet csinálni. Közben nyomott a hangulatod, mert csak vizet és szürke felhőket látsz, ráadásul nem tudsz kimenni a napra sétálni vagy biciklizni. Nem lehet kiülni a teraszra beszélgetni egy pofa sör mellett, mert a teraszon tökig ér a víz. Minden sáros. Kimozduláskor nem elég csak egy rövid ujjú póló, meg rövidnadrág, hanem be kell öltözni, ha nem akarsz sz*rrá ázni és/vagy megfagyni (és ilyenkor jön a kedvencem: ha felhúzod a dzsekit, megsülsz, ha lehúzod, megfagysz), éjjelre meg jobb, ha nagykabátot húzol. És még a csajok is nyakig felöltöznek. Tényleg sokkal jobb az ősz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jogos felvetések, bár a csajokat nyakigruha esetén is jól meg lehet nézni, max. a bőrük nem látszik ki mindenütt :lol:

Á, az a legjobb, ha jó idő van, süt a nap, de nincs kánikula (25-28 fok bőven elég nyáron), szerintem ezzel a többség egyetértene :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fantasztikus. Magyar "BOPE", egy magyar családot rohamoz, agvérzésbe kergetve a nagymamát és rettegésbe taszítva a kisgyermekeket. Részletek itt:

http://barikad.hu/node/55457

 

Eközben ugye a "svédek" tovább fosztogathatnak árvíz sújtotta családi házakat.

Elnézést ha nem a hőmérséklet alakulásáról írok, de ez most kikívánkozott belőlem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azzal kiegyeznék, de jelenleg nálunk 20 fok van. Bár még ez sem rossz, de Fűzfőn, ami alig pár kilométerre van tőlünk, 28 fok van, és az jobban tetszik. :lol:

Azt elhiszem, de hát Veszprém egy különleges hely időjárás szempontból :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eközben ugye a "svédek" tovább fosztogathatnak árvíz sújtotta családi házakat.

Elnézést ha nem a hőmérséklet alakulásáról írok, de ez most kikívánkozott belőlem.

Oldie én elhiszem, hogy utálod a svédeket, de ide ne írj róluk légyszi. Szerintem senki nem kíváncsi rájuk. Aki meg igen az megtalál mindent a különböző helyeken. Köszi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie én elhiszem, hogy utálod a svédeket, de ide ne írj róluk légyszi. Szerintem senki nem kíváncsi rájuk. Aki meg igen az megtalál mindent a különböző helyeken. Köszi.
Jaja, igazad van, de nem ezt akartam kiemelni, hanem a mondandóm első részét. Néha kicsit nehezen veszi be a gyomrom a sok igazságtalanságot. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie! Kb. egy órája húzott el itt az Emirates A-380 a-asa, de már jön a Singapore Airlines hasonló típusú gépe is. :yes: Imádom őket, nagyon szépek. Az ablakból jó kis támaszték kínálkozik. :lol:
Van esténként egy Airbus járat, mely olyan szépen tud "visítani", hogy mindig azt hiszem most zuhan rögtön a lakótelep kellős közepére :lol: Anno a ruszki gépek tudtak nagyot alakítani a hangjukkal. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van esténként egy Airbus járat, mely olyan szépen tud "visítani", hogy mindig azt hiszem most zuhan rögtön a lakótelep kellős közepére :lol: Anno a ruszki gépek tudtak nagyot alakítani a hangjukkal. :lol:
Azoknak őrült nagy hangja volt. Egyébként megfigyeltem, hogy az Afrikából amcsiba tartó járatok is itt repülnek át.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiváncsi vagyok, milyen lesz a "céges" juniális Orfűn. Ha igaz az előrejelzés, akkor nem lesz akkora bográcsozás mint ígérik.....
Az idő még bármilyen lehet. :) Aztán meg eső esetén biztos van valami vészforgatókönyv, sátrak vagy hasonlók. Nálunk az iskolai családi sportdélutánon minden évben vacak idő volt, de a bográcsos mégis mindig elkészült. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az idő még bármilyen lehet. :) Aztán meg eső esetén biztos van valami vészforgatókönyv, sátrak vagy hasonlók. Nálunk az iskolai családi sportdélutánon minden évben vacak idő volt, de a bográcsos mégis mindig elkészült. :D

Majd Ortis beszámol, vasárnap Szolnokon voltunk, Nolcsi utószülinapi ajándéka a repülősmúzeum megtekintése volt.

(azért Ortis, mert ő tudja megmondani, Nolcsinak mik jöttek be legjobban)

De a gyerek lelkesedéséről mesélek. Mikor odaértünk, már fent volt. Az út nagy részét ugyanis átaludta. Én naívan úgy képzeltem, h megérkezünk, eszünk, aztán bemegyünk. De hát Anya tervez, Nolcsi végez. Ugyanis ahogy bekanyarodtunk a parkolóba, Nolcsi azonnal kiszúrta a gépeket amik kilátszottak a kerítés felett. És ahogy apum kinyitotta a kocsi ajtaját, Nolcsi beközölte: Megyünk repülő, jó? - és már indult is! Ortis nem győzött futni utána. Én legközelebb már a volt kormánygép feljáróján láttam viszont.

A másik ami aranyos volt, mikor ebbe a bizonyos kormánygépbe vagy harmadszor ment fel a fiam. Nagypapija kísérte. Előttük pár külföldi ment fel, és mentek a pilótafülke felé - ami amúgy zárva volt. - Nolcsi elvágtatott mellettük, és közölte: EZ A PILÓTAFÜLKE! :D Apukám majd behalt a nevetéstől.

Hazafele pedig a Ferihegyi repülőtér leszállópályájának végére mentünk, ahol megnéztünk 4-5 leszállást. Nolcsi teljesen elhült, hogy a gépek milyen hangosak valójában! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, és csak ezt lehet csinálni. Közben nyomott a hangulatod, mert csak vizet és szürke felhőket látsz, ráadásul nem tudsz kimenni a napra sétálni vagy biciklizni. Nem lehet kiülni a teraszra beszélgetni egy pofa sör mellett, mert a teraszon tökig ér a víz. Minden sáros. Kimozduláskor nem elég csak egy rövid ujjú póló, meg rövidnadrág, hanem be kell öltözni, ha nem akarsz sz*rrá ázni és/vagy megfagyni (és ilyenkor jön a kedvencem: ha felhúzod a dzsekit, megsülsz, ha lehúzod, megfagysz), éjjelre meg jobb, ha nagykabátot húzol. És még a csajok is nyakig felöltöznek. Tényleg sokkal jobb az ősz...

 

 

Ebben nem igazán értünk egyet de nem baj. A séta nem érdekel, teraszom nincs ahova kiülnék, a hobbijaim meg olyanok amiket 4 fal között végzek. A bringa ok, de csak munkábajáráshoz, vagy át Békásmegyerre(a céltalan tekerés sem érdekel). Nekem ezért jobb az ősz.

Mondjuk ami ma volt az tök jó volt. 30 fok, de most már megint hideg szél fúj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tenel Ka, ez szép nap lehetett. :D És milyen szerencse, hogy a kicsi nem esett messze a fájától/apjától. :D

 

 

Ebben nem igazán értünk egyet de nem baj. A séta nem érdekel, teraszom nincs ahova kiülnék, a hobbijaim meg olyanok amiket 4 fal között végzek. A bringa ok, de csak munkábajáráshoz, vagy át Békásmegyerre(a céltalan tekerés sem érdekel). Nekem ezért jobb az ősz.

Mondjuk ami ma volt az tök jó volt. 30 fok, de most már megint hideg szél fúj.

Én is meleg párti vagyok, abszolút, de a mai idő nekem is megfelelne, kivéve, hogy reggel lehetne kicsit kevésbé hűvös. :D Csak a záporok-zivatarok kímélhetnének a következő napokban - de tudom, hogy épp nem ezt mondja az előrejelzés. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az még hadján, hogy most milyen idő van, de a köpönyeg szerint a jövő héten, mikor mennénk nyaralni, még ennél is ramatyabb lesz az idő :)

Nagyon sajnálom! Csakúgy, mint a kisfiamat, aki társaival megint beszorul a bölcsiszobába az udvar helyett. Gondolom, Pildi srácai is jobban örülnének a jóidőnek.

De drukkolok, hogy tévedjenek a jósok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, ez a remek. A múltkori őszellenes listámról lehagytam valamit: csuromvíz az ablak, így még ki sem látni. Tök jó, hogy délelőtt fél tizenegykor lámpát kell kapcsolnom, hogy tovább lássak az orromnál. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az még hadján, hogy most milyen idő van, de a köpönyeg szerint a jövő héten, mikor mennénk nyaralni, még ennél is ramatyabb lesz az idő :lol:

Sajnálom, hogy rossz időtök lesz :o Remélem, hogy nem teljesen fog bejönni a köpönyeg előrejelzése, mert marha jó lenne, ha szombat éjszaka nem esne (tavaly is esett). Meg aztán a ramatyabb idő már tényleg nem kellene.

 

Bár én már kifejtettem, hogy a jan-feb időszakon kívül minden évszakot szeretek.

Igaz, annál rosszabb időszak nincs is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.