Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ez a június végefeli november kezd kissé zizivé tenni. Nem, nem negyven fokot kívánok, csak olyan meleget, hogy legalább állatkertbe, vagy strandra ki tudnék néha menni a gyerekkel, férjecskével.

Pildi srácai is eszemben vannak. Szegények ők is jól kifogták. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a június végefeli november kezd kissé zizivé tenni. Nem, nem negyven fokot kívánok, csak olyan meleget, hogy legalább állatkertbe, vagy strandra ki tudnék néha menni a gyerekkel, férjecskével.

Pildi srácai is eszemben vannak. Szegények ők is jól kifogták. :lol:

Nagyon egyetértek. Melegszerető ember vagyok, és egyelőre április vége, május eleje óta talán csak 1-2 hétvége volt, amikor igazán jó időnek örvendhettünk. Pedig nincs is jobb, mint hétvégén kimozdulni a négy fal közül - s mikor tegye az ember, ha nem nyáron?

 

A gyerekeim szegények áznak-fáznak, és jobb híján fedett fürdőkbe mentek kétszer, hogy valami élmény is jusson. Tegnap pecázni ültek ki a Balaton-partra, de az eső bezavarta őket. Szóval ennél volt jobb nyaralásuk is. :lol:

 

Még az a szerencse, hogy lesz közös nyaralásunk is, délebbre tőlünk, ahol talán bízhatunk a jó időben, és lehet majd pótolni az elmaradt fürdést. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen. Ma röhögtünk szülőkkel, hogy csak nekem két dzsekim és két kabátom van elő, és az elmúlt hetekben egy híján mindet használtam is. Ha esik és hideg van, akkor felveszem az általában enyhébb téli, zordabb őszi napokon használt dzsekimet. Ha csak fúj a szél, és nincs túl hideg, akkor zordabb tavaszi és enyhébb őszi időre rendszeresített dzsekit veszem föl. Ha nincs hideg, de fúj a szél és esik az eső, akkor meg a bőrkabátom kerül elő. Már csak az kéne, hogy mocskosul hideg legyen, fújjon a szél és szakadjon az eső/hó, és akkor a katonai kabát is előmászhat a szekrényből, amit az igen durva téli hidegek alkalmával veszek csak fel.

Nekem már önmagában az a tény is meredek, hogy dzsekit kell vennem nappal június végén, ha nem akarok megfagyni. Ilyenkor rövid ujjú pólóban és rövidnadrágban akarok mászkálni, nem dzsekiben és hosszúnadrágban! :lol: Nyarat akarok!

Meg le akarok tekerni a Balatonra, kiülni egy teraszra és egy pofa sör mellett eldumálni haverokkal, miközben legeltetjük a szemünket a lengén öltözött csajokon. Ehelyett napok óta bent poshadok a lakásban, mert vagy szakad az eső, vagy 1800 km/h-s szél fúj, vagy mindkettő. És mivel napok óta a kék eget sem láttam, csak a szürke felhőket, még a hangulatom is tré. Ez a nem normális idő június végén, nem az, ha süt a nap és 30 fok van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot Krande és Gyoka. Inni ám valamit este. :lol: Ahogy az időt nézem a forralt bor lenne most aktuális.

 

 

Rólam tudjátok mennyire rühellem a nagyon meleget(30 fok felett), főleg ha már a lakás is át van melegedve. DE. Ami most van az már az abnormalitás azon keretein kivűl van, ami még megmagyarázható. Összehasonlításképpen a tavalyivel. Tavaly július 15.-én vettem meg a biciklit és október közepén tettem le. Soha nem kapott el eső, eső és hideg miatt nem kellett buszoznom. Idén kb május 1-től 4-szer áztam sz*rrá a bringán ugyanennyiszer kellett lemosnom a sártól. Egy héten kétszer busszal kell mennem június végén. Ma reggel is azzal mentem és elindultam rövidnadrágban és polóban. Szétfagytam, hazafele is. Most itt ülök tréningben a gépnél. Tényleg soha nem volt rajtam nyáron tréning a lakásban és már azon gondolkodom hogyha tovább hül a levegő, be kell kapcsolnom a hősugárzót. :lol:

Nekem is hiányzik, hogy bringával lemenjünk a Rómaira és ott megigyunk egy pofa sört.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát most nekem is bringahiányom van. Nagyon jó volt egymás után a múlt héten tekerni a kilómétereket. :lol: Jól le is égtem, most meg hámlok is :lol: Holnaptól talán javul az idő. Nem is beszélve arról, hogy ezzel a mozgással végre elkezdtem fogyni. :P Már ideje vót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát most nekem is bringahiányom van. Nagyon jó volt egymás után a múlt héten tekerni a kilómétereket. :lol: Jól le is égtem, most meg hámlok is :lol: Holnaptól talán javul az idő. Nem is beszélve arról, hogy ezzel a mozgással végre elkezdtem fogyni. :P Már ideje vót.
Hétvégén szép száraz idő lesz. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén szép száraz idő lesz. :lol:
Jaja, szerencsére. Csak még kár, hogy sok helyen ahol tekerni lehetne az árvíz mellékhatásai éreztetik a jelenlétüket. A múltkor már egy helyen egy kis markolólapátos gép iszapot takarított az útról. Remélem ezt az esős idő végeztével folytatni fogják. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.