Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Azon a hétvégén nekem suli, szóval csak utólag látom valamikor az új részeket.
Neked most már ezt is figyelembe kell venni, bármi program lesz. :) Tényleg, milyen gyakran kell feljönnöd Pestre? Biztos mondtad már, csak elfelejtettem. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kisfiamra vigyáznak odafent!

 

Tegnap Ortis hozott új számítógépes széket magának, és míg szerelte össze, kisfiam ott téblábolt körülötte a konyhában. Az egyik konyhafiókkal szórakozott, apja többször rászólt, hogy hagyja abba, hangos. Nolcsi persze nem, és végül kirántotta a fiókot a földre. Apjától kapott két pacsit popsira, mire kisfiam sértődötten kirohant, végig a szobán, fejjel az erkélyajtónak. Pontosabban az üvegének. Be is törte. Én már csak a csörömpölést hallottam, és mikor odanéztem, azt hittem, kicsi szívem megáll! Ott állt a gyerek a törött ablak mellett, egyik keze bent a nagy üvegdarabok között. :) :) :)

Ekkor mondtam magamnak: semmi pánik, ne kajabálj rá, mert összevagdossa magát. Szépen odasétáltam, és kiemeltem az üvegből. Ortis ekkor mert kinézni a konyhából. Végignéztem a gyereket, és egy karcolás nem volt rajta, sehol!!! Hihetetlen, hogy megúszta minden sérülés nélkül!

Persze megijedt, és apja bevitte a hálószobába, rátette az ágyunkra, hogy maradjon ott, míg feltakarítjuk az üveget.

Mikor bementem érte, még mindig ott feküdt, és szipogott. Megint áttapogattam, majd jól megszeretgettem.

És megbeszéltük Ortissal, hogy az új ablak oda biztonsági üvegből lesz! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked most már ezt is figyelembe kell venni, bármi program lesz. :) Tényleg, milyen gyakran kell feljönnöd Pestre? Biztos mondtad már, csak elfelejtettem. :)

Szept. 17-től kéthetente 6 alkalommal (meg előtte két héttel beiratkozás). Még nem mondtam, szóval aktuális volt a kérdés :)

 

Kisfiamra vigyáznak odafent!

De jó, hogy történt semmi nagyobb baj!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan hihetetlen világban élünk, de ezek a reklámok is egyre durvábbak. Már hallottam párszor, de csak most öntött el az ideg.

Rádióban azmiatt sír a kislány az anyjának, hogy nem megy többet strandra, mert viszket a nunija...erre az anyja odaadja az ő krémét, és mondja hogy mostantól ő is használhatja, mint a nagyi is...atyám!!!!

Annyira butít már a TV is, ezek a puffadós fingós, hüvelygombás, vizelészavaros reklámok...egyszerűen hihetetlen...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh, ez elég veszélyes szitunak tűnt Márti. Mondjuk szerintem Noel nem kicsit íjedthetett be. De talán ezzel is szófogadóbb lesz. :)
Igen, nem kicsit volt az. Nem szerettem volna élőben látni, mire is képes az adrenalin... Nolcsi meg bújt hozzám, mikor meséltem Maminak mi történt, látszott, h szégyenli magát. Egyébként tiszta Ortis a viselkedése. Ő belenyúlt szándékosan az üvegvitrinbe hatévesen, meg egy WC kagylót is széttört mérgében. Mondtam is neki: Akasztják a hóhért, mi? :)

Hjahj, milyen jó illat jön a konyhából! Töltött paprika készül! :) Nyamm!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy mázlija volt a gyerkőcnek. Én tíz nem túl mély vágást gyűjtöttem be az alkaromra amikor pár éve a konyhából kifelé menet mérgemben belevágtam a konyhaajtó üvegjébe az alatta levő fa rész helyett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kisfiamra vigyáznak odafent!
Hát igen, gyerekkorban sokszor múlnak a súlyos balesetek pillanatokon vagy éppen csak mázlin. Örülök, hogy nem lett baja a kicsinek. :)

 

Nálunk az ikrek borítottak fel egy állólámpát csúszómászó korukban, amikor nagy egyetértésben (és a hátam mögött, mivel főztem) ide-oda rángatták a vezetékénél fogva. Mivel ilyet korábban még nem csináltak, nem is gondoltam rá, hogy ez is veszélyforrás lehet, ugyanis jó stabil talpa van, arrébb rakni is alig lehet... és szóval ezt sikerült mégis feldönteni. Búrája ripityára tört, és nagy mázli volt, hogy nem esett rájuk. Na akkor bennem is megállt az ütő, amikor a csörömpölést hallottam, és már vártam, hogy mikor hallok valami késégbesett sírást, de semmi nem volt. Amikor odamertem nézni, csak két ijedt és közben csodálkozóan tágra nyitott szempár nézett vissza, hogy most mi van... Semmi bajuk nem lett. :)

 

Szept. 17-től kéthetente 6 alkalommal (meg előtte két héttel beiratkozás). Még nem mondtam, szóval aktuális volt a kérdés :)
Költségben biztos nem lesz kevés, de talán össze tudod kötni majd más programokkal, ha már úgyis feljössz. :)

 

 

Komolyan hihetetlen világban élünk, de ezek a reklámok is egyre durvábbak.
Gyerekkoromban szinte minden jó reklámot kívülről tudtam, a mostaniak pedig teljesen leperegnek, mert hülyeségek. Esélyük sincs belemászni az ember fülébe, a mondanivalójukról nem is beszélve.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk az ikrek borítottak fel egy állólámpát csúszómászó korukban

 

Költségben biztos nem lesz kevés, de talán össze tudod kötni majd más programokkal, ha már úgyis feljössz. :)

Mi meg a két méteres karácsonyfát döntöttük fel, mikor épp nem figyelt oda senki :) Szerencsére senkire nem esett rá, de sok dísz összetört, akkoriban még nagyon sok üvegből készült. Utána évekig ki volt kötve a fa :)

 

Sajnos összekötni nem lesz könnyű, mert kb. péntek déltől este 8-ig, és szombaton is kb. reggel 8-től este 7-8-ig lesznek az előadások, így inkább csak este lesz lehetőség, vagy vasárnap, ha tudok maradni Pesten :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekkoromban szinte minden jó reklámot kívülről tudtam, a mostaniak pedig teljesen leperegnek, mert hülyeségek. Esélyük sincs belemászni az ember fülébe, a mondanivalójukról nem is beszélve.

Azért kicsit így is belemásznak...beszéljünk a hüvelygombáról. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tessék ilyenkor nálunk megszállni! :)

Elvileg megyek barátnőmhöz, de gondolok rátok is, lehet, hogy egyszer betoppanok oda is :) Már úgyis rég jártam nálatok :)

Neked meddig van még suli? Hogy megy?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felraktam a K-Lite codec packot, de továbbra sem működik semmi rendesen. :yes: Most már pár videót le tud játszani normálisan, de a szitu még mindig ugyanez. Villódzik a kép, továbbra is, és a feliratot sem hajlandó beolvasni.

villdzs.png

Kudar, kettőt találhatsz, hogy honnan a kép. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, egy órával ezelőtt egy öreg néni rosszul lett a boltban. :yes:

Ki kellett hívnom a mentőket, meg vigyázni a nénire addig. Nagyon durva volt :yes:

Remélem meggyógyul.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, egy órával ezelőtt egy öreg néni rosszul lett a boltban. :)

Ki kellett hívnom a mentőket, meg vigyázni a nénire addig. Nagyon durva volt :lol:

Remélem meggyógyul.

Ma nagyon fülledt volt az idő, nem csoda, ha az idősök nehezen bírják. :D

 

Nálam meg elkezdődött a parlagfű-allergia szezon. :o Délután dinnyéztünk, és utána nem győztem vizet inni, hogy valahogy abbamaradjon a tüsszögés. Pár napja még nem volt semmi bajom ettől. Beindult a keresztallergia...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is. Reggel azzal ébredtem, hogy kicsit szúrja a szemem.

Délutánra már folyt az orrom és vörös volt a szemem, nagyon fájt. Recept persze otthon, így haza majd gyógyszertár. Ott meg hatalmas csodálkozás. Az új fajta szemcseppem 1700 Ft-ba került, a régi 1000 Ft-ossal szemben. Jó nem nagy a különbség, meg jobb is, de azért majdnem a kétszerese.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam meg elkezdődött a parlagfű-allergia szezon. :)

Én is kivagyok. Ráadásul a tegnapi fülledt levegő még rá is tett egy lapáttal. Ma meg akkora az orrom a tegnapi egész napos orrfolyástól, mint a törpéknek a Hófehérkéből :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, egy órával ezelőtt egy öreg néni rosszul lett a boltban. :(

Ki kellett hívnom a mentőket, meg vigyázni a nénire addig. Nagyon durva volt :para:

Remélem meggyógyul.

Húgom meg a barátnőm pár hete az utcán kaptak el egy nénit hasonlóan, végül a rendőrök segítettek nekik.

 

Sajnálom, hogy az allergia miatt többen is rosszul vagytok :( Tudom, hogy eltart egy darabig, de hátha valamelyik nap kicsit jobb lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.