Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az alkohol is kerülendő, mert az nálam súlyosbítja a tüneteket - Dzséjt, Te ezt még nem tapasztaltad?

Hallottam róla, de isten igazán nem veszek észre különbséget. Így is, úgy is baromi pocsékul vagyok. A víz viszont rajtam is segíteni szokott, főleg a szemviszketést szokta határozottan enyhíteni. Szerencsére keresztallergiám nincs, vagy nem tudok róla :) Viszont a parlagfű mellett egyéb fűfélékre is allergiás vagyok, így nálam az egész augusztus nagyon rossz, meg szeptember első fele is.

 

Dzséjt úgy tudja, hogy az alkohol gyógyít. Tegnap egész nap azzal gargarizált :D

Nem, tegnap nem (tegnap csak egy pohár Whiskey-t ittam apám születésnapja alkalmából), és tegnapelőtt, meg az előtt sem egész nap :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összegezve, körülbelül mintha 48 órája nem aludtál volna, piszkosan másnapos vagy és még cefetül náthás is. :)

 

Ez azért elég gáz. De Pildié sem semmi. A legrosszabb a megfázásnál az eleje mikor kapar az ember torka és mikor nyelek akkor olyan mintha baltát vágtak volna a torkomba plussz nehéz a fejem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek! Sajnos idén is csak szűk családi körben ünnepeltünk, de legalább itt, Balatonfenyvesen.

B.Sz. Dani. Majd a Balaton csapunk neked valami kis partyt :)

Azt ajánlom is :D .

 

Frenkie az most nem volt, de nem is hiányzott annyira :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vízivást én is nagyon ajánlom, főleg ha az ember a fele levet kitüsszögte magából....

 

Állítólag csillaghullásos augusztus van, kiraktam a függőágyat az erkélyre (a lyukakat János befúrta, a tiplikkel ma küzdöttem kicsit, de most már minden OK, csak levenni lesz nehéz) viszont olyan iszonyat dózis szúnyog van hogy ihaj. Hetedik emeleten!!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, egy rövid kis élménybeszámolót pár képpel (ha vannak), tarthatnál. Én is készülök hasonlóra. :)

 

Ez azért elég gáz. De Pildié sem semmi. A legrosszabb a megfázásnál az eleje mikor kapar az ember torka és mikor nyelek akkor olyan mintha baltát vágtak volna a torkomba plussz nehéz a fejem.
Én inkább arra gondoltam, amikor egy 100-as pzs nélkül el sem tudsz indulni sehová, annyira folyik az orrod, plusz a könny a szemedből, és olyan vagy, mint akit félig agyonvertek. Tényleg mázli, hogy ez a durva része nálam csak egy hét, akkor munkán kívül máshová inkább nem járok, így azért átvészelhető valahogy. :D

 

 

Állítólag csillaghullásos augusztus van, kiraktam a függőágyat az erkélyre (a lyukakat János befúrta, a tiplikkel ma küzdöttem kicsit, de most már minden OK, csak levenni lesz nehéz) viszont olyan iszonyat dózis szúnyog van hogy ihaj. Hetedik emeleten!!!!!
Nekik nem szólt senki, hogy odáig elvileg már nem tudnak repülni. :P

Sajnos errefelé minden este felhős volt az ég, így nem lehet hullócsillagokat nézegetni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltam Horvátországban és Siófokon. Sajnos előtte való nap már nem tudtam feljönni, azóta pedig nem voltam neten, így nem tudtam beírni, hogy épp merre járok.
Már kérdezni akartam hol vagy.... De aztán láttam, hogy Mr. Kingston lefoglalt. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony, mert nincs kedvem sem megázni, sem az esernyővel szórakozni :D Bárhova mennénk, ugyanez lenne a kívánságom :D Hazafele is tekertem, mint a marha, hogy ne kapjon el a bicajon az eső.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk a Met.hu szerint "erősen felhős" ez azt jelenti gyakorlatra fordítva, hogy nem kell nagyon keresgélni, ha felhőt akar látni az ember... feltéve hogy beéri valami jelképessel. De szél az van, ami jól jön a 30 fokban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skacok....az évszázad viharát éltem át itt Mezőkövesden...Valami eszméletlen volt, mintha a Holnapután és a Twister filmbe csöppentem volna. Éjszakai sötétség, brutál jégeső, eszméletlen szélvihar és csapadékmennyiség...

Bemondták a Híradóban meg a Kókuszban is most lesz.

Pár felvétel a tornádóról

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Twister filmen jó volt, de élőben nem szeretném átélni. :)

Nálunk "csak" felhőszakadás volt délután, épp elkapott az eleje, amikor hazaindultam, így a nagyját a metróba menekülve megúsztam, s mire a KÖ-Ki-n kiszálltam, onnan már továbbvonult. Jég nem volt itt sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.