Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Azért rendesen töltötte magába a piát.
Meg a drogot is ha jól tudom :P

75-ből:

th_11810_CF_002_122_179lo.jpg th_11829_CF_010_122_952lo.jpg

82-ből:

carriefisherboones077iu8.th.jpg

 

Valamint ha jól tudom, tavaly volt még egy szexjelenete is a White Lightnin'-ban. ;)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, megint a gyerek! :D

 

Tegnap csináltam egy jó adag kókuszgolyót. (kiló kekszből már lehet). Kisfiam ma rácuppant, tízóraira adtam neki. Aztán kimentem csinálni az ebédet - Zacskós csirke hagymával, kakukkfűvel és friss rozmaringágacskákkal - és ekkor jött nolcsi. Jelezte, hogy kér még egy golyót. Adtam is neki. Ahogy ment kifele, hallom, ahogy jó hangosan mondja: Köszönöm!!! Hát majd meg zabáltam. _Igazából nem szoktam ilyesmikre tanítani, de arra figyelek, hogy Ortissal gyakran használjuk a "kérem" és "köszönöm" szavakat. És ez ragad is rá. :)

Ugyanilyen, ha megyünk valahova, és én köszönök. Akkor ő is - az esetek 80%-ában mondja hogy Sziaaaaa+ :)

Most épp Pingut néz, tegnap vettük neki, szereti a pingvineket! :) És apja legnagyobb bánatára a pókokat! Meglát egy pókhálót, és már mondja is: Póóóók! És rohan oda megnézni. :D Apját meg a frász kerülget :hehe: Szóval ilyenkor az ÉN fiam! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fibernet is rájött, hogy ha életben akar maradni a piacon, akkor váltania kell. Így történhetett, hogy ugyanannyi pénzért, most tízszer gyorsabb netem van. :hehe: Egy ötszáz megás sorozat epizód most lent van 8 perc alatt, szemben az eddigi átlag 2 órás letöltési idővel.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen miatt ne edd magad! Sajnos annyira félre lehet érteni néha a dolgokat. Vagy félreolvasni!
Mondani könnyű de megtenni nehéz. Tudom hogy nem kéne az ilyenekkel különösebben foglalkoznom és mégis gyakran az ellenkezője történik. Sokszor már amiatt magam alá zuhanok ha kinevetnek.

 

Az meg hogy Dzséjt fiatalon elmondja a véleményét, nem kell sértsen. Kijavítod, elmondod h tévedett, oszt ennyi. Dzséjt sem olyan sztem, mint akinek minden lehet. Az igaz, hogy kellőképpen nagy egoval rendelkezik
Engem nem a véleménnyilvánítás zavar hanem az amilyen módon történik. Ha a mostani esetet veszem akkor a lényegben nagyjából (?) igaza van de a megfogalmazás és a szmájli kombináció már egyáltalán nem volt fogyaztható arról nem is beszélve hogy felesleges is volt.

Amúgy többet nem is akarok ezzel jobban foglalkozni mert nem szándékszom különösebben kioktatósdit játszani mikor nekem sokkal több jellemhibám van mint sok más emberkének. Bagoly mondaná verébnek.

 

Az igaz, hogy kellőképpen nagy egoval rendelkezik
A nagy egó nem mindig előny ugyanúgy ahogy a kicsi se az. Nekem például lehetne valamivel nagyobb. Én már ott tartok egy ideje hogy már a véleményemet se merem minden engem érdeklő vagy érintő témában ide a fórumba leírni mert nem tudhatom mikor mi sülhet ki belőle. Van mondjuk egy-két dolog ami egy ideje nagyon kikívánkozik belőlem de szerintem jobban járunk ha magamban tartom mert lehet hogy jó nagy szócsata alakulna ki belőle.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, szerintem ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak rólad és te ezért legyél ilyen csöndben. Értelmesebbje úgyis jobban becsüli azt aki olykor követi azt, hogy "ami a szívén az a száján". Okoskodni, kotnyeleskedni nem kell, de hogy totál elfalazd magad az se tesz jót. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Isten éltessen Nabolopasszar! Már azért dicséret illet, hogy ezt a nevet kitaláltad magadnak (engem meg azért, mert le tudtam írni). :hehe:

"babiloniai király, Asszurbanipal szir fejedelemnek halála után (Kr. e. 626) független uralkodó, aki Assziriának végleges megdöntésére Kyaxares méd királlyal szövetkezett. Először az utóbbinak Lidiával folytatott háboruját saját közbevetése folytán békés módon leintézte (610), azután pedig 609. megkezdette az irtó háborut Assziria ellen, mely Nininve elfoglalásával vagyis Assziria bukásával és újabb államalakulásokkal végződött, amelyekben Mesopotamia is a győzőnek jutott. N. 605. halt meg."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.