Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

NEm tudom kinek volt és kinek nem de fülük érjen Yodáig!

 

Egy hétig most elvoltam Orfűn nyaraltam,és csak egy napra jöttem haza egy lagzi miatt, tudom sz-r az élet, aztán megyek is még vissza egy kicsit.

Remélem itt mindenki jól van! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot. :D

 

Én meg elég kivagyok. Baromira fáradtnak érzem magam, és mint ha légszomjam lenne, olyan mint ha egy percig nem vettem volna levegőt. Tegnap voltam el aztán kicsit többet ittam a kelleténél, de nem ezzel van a baj. Szedek allergiagyógyszert, aminek most sikerült elolvasni a betegtájékoztatóját, és nagybetűvel van kiemelve hogy tilos alkoholt inni mellé.

Próbálok annyi ásványvizet inni amennyit csak tudok és sokat megyek ki a friss budapesti levegőre, remélem hamarosan elmúlik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot. :D

 

Én meg elég kivagyok. Baromira fáradtnak érzem magam, és mint ha légszomjam lenne, olyan mint ha egy percig nem vettem volna levegőt. Tegnap voltam el aztán kicsit többet ittam a kelleténél, de nem ezzel van a baj. Szedek allergiagyógyszert, aminek most sikerült elolvasni a betegtájékoztatóját, és nagybetűvel van kiemelve hogy tilos alkoholt inni mellé.

Próbálok annyi ásványvizet inni amennyit csak tudok és sokat megyek ki a friss budapesti levegőre, remélem hamarosan elmúlik.

Jobbulást Obi! A tegnapi nap nekem is húzós volt, ráadásul ma ráettem egy kis romlott dinnyét. :D Talán leöblítem egy kis sörrel. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbulást!

 

Obi1, Dzséjt, Phobos, nektek és minden allergiában szenvedőnek javaslom, hogy próbáljátok ki a zöldtea ivást csak úgy magában, cukor nélkül, nap közben többször, mert nálam éppen remekül működik. :D Tüsszögés, könnyezés szinte teljesen elmúlt, pedig ma gardróbot pakoltam, ami elég poros munka, és eddig még az év más időszakában sem úsztam meg allergiás tüsszögési rohamok nélkül, és most semmi nem volt. :D

Egy dologra kell figyelni, hogy nem szabad 5 percnél tovább hagyni állni a teafüvet a vízben, mert akkor keserű lesz, időben kivéve viszont teljesen iható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

próbáljátok ki a zöldtea ivást csak úgy magában, cukor nélkül, nap közben többször, mert nálam éppen remekül működik. :D
Rendben, hétfőn át is megyek majd zöld teát inni :D

Már jó lesz egy kis változatosság a csoki trüffel, az ananász-mangó, a kókusz, karamell és a krémes eper teák között :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben, hétfőn át is megyek majd zöld teát inni :D

Már jó lesz egy kis változatosság a csoki trüffel, az ananász-mangó, a kókusz, karamell és a krémes eper teák között :D

Csoda, hogy még nem kaptál mérgezést. :D Miket le nem gurítasz te a torkodon, hogy a teáshölgy közelébe férkőzhess! :D Kömény lögény vagy :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösszönöm Ody, Kolmilan, Phobos, MissKarrde, Tenel Ka, Pildi, Oldi, Kudar, Obi1, és Revan. Remélem nem hagytam ki senkit :D

 

Pildi: Nem túl bonyolult: Utáltam mindig számozni a nevem(pl. pista473)különösen ha oldalanként más volt a szám ezért kerestem egy nevet amire senki más nem gondol az egész világon(interneten) de mivel nem vagyok túl kreatív ezért ugrottam a wikipédiára és egy hétig kerestem híres embereket, uralkodókat amik nem olyan ismertek és könnyű őket leírni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok tánci, kaja, pia, de sajna korombeli nem igazán akadt...na majd legközelebb. :D

Az esküvők gyakran ilyenek, legalább is én csak ilyenen voltam (3szor eddig) :D

 

de mivel nem vagyok túl kreatív ezért ugrottam a wikipédiára és egy hétig kerestem híres embereket, uralkodókat amik nem olyan ismertek és könnyű őket leírni.

Nem rossz ötlet :D Anno életem első nickneve Tolkien világából volt, és az enciklopédiát lapoztam végig, hogy melyik tetszene a legjobban (végül egy tök egyszerűt választottam :D ) :D Utána jött a mostani név, és ez megy majdnem ugyanígy mindenhova :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz ötlet :D Anno életem első nickneve Tolkien világából volt, és az enciklopédiát lapoztam végig, hogy melyik tetszene a legjobban (végül egy tök egyszerűt választottam :D ) :D Utána jött a mostani név, és ez megy majdnem ugyanígy mindenhova :D
Mi volt az a név? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi volt az a név? :D

Irmo (aki egyébként egy vala király, látomások és az álmok ura, szép kertben lakik, és szürke cuccot visel, mint a segítője is, akit mi Középföldén Gandalfként ismerünk, persze a valák között máshogy hívják a szürke szakállast, ő a bölcs a maiák között; no remélem, félig érhető, amit írtam :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Irmo (aki egyébként egy vala király, látomások és az álmok ura, szép kertben lakik, és szürke cuccot visel, mint a segítője is, akit mi Középföldén Gandalfként ismerünk, persze a valák között máshogy hívják a szürke szakállast, ő a bölcs a maiák között; no remélem, félig érhető, amit írtam :D )
de cuki! Irmo néne. :D Amúgy nagyjából érthető volt, köszi. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben, hétfőn át is megyek majd zöld teát inni :D
Akkor miért nem inkább ma? :D Most legalább itthon vagyok. :P

Remélem, hogy segít majd. :D

 

 

Utáltam mindig számozni a nevem(pl. pista473)különösen ha oldalanként más volt a szám ezért kerestem egy nevet amire senki más nem gondol az egész világon(interneten) de mivel nem vagyok túl kreatív ezért ugrottam a wikipédiára és egy hétig kerestem híres embereket, uralkodókat amik nem olyan ismertek és könnyű őket leírni.
Ez tök jó. :D De képzelem, milyen volt a többi, ha a Nabopolasszar könnyű. :D Ki kellett hangosan mondanom magamban, amikor leírtam, hogy nehogy elrontsam.

 

 

Irmo (aki egyébként egy vala király, látomások és az álmok ura, szép kertben lakik, és szürke cuccot visel, mint a segítője is, akit mi Középföldén Gandalfként ismerünk, persze a valák között máshogy hívják a szürke szakállast, ő a bölcs a maiák között; no remélem, félig érhető, amit írtam :D )
Jó kis név, de a MissKarrde sokkal jobban illik Hozzád. Jó hogy váltottál. :D

 

Az én nick nevemhez meg nem kell sok fantázia, hogy honnan származik. :D Anno sokat gondolkoztam én is, hogy milyen nevet találjak ki, konkrét SW-s személyt nem akartam, mert féltem, hogy azzal azonosítanak majd, ráadásul nőkből igen szűk a választék, az EU-t akkor még nem is nagyon ismertem, így hamar eldöntöttem, hogy magam kreálok egyet, olyat, ami végül is én vagyok. Ez lett belőle, és már nagyon a szívemhez nőtt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De képzelem, milyen volt a többi, ha a Nabopolasszar könnyű. :D

 

Jó kis név, de a MissKarrde sokkal jobban illik Hozzád. Jó hogy váltottál. :D

 

ráadásul nőkből igen szűk a választék,

Jaja, van egy rakat nehezebb is arról a környékről :D

Köszi :D

Mint látod, én is pasit találtak végül, de nőiesítettem :D

 

És két nap múlva gólyatábor, jeee. :D

És hova mész, mi leszel? Én kihagyom a gólyatábort, idő is meg pénz is, egyik sincs igazán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hova mész, mi leszel? Én kihagyom a gólyatábort, idő is meg pénz is, egyik sincs igazán.
Műszaki menedzser az Óbudai Egyetemen. Állítólag könnyű mint a fene, és jobban megfizetik őket mint a villamosmérnököket szóval nekem jó lesz. És ahogy hallom sok szép lány van ott. :D

 

A pénz dolog az tényleg húzós, egy 20 ezerbe bele fog kerülni az egész. De azt mondják hogy kihagyhatatlan buli, sokan járnak vissza hallgatók évek után is. Az meg poén hogy csak a helyszínen fog kiderülni a tábor helye.

 

Te hova jelentkeztél, valamilyen gazdaságira?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azt mondják hogy kihagyhatatlan buli,

 

Te hova jelentkeztél, valamilyen gazdaságira?

Biztos az, de sajna nekem időben sem oké, no meg szerintem öreg vagyok én már ilyen bulikhoz :D

ZSKF, pénzügy-számvitel, ALA rendszerben. No hát meglátjuk, hogy megy majd, mindenesetre sok sikert a műszaki tudnivalókhoz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.