Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt, fateroddal kedvesek voltak a nővérkék? :D;)

Elmondása szerint nem. Le akarták fektetni (a röntgenezéshez, még mielőtt a piszkos fantáziátok megszalad). Csak hát törött bordával az nehéz, lassú és iszonyú fájdalmas dolog. :D

 

És jól néztek ki? :D

Ezt meg nem mondom, fatert a mentőbejáratnál szedtük fel, de szerintem hajnali négykor meg ők sem éppen tip-toppok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Jobbulást apukádnak. Csempéssz be neki egy sört mindjárt jobban lesz. :D

 

 

Tegnap itt elég heves voltam. Természetesen Hitlertől undorodok, a németek felsőbbrendűségét úgy értem ,hogy elképesztő amit a második világháború után maguknak megteremtettek. Nagyon tisztelem őket, hihetetlen jó minőségü árukat készítenek. Meg úgy az egész német kultúrát szeretem.

 

 

Oldie: lehetne itt 10 évig is a vitát folytatni, szerintem a világ meg nem ismerése miatt gondolkozol így. Kolmilannak igaza van. Még annyit tennék hozzá, hogy azon energiákat míg másokkal foglalkozol magadra fordítanád, már rég előrébb lennél. Meggyőződésem, hogy azért mert nincs munkád, családod stb, azért fordulsz Vonáékhoz. Azt meg te sem gondolod komolyan ugye, hogy amiket irkálsz a saját gondolataid? Azt mind manipulatív videókkal beléd ültették. Bogár és társai. Utána néztél már egyáltalán hogy igaz-e? Kritika nélkül elfogadsz mindenfajta marhaságot. Csak ha használod a józan paraszti eszedet, akkor fogsz rájönni mekkora ökrök a jobbikosok. Ha hatalomra kerülnének szintúgy nem érdekelné őket az ország és az emberek csak a saját zsebük. Hol van Morvai? Ahogy EU-képviselő lett mindjárt abbahagyta a süketelést. Nyilvánvaló hogy az olyan emberekkel beszavaztatja magát Brüsszelbe kapja a havi 2 millát és jókat röhög rajtattok.

Ha te nem segítesz magadon más sem fog.

Nem a zsidók miatt nincs munkád hanem saját magad miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, szerintem hagyjuk ezt. Jössz itt a személyeskedéssel és nekem ebből elegem van. Meg se néztél semmit, el se olvastál semmit, csak a gágágá megy a részedről. Inkább örülök annak, hogy vannak olyan ismerőseim akikkel érdemben lehet beszélgetni és nem akarják megmondani, hogy én milyen is vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, szerintem hagyjuk ezt. Jössz itt a személyeskedéssel és nekem ebből elegem van. Meg se néztél semmit, el se olvastál semmit, csak a gágágá megy a részedről. Inkább örülök annak, hogy vannak olyan ismerőseim akikkel érdemben lehet beszélgetni és nem akarják megmondani, hogy én milyen is vagyok.

 

 

De megnéztem őket, mert 2 éve én is radikális voltam mint te, csak rájöttem hogy nem vezet sehova. Borzasztó primitív, manipulatív ,hergelésre alkalmas, de a valósággal köszönőviszonyban sem lévő marhaságokat állítanak ezeken a videókon. Keseregjél még 30 évig ha neked ez jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, jobbulást apukádnak!!

 

Kollektíve nem ítélem el őket, mert vannak normális zsidók is. De azért hadd ne kellejen tapsolnom amikor százmilliókat sajtolnak ki tőled, tőlem

Érdekes, én magyar vállalattulajdonosokról mondhatnám el ugyanezt, kisajtolják a munkásaikat zsebpénzméretű "fizetésért", hogy nekik százmillióik legyenek.

 

Mind1, aki pécsen jár, (vagy itt lakik) az nézzen el a boszorkány kollégiumba, mert kiállításom nyílt a héten tartandó ICWIP nemzetközi fesztiválon! :):rock:

Gratula :)

 

Elárulom neked, nem vagyunk mi különbek senki másnál. Akárhova mész ezen a világon, mindenkit ugyanazok a gondok foglalkoztatnak. A szokásaik lehet, hogy mások, de épp az a szép benne.

Hasonlót mondott egy régi szerepjátékos társunk is régebben, szóval már abból tudhatná ezt. De úgy látszik, mindez nem számít neki. Egyébként érdekes, hogy azt írja, kollektíve nem ítéli el az összeset, de akkor már eleve itt megbukik az elvhűség, és a többi. Elég fura ez a hozzáállása.

Milán, jó dolgokat írtál az elmúlt pár oldalon :)

 

Mondj, higgy amit akarsz, de engem senki se mosson össze a cigány uzsorással, az iszlám fundamentalistával, a nyerészkedő zsidóval vagy éppen az észak-koreai vörös komcsikkal. Ellenben szívesen látom, ha kölcsönös tiszteletben tartják egymást a nemzetek és ellenállnak azon törekvésekkel melyek rombolni akarják nemzeti kultúrájukat, a lá libsi provokátorok, rettegtetők, gyűlöletkeltők.

 

Én mondom mára a liberalizmus többet árt az emberiségnek mint a kommunizmus vagy a fasizmus. És ezt nagyon sokan így gondolják társadalmi helyzetüktől függetlenül. El kéne jobban gondolkodni ezeken a dolgokon, mielőtt nácit kiáltanának sokan.

Én úgy látom, hogy magad is rombolni akarod más emberek kultúráját, szóval eleve bukik a nagy nemzeti kölcsönös tiszteletben tartás dumád.

Úgy látszik, nem vagy tisztában a liberalizmus eszményével. Anélkül Te ezeket a dolgokat, amiket leírtál, nem tehetnéd meg. A liberalizmus miatt élsz olyan államban, ahol az emberek szabadok, elviekben a törvény előtt egyenlőek és a többi, és a liberalizmus húzta magával a szociálisan járó juttatásokat és a többi. Ha nem tetszik, lehet menni Észak-Koreába vagy valami jó kis afrikai katonai diktatúrába, aztán ott megtanulnád, mit is jelent a liberális állam, ahol viszonylag kényelemben ülsz otthon, és nem csinálsz semmit. A hozzád hasonlók azok, akik a libsizéssel ledegradálják a jelentését és jelentőségét.

A liberálisok között is vannak szélsőségesek, mint ahogy minden más izmus követői között, de attól még nem kellene kollektíve (te használod előszeretettel ezt a szót) mindenkit egy kalapba tenni.

Amúgy pedig mivel a liberalizmus megvalósult az európai államok nagy többségében, az eszmény már inkább összefonódva létezik másokkal. Ma már nincsenek tiszta eszmények sem.

 

Nem azzal van a baj, hogy barnább bőrűek, mint az átlag magyarországi lakos, hanem a nevelésükkel. Ezt látják otthon, tehát ezt csinálják.

Nekem is ez a véleményem. Az egyik kollégám rokonának félig cigány férje van (egyébiránt diplomás a fickó!), és most fogadtak örökbe egy cigány csecsemőt (mivel az anyjának volt annyi esze, hogy inkább lemondjon róla, mivel ő maga is átmeneti segítő helyen él, mert az erőszakos férjétől menekült el), meglátjuk, hogy mivé fog cseperedni egy tisztességes családban a gyerkőc.

 

Miért lenne elnyomva a szabad akarat, ha az nem árt másoknak? És hol mondtam olyan, hogy a kölcsönös tisztelet azt jelenti, hogy másokat kioktatunk? Már bocs, de te valamit nagyon kifordítasz. Én pont az utolsó mondatodat fejtettem ki alább. Erről szól a kölcsönös tisztelet.

Ej, a fenébe, mégis csak jó a liberalizmus? Most akkor mi van? A kölcsönös tisztelet arról is szól, hogy más népeket is tisztelünk. Az észak-koreaiakkal sem az a baj, hogy kik, hanem, hogy mit tesznek a saját népükkel. Ez pedig nem "faji" kérdés, mint nálad minden.

 

A nővérek néznek ki a legjobban. :D Kivétel a diétás nővér aki minimum 120 kiló. :D

Az enyém meg vasággyal együtt 45 kg :P

 

Frenkie, szerintem hagyjuk ezt. Jössz itt a személyeskedéssel és nekem ebből elegem van. Meg se néztél semmit, el se olvastál semmit, csak a gágágá megy a részedről. Inkább örülök annak, hogy vannak olyan ismerőseim akikkel érdemben lehet beszélgetni és nem akarják megmondani, hogy én milyen is vagyok.

Én meg úgy látom, hogy igenis olvas. Itt a nagy többséggel nagyon jókat lehet érdemben beszélgetni, még olyan témákról is, amelyekben nem értünk egyet. Van egy szélsőjobbos ismerősöm (bár manapság már nem igazán szokta mondani a 10 éve megszokott dumáit, lehet, hogy konszolidálódott a srác?), régi jó barátom, mégis remekül lehet vele beszélgetni mindenről. Ellenben Veled, aki csak a hozzá hasonlókat akarja meghallani. Mi fórumosok is eléggé különbözünk, sokan jöttünk teljesem más körülmények közül, többnyire mégis sikerül kijönnünk egymással. Van pár húzósabb vitánk nekünk is, de végül sikerül túllépni rajtuk, viszont úgy látom, hogy erre nem igazán vagy képes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jókat írtál Karrde néne. :D Milán pedig a jövő záloga (na és persze Donát is). Amíg vannak ilyen fiatalok, addig nincs veszve semmi.

Köszi :P Bizony, de azért az öregeket se kell veszni hagyni, "csak" melóznunk kell még vagy 30 évet, és az nem kevés, a világra mi is hatással vagyunk még :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akartam hosszabb kommentet írni, de rájöttem tök felesleges. :) Mindenki a maga pogácsáját sütögetni és majd a saját lelkiismeretével kell elszámolnia mikor szépen romba dől körülötte a világ. Meglátjuk hol lesz az igazság, már ha kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De te nyitott, modern széles látókörü "öreg" vagy.

Ebben nem mindig vagyok biztos :) Néha piszok nehéz nyitottnak lenni. Egyébként meg ki az öreg? :P

De a többségről ez elmondható itt.

 

Oldie, a világ inkább fog a természeti erőktől összeomlani, mert társadalmi szinten sose volt egy ideális hely, és nem most éli legrosszabb korszakát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, a világ inkább fog a természeti erőktől összeomlani, mert társadalmi szinten sose volt egy ideális hely, és nem most éli legrosszabb korszakát.

Meglátjuk. Ajánlanám neked Dr. Hetesi Zsoltot de úgyse fogod elolvasni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj Istenkém, hát pár pisszegést csak megér, hogy azok a tündérek körbeállnak és gyengéden ráerőszakolnak arra az asztalra. :D

Hát nem tudom, azért szép nők ide vagy oda, van, amit még azok sem érnek meg. :) (Miket beszélek? :pfff: )

 

Dzséjt: Jobbulást apukádnak. Csempéssz be neki egy sört mindjárt jobban lesz. :D

Otthon van, nem kell csempésznem. :)

 

Dzséjt! Sajnálatom a faterod miatt. Felétek hiány van biztonsági őrökből? :D

Köszi!

Hiány, bizony! Alapvetően nem lenne, de a cégünk csak vállalkozókat alkalmaz. Momentán tizennégy emberes mínuszban vagyunk azzal, hogy apám kidőlt a sorból. Így a járőreink most 24-24-ben vannak. csütörtökön a hiányunk tizenötre fog nőni, mert a főnökünk kirúgja az egyik diszpécsert is, annak a helyére kerülök én (agyő, kikötő). Lassan mind kinyúvadunk a fáradtságtól, mert szolgálatból szolgálatba szaladgálunk. Jól jellemzi a helyzetünket, hogy a kolléga, akit ma váltottam, 24-ezésből hazamegy hétre, délben meg már újra szolgálatba állt, és csak reggel hétkor fog kijönni... és természetesen hétfőn újra 24-et kezd a kikötőben. De az is árulkodó, hogy az elmúlt tíz napból hatot én is melóban töltöttem (4x24+2x12). Szóval szenvedünk, mindezt azért, mert a cég nem vesz fel csak vállalkozókat... :roll: Persze majd ha a járőreink elkezdenek fákra csavarodni a kocsival, a diszpécsereink nem veszik fel a riasztást, mert elaludtak, a többi őrhelyen meg sorra kezdenek eltűnni a dolgok, mert ott is elaludtak az őrök, akkor lesz aztán itt cudar világ.

A másik, hogy van egy olyan sanda gyanúm, hogy apám balesetéhez azért nagyban hozzájárult a fáradtság is.

 

Dzséjt, jobbulást apukádnak!!

Köszi, átadom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi!

Hiány, bizony! Alapvetően nem lenne, de a cégünk csak vállalkozókat alkalmaz. Momentán tizennégy emberes mínuszban vagyunk azzal, hogy apám kidőlt a sorból. Így a járőreink most 24-24-ben vannak. csütörtökön a hiányunk tizenötre fog nőni, mert a főnökünk kirúgja az egyik diszpécsert is, annak a helyére kerülök én (agyő, kikötő). Lassan mind kinyúvadunk a fáradtságtól, mert szolgálatból szolgálatba szaladgálunk. Jól jellemzi a helyzetünket, hogy a kolléga, akit ma váltottam, 24-ezésből hazamegy hétre, délben meg már újra szolgálatba állt, és csak reggel hétkor fog kijönni... és természetesen hétfőn újra 24-et kezd a kikötőben. De az is árulkodó, hogy az elmúlt tíz napból hatot én is melóban töltöttem (4x24+2x12). Szóval szenvedünk, mindezt azért, mert a cég nem vesz fel csak vállalkozókat... :roll: Persze majd ha a járőreink elkezdenek fákra csavarodni a kocsival, a diszpécsereink nem veszik fel a riasztást, mert elaludtak, a többi őrhelyen meg sorra kezdenek eltűnni a dolgok, mert ott is elaludtak az őrök, akkor lesz aztán itt cudar világ.

A másik, hogy van egy olyan sanda gyanúm, hogy apám balesetéhez azért nagyban hozzájárult a fáradtság is.

Ez egy velejéig romlott iparág. Erről beszéltem amikor a társadalmi problémát említettem. A tulaj dőzsöl, a melós akár meg is halhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapvetően nem lenne, de a cégünk csak vállalkozókat alkalmaz. Momentán tizennégy emberes mínuszban vagyunk azzal, hogy apám kidőlt a sorból.

Az ilyenek miatt mondom azt, hogy igazából lenne itt több munkahely, ha nem az éppen dolgozó embereket nyuvasztanák agyon, mert nem vesznek fel embert ilyen vagy olyan okokból. Sajnálom, hogy ez a helyzet nálatok :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy velejéig romlott iparág. Erről beszéltem amikor a társadalmi problémát említettem. A tulaj dőzsöl, a melós akár meg is halhat.

De még mennyire romlott. Most két irányból is rálátok erre, egyrészt a cégünk felől, másrészt a kikötő felől. Ugye az is magánkézben (két párban :)) van. És eszméletlen, ami itt is megy. Itt vaskos összegek forognak, hihetetlen pénzek (nem csak pénz formájában, hanem minden egyéb formában). És mennyit költenek a drága tulajok bármire, nemhogy a biztonságra? 0 Ft-ot! A pohár akkor telt be a főnökömnél, amikor egyik éjjel felhívtam és közöltem vele az aktuális tényt: áramszünet van, nincs lámpám, a kamerák amúgy sem működnek, elvették a gumibotunkat is, és még gázspray sincs (bár ebben lódítottam, mert ugyan nem lehetne, de van nálam, a sajátom). A kerítés meg amúgy is le van szakadva. És persze tök egyedül vagyok egy hatalmas placcra, amit fényes nappal sem lehet belátni a szolgálati helyemről (mert nappal nem járőrözhetünk!), nemhogy éjszaka az áramszünetes sötétben. Hogyan lássam el a dolgomat? Na, másnap visszakaptuk a lámpát (a gumibot máig sehol, azt végérvényesen lenyúlták a kollégák más őrhelyeken), és főnökünk erélyesebb fellépésének hála a kamerák újra üzemelnek. Persze, ha valaki ki akarja fosztani a kikötőt, még mindig legfeljebb annyit mondhatunk, hogy ejnye-bejnye.

Mennyibe fájna a tulajoknak két őrt kérni, szezon elejétől üzembe helyezni a kamerákat (április elsején van nyitás, kedden üzemelték be a kamerákat!), helyrehozni a kerítést? És ez tényleg csak a biztonság! Hol van még az, hogy csak akkor voltak hajlandóak függönyt cserélni a zuhanyzókban, mikor már az egyik hajótulaj, aki orvos, azzal fenyegetőzött, hogy feljelenti őket, mert szó szerint felzabálta a függönyt a penész. Vagy, hogy már két hete rágjuk a létesítmény igazgató fülét, hogy csinálják már meg a férfi zuhanyzó ajtaját, mert csak egy zsanér tartja. Biztos elkészül majd, miután rászakad egy gyerekre... És ez még mindig a jéghegy csúcsa. Szó sem esett a két lapátfelelősről, akiből csak az egyik dolgozik (a másik az említett igazgató csemetéje, és sz*rik mindenre), és persze, ami a másiknak meg van engedve, az neki nem. Meg sem merem említeni a csókosokat, vagy, hogy milyen alvilági alakok mozognak itt (komoly, sosem hittem volna, hogy lesz alkalmam maffiafőnökkel társalogni). Szörnyű! Pedig annyira jó hely lehetne ez, ha a két tulaj tisztességesen költene rá, és nem tenné zsebre a haszon 99%-át.

De a biztonsági cég is a megye élmezőnyében lehetne, ha a család, amelyik birtokolja, nem nyúlná le (vagyis hát, a tulaj apja nem nyúlná le a bevételt, mert amúgy a tulaj jó fej és hajlana is a befektetésre, de nem mer az apja ellen tenni... pedig az apjának semmi köze a céghez, se papíron, se máshogy).

Szörnyű állapotok, na! De sebaj, csütörtöktől már én is főnök leszek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nincs most időm részletesen végig elolvasni ezt a sok mindent, amit a politikai elvekről és bármi másról írtatok, de belenézegettem, és csak röviden, de mégis reagálok:

 

Én is a liberalizmusban hiszek, mert még mindig az a legigazságosabb és az emberek szabad akaratát és leginkább tiszteletben tartó eszme. Nem tudnám elképzelni az életemet egy olyan világban, ahol megmondják, ki a magyar és ki nem, ki a jó ember és ki nem. Minden rendszer, ami az egyik embert a másik fölé helyezi bármely alapon, ami nem az egyéni teljesítményén alapul, számomra elfogadhatatlan.

 

Dzséjt, sajnálom az apukádat, de jó hír, ha már otthon van. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.