Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Örülök, ha tudok mondani közvetlenül pár kedves szót azoknak az embereknek, akik az IMF hitelt lehívták és a magyar bankok között szétosztották. De ez a helyzeten nem sokat változtat, az OTP kapta a legkevesebbet, vagy alig valamit.

Nem tetszik ez a fenyegető stílus. Szerinted Pildi hívta le az IMF hitelt vagy mi? Azért vigyázz már miket írsz mert kezd kicsit sok lenni a hülyeségedből. Amíg az SW-ről volt szó miden rendben volt, de most olyan vagy mint egy félkegyelmű őrült aki beszabadult a porcelán boltba és tör-zúz. Szóval kicsit lassíts már és legalább az alapvető tiszteletet nyilvánítsd ki a fórumtársaid irányába.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pszihés probléma...amit megfigyeltek megerőszakolt nők esetében, akik női párt választottak, annyira megviselte őket az erőszak. És a tiniknél is egészen nagy divat lett, hiszen elfogadottá tette a társadalom, illetve annak egy része. A probléma súlya, hogy a homoszexualitás publicitást és reklámot kap, felbecsülhetetlen. Főleg egy ilyen nemzetnél, ami számában jelentősen megfogyatkozott, inkább a gyermeknemzést kellene hírdetni és az egészséges családmodellt támogatni. Az nyújt igazi védelmet.

 

A homoszexualitást szinte minden emlősnél előfrodul az embernél pedig minden korban és társadalomban felbukkan, beleértve azokat is, ahol halálbüntetés jár a homiságért. Szimplán csak azt kéne felismerni, hogy a szexualitás az embernél egy örömszerzési forrás. Nincs elöttem táblázat róla, de jó eséllyel a szexelések 99%-a nem azért megy hogy gyerek szülessen. Ilyen alapon az anális és orális szex is beteges és le kell nézni azokat a párokat akik müvelik, mert szembemegy a természettel, ami az egész hacacárét azért találta ki hogy sokan legyünk.

 

A magyar pedig nem azért fogy mert van 4-5 százalék homár, hanem mert a heteroszexuális párok körében az egy-gyermekes család-modell lett az elterjedt. Hiába "térited meg" a meleg kisebbséget, ha ez nem változik akkor a tendencia marad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tudomány az tudomány, s minden fenti állításodat sikeresen megcáfolta. Attól még, hogy te így gondolod, a világ nem így működik. Olyan vagy, mint az a f*szi az origón, aki váltig bizonygatta, hogy a Föld korát meghatározni lehetetlen, mert nem logikus.

 

A föld korát meghatározni lehetetlen...de a Biblia szerint 20 ezer éve teremtette az Isten. Innentől már a hitedre van bízva.

 

Ettől függetlenül nem kell a tudomány ahhoz, hogy az ember legbelül érezze, a homoszexualitás egy rendellenesség.

 

Amúgy még senki nem írta le, hogy elvben mi a különbség a homoszexualitás és a pedofília között. Csak mert mind a kettő dolog elvben veleszületett genetikai (vagy pszichés) rendelleneség.

Szerintem mind a kettő dolog káros, csak az egyik közvetlenül, a másik pedig hosszú távon rombol.

 

DE mondom, ebben az országban, aminek a népessége vészesen fogy nem a homikat kéne propagálni, hanem a normális családmodellt, amiből szép magyar lányok és fiúk születhetnek.

 

Mert ha nagyon propagálod a homokosokat, a végén még köztük találod magad, elfogy a magyar, és a végén az utcán egy sikátorban seggbe leszel rakva úgy rendese. :D

 

Tudom, hogy vannak a homik és hogy itt élnek velünk nagyon nagyon régóta...de akkor sem kell egybemosni őket a normalitással. Az egyszerűen nem normális dolog, biológiailag sem működik, nem segíti elő a fajunk, vagy a népünk fennmaradását. ÉS persze, hogy nem a homik miatt fogy a nemzet...ezt senki nem állította. Én is csak annyit írtam, hogy nem azt kéne propagálni, meg védeni, hanem ugyan ilyen vehemenciával a normális szexuális irányultságú embereket és a család intézményét kell védeni.

 

Komolyan nem is értem...egy normális érdeklődésű embernek miért annyira szívügye, hogy a homokosokkal mi történik? Én például szimplán le..rom őket.

 

És a másik dolog az örökbefogadás.

 

Azért a gyermeknek is lenne némi joga olyan családban felnőni, ahol az apa és az anya szerepe jól körül van határolva. A gyerek joga az elsődleges és nem az, hogy a buzi szeretne babázni. Szóval azért ezt tegyük gyorsan rendbe a fejünkben!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs semmi közöm az FHB tőkeemeléséhez, de akkoriban éppen az egyik legnagyobb magyar, ámde külföldi tulajdonú bankban dolgoztam, amelyikre igen ráfért volna az állami segítség, ámde nem kapott, mondván, hogy menjen az anyukájához kérni.

 

Az lehet, hogy pontatlan volt részemről úgy fogalmazni, hogy nem volt bankmentés, sokkal pontosabb lett volna úgy mondani, hogy ahhoz képest nem volt, amennyit más országokban fizetett ki az adott állam ilyen címen. Az viszont biztos, hogy a nagy magyar bankok, amelyek a magyar bankrendszer pillérei, alig kaptak valamit összesen. Amit a Citibankról írtál, elég érdekes, de persze biztos jobban tudod, ha ott dolgoztál.

Az FHB meg az MFB egészen más tészta, azok nem teljesen piaci alapon hiteleznek ma sem, és ha az állami tulajdonos egy válság idején feltőkésíti őket, abban ördögi rosszat nem látok. És ezek nagyságrendje eltörpül amellett, amelyet az egész bankrendszer képvisel. Szerintem az a bankmentés, amikor azért adnak pénzt egy banknak/bankoknak, hogy nehogy bedőljön/bedőljenek és az ottani betétesek pénze elússzon, ráadásul tömegesen - ahogy ez a világ számos országában megtörtént. Nálunk ilyen helyzet nem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy még senki nem írta le, hogy elvben mi a különbség a homoszexualitás és a Pedofília között. Csak mert mind a kettő dolog elvben veleszületett genetikai (vagy pszichés) rendelleneség.

Szerintem mind a kettő dolog káros, csak az egyik közvetlenül, a másik pedig hosszú távon rombol.

 

Akkor ezek szerint nem olvastad a hozzászolásomat. Pedig korábban már leirtam. Az egyik két felnőtt ember beleegyezése alapján létrejövő örömszerzés, a másik egy szexualitásra nem kész ember ember bevonása egy szexuális aktusba. Az utobbi egy ember kihasználásán alapul, a másik igazából csak esztétikailag mutat másképp mint egy hagyományos kettyintés, de ugyanugy két szexuálisan érett ember érzi jól magát. Természetesen nem pszihés rendellenességről van szó. Mégha százszor leirod akkor se lesz az. Kimutatható hogy az emlősök egy bizonyos hányada a nemi érése után a saját neme után vonzodik. Állatvilágban is gyakori az előfordulása és ott is, mint az embernél teljesen spontán. Nem kell trauma vagy csúnya TV műsor hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Nem tetszik ez a fenyegető stílus. Szerinted Pildi hívta le az IMF hitelt vagy mi? Azért vigyázz már miket írsz mert kezd kicsit sok lenni a hülyeségedből. Amíg az SW-ről volt szó miden rendben volt, de most oplyan vagy mint egy félkegyelmű őrült aki beszabadult a porcelán boltba és tör-zúz. Szóval kicsit lassíts már és legalább az alapvető tiszteletet nyilvánítsd ki a fórumtársaid irányába."

 

Ody, én nem ismerem Pildit...poénból írtam. Azt se tudom ki az a Pildi.

 

Írtam az IMF hitelről és te leírtad, hogy nem, az állam a magyar bankokat nem segítette meg.

 

Erre írtam hogy DE, be is szúrtam egy csomó dolgot. Ilyenkor neked kell azt mondani, hogy bocs Zééé, igazad volt...de te azt írtad, hogy ismered Pildit.

 

 

Hát ez nekem ku..ára semmit nem mond. Most mi a Pildi? Országgyűlési képviselő, OTP bankár vagy micsoda?

 

Mit kellene reagálnom, hogy ha ismered Pildit akkor amit leírtam és beidéztem az mindjárt baromság?

 

Inkább szellemesen reagáltam, hogy ha te ismered Pildit és állítod, hogy a magyar bankok nem kaptak támogatást, akkor biztos Pildi működött közre, lehet hozzám irányítani, mert régóta szeretnék beszélni egy illetékes emberrel.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezek szerint nem olvastad a hozzászolásomat. Pedig korábban már leirtam. Az egyik két felnőtt ember beleegyezése alapján létrejövő örömszerzés, a másik egy szexualitásra nem kész ember ember bevonása egy szexuális aktusba. Az utobbi egy ember kihasználásán alapul, a másik igazából csak esztétikailag mutat másképp mint egy hagyományos kettyintés, de ugyanugy két szexuálisan érett ember érzi jól magát. Természetesen nem pszihés rendellenességről van szó. Mégha százszor leirod akkor se lesz az. Kimutatható hogy az emlősök egy bizonyos hányada a nemi érése után a saját neme után vonzodik. Állatvilágban is gyakori az előfordulása és ott is, mint az embernél teljesen spontán. Nem kell trauma vagy csúnya TV műsor hozzá.

 

DE akkor miért volt egy műsorban, hogy egy nénit megerőszakoltak és azóta nem bír a férfiakra nézni és egy nő lett a párja és vele szexel.

(Spectrum)

 

Ezt csak ilyen ovodásan tudom kérdezni. TEhát akkor miért is nem lehet pszihés?

 

De akkor máshogy kérdezem, apám nem közvetlen kollégája egy házasság és két gyermek után lett homokos. Ma már egy csávóval él...igen nemi életet is.

 

Hogy is van ez? 50 évig nem tudta, tikolta és utána az lett. Áááá nem értem én ezt....biztos neked van igazad.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DE akkor miért volt egy műsorban, hogy egy nénit megerőszakoltak és azóta nem bír a férfiakra nézni és egy nő lett a párja és vele szexel.

 

Ezt csak ilyen ovodásan tudom kérdezni. TEhát akkor miért is nem lehet pszihés?

 

De akkor máshogy kérdezem, apám nem közvetlen kollégája egy házasság és két gyermek után lett homokos. Ma már egy csávóval él...igen nemi életet is.

 

Hogy is van ez? 50 évig nem tudta, tikolta és utána az lett. Áááá nem értem én ezt....biztos neked van igazad.

 

Ha egy ember egy trauma miatt nem tud mondjuk brokkolit enni, mert mondjuk kiskorában brokkolit nyomtak le erőszakkal a torkán, akkor minden olyan ember aki nem eszik brokkolit az egy beteges ember? Nem tudom érted-e, de egy viselkedési forma nem attól lesz beteges, hogy néhány pszihés betegnél is előfordul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Nem tetszik ez a fenyegető stílus. Szerinted Pildi hívta le az IMF hitelt vagy mi? Azért vigyázz már miket írsz mert kezd kicsit sok lenni a hülyeségedből. Amíg az SW-ről volt szó miden rendben volt, de most olyan vagy mint egy félkegyelmű őrült aki beszabadult a porcelán boltba és tör-zúz. Szóval kicsit lassíts már és legalább az alapvető tiszteletet nyilvánítsd ki a fórumtársaid irányába."

 

Ody, én nem ismerem pildit...poénból írtam. Azt se tudom ki az a Pildi.

 

Írtam az IMF hitelről és te leírtad, hogy nem az állam a magyar bankokat nem segítette meg.

 

Erre írtam hogy DE, be is szúrtam egy csomó dolgot. Ilyenkor neked kell azt mondani, hogy bocs Zééé, igazad volt...de te azt írtad, hogy ismered Pildit.

 

 

Hát ez nekem ku..ára semmit nem mond. Most mi a Pildi? Országgyűlési képviselő, OTP bankár vagy micsoda?

 

Mit kellene reagálnom, hogy ha ismered Pildit akkor amit leírtam és beidéztem az mindjárt baromság?

 

Inkább szellemesen reagáltam, hogy ha te ismered Pildit és állítod, hogy a magyar bankok nem kaptak támogatást, akkor biztos Pildi működött közre, lehet hozzám irányítani, mert régóta szeretnék beszélni egy illetékes emberrel.

Leírta alább mi a helyzet. Egyébként amit csinálsz az nem szellemeskedés már. Utólag magyarázod ki magad a dolgokból. "Jaj csak vicceltem". Sajnos nem. Nem vicceltél. Egyébként Pildi egy bankár, ráadásul már elég régóta. Szóval én neki jobban hiszek, mert testközelből átélte ezeket a dolgokat. Nincs oka becsapni engem, és ez a lényeg. Ráadásul családanya is, akit nem szokás "benyeletni" meg "pár kedves szót szólni" neki olyanról, amiről nem tehet. Ok, Te ezt nem tudhattad, de most már tudod. Szóval leszel szíves ennek szellemében megnyilvánulni a továbbiakban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé, kíváncsi vagyok mikor jön el nálad is az a pont amikor azt mondod, hogy ez egy szélmalomharc itt? Amúgy kaptál tőlem egy privit. :)

Jaj. A sok hülye mi? Végre találtál magad mellé egy másik felsőbbrendű lényt. :D Szánalom...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé, kíváncsi vagyok mikor jön el nálad is az a pont amikor azt mondod, hogy ez egy szélmalomharc itt? Amúgy kaptál tőlem egy privit. :)

Elég nagyvonalú azért Zééé-vel összevonnod magad. Ő azért sokkal jobban képben van és például ilyen N1-es hiradóban hallottam, hogy nem is igazi pénzt használnak dologgal valszeg sose állna elő :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég nagyvonalú azért Zééé-vel összevonnod magad. Ő azért sokkal jobban képben van és például ilyen N1-es hiradóban hallottam, hogy nem is igazi pénzt használnak dologgal valszeg sose állna elő :)

Miért lenne attól jobban képben, hogy ő meg egy másik hírforrást idézet? A híradóban se utcaseprő közölte az adatokat, megnyugodhatsz ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leírta alább mi a helyzet. Egyébként amit csinálsz az nem szellemeskedés már. Utólag magyarázod ki magad a dolgokból. "Jaj csak vicceltem". Sajnos nem. Nem vicceltél. Egyébként Pildi egy bankár, ráadásul már elég régóta. Szóval én neki jobban hiszek, mert testközelből átélte ezeket a dolgokat. Nincs oka becsapni engem, és ez a lényeg. Ráadásul családanya is, akit nem szokás "benyeletni" meg "pár kedves szót szólni" neki olyanról, amiről nem tehet. Ok, Te ezt nem tudhattad, de most már tudod. Szóval leszel szíves ennek szellemében megnyilvánulni a továbbiakban.

 

Ody...hagyjál már békén. NEm érdekel a Pildi, sem az hogy bankár.

 

Az érdekel, hogy az állam felvette az IMF hitelt és szétosztotta. (egyébként a szocik voltak) Hol érdekel engem a Pildi. A magyar frankihitelesek érdekelnek, akiket a bankok nem segítenek meg...de ők kapták a tejet az adófizetők kárán amikor ínség volt.

 

Nem érdekel, hogy mit mondasz Ody, ezer bizonyíték van, hogy kaptak a bankok. Ott az FHB 30 milliárdja. Pildi sem érdekel, hogy jaj az nem mentőcsomag csak feltőkésítés....nem érdekel.

De lent idéztem egy rakás cikkből, tessék elolvasni, ott van összegszerüsítve néhány tétel. Hogy ezt most ki minek nevezi, azzal nem foglalkozom.

 

Kaptak a magyar bankok egy rakás pénzt különböző mértékben, és az IMF hitelt az én gyerekemnek kell megfizetni, meg a te gyerekednek.

 

ÉS az hogy Pildi, nekem továbbra sem mond semmit, tehát ha én írok valamit nevezetesen TÉNYEKET és SZÁMADATOKAT írok le...akkor ne az legyen a válasz, hogy ismered Pildit.

 

Én meg ismerem ILDIT.

 

Komolyan mondom ez már gyerekes. Ott vannak az adatok...legyen arra az a reakciód Ody, hogy bocs Zééé, neked van IGAZAD, különböző mértékben, de igen kaptak a magyar bankok pénzt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leírta alább mi a helyzet. Egyébként amit csinálsz az nem szellemeskedés már. Utólag magyarázod ki magad a dolgokból. "Jaj csak vicceltem". Sajnos nem. Nem vicceltél. Egyébként Pildi egy bankár, ráadásul már elég régóta. Szóval én neki jobban hiszek, mert testközelből átélte ezeket a dolgokat. Nincs oka becsapni engem, és ez a lényeg. Ráadásul családanya is, akit nem szokás "benyeletni" meg "pár kedves szót szólni" neki olyanról, amiről nem tehet. Ok, Te ezt nem tudhattad, de most már tudod. Szóval leszel szíves ennek szellemében megnyilvánulni a továbbiakban.

 

Ody...hagyjál már békén. NEm érdekel a Pildi, sem az hogy bankár.

 

Az érdekel, hogy az állam felvette az IMF hitelt és szétosztotta. (egyébként a szocik voltak) Hol érdekel engem a Pildi. A magyar frankihitelesek érdekelnek, akiket a bankok nem segítenek meg...de ők kapták a tejet az adófizetők kárán amikor ínség volt.

 

Nem érdekel, hogy mit mondasz Ody, ezer bizonyíték van, hogy kaptak a bankok. Ott az FHB 30 milliárdja. Pildi sem érdekel, hogy jaj az nem mentőcsomag csak feltőkésítés....nem érdekel.

De lent idéztem egy rakás cikkből, tessék elolvasni, ott van összegszerüsítve néhány tétel. Hogy ezt most ki minek nevezi, azzal nem foglalkozom.

 

Kaptak a magyar bankok egy rakás pénzt különböző mértékben, és az IMF hitelt az én gyerekemnek kell megfizetni, meg a te gyerekednek.

 

ÉS az hogy Pildi, nekem továbbra sem mond semmit, tehát ha én írok valamit nevezetesen TÉNYEKET és SZÁMADATOKAT írok le...akkor ne az legyen a válasz, hogy ismered Pildit.

 

Én meg ismerem ILDIT.

 

Komolyan mondom ez már gyerekes. Ott vannak az adatok...legyen arra az a reakciód Ody, hogy bocs Zééé, neked van IGAZAD, különböző mértékben, de igen kaptak a magyar bankok pénzt.

Már bocs' de akkor se kérek tőled elnézést ha valamilyen szinten igazad is volt. Le van írva alább hogy alig kaptak a bankok, ráadásul csak a magyarok. Hol van ott, hogy a többi külföldi banknak is adtak pénzt??? Csúsztatsz. Szerezz egy nőt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy lehet ekkora ökörségeket leírni? Zééé te tényleg el is hiszed amiket leírsz? Az a gáz hogy ez oda vezet hogy majd szeditek össze az embereket és viszitek le a Duna-partra. Miért nem hagyjátok az embereket úgy élni ahogy akarnak? Mi közöd hozzá ki hogy él, kivel fekszik le, magyar-e vagy nem?

Félelmetesen erőszakos vagy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Ha egy ember egy trauma miatt nem tud mondjuk brokkolit enni, mert mondjuk kiskorában brokkolit nyomtak le erőszakkal a torkán, akkor minden olyan ember aki nem eszik brokkolit az egy beteges ember? Nem tudom érted-e, de egy viselkedési forma nem attól lesz beteges, hogy néhány pszihés betegnél is előfordul. "

 

TEljesen mindegy...amúgy ez az állítás sem igaz.

 

Én nem kívánom senkinek a homoszexualitást, de ha neki úgy jó, hát legyen. Viszont az elvárom, hogy a családanyákat, akik gyermeket nemzenek és a családapákat akik a gyermekeikért és asszonyaikért élnek NAGYOBB tiszteletben részesítsd te is, mint mondjuk a fartúrókat. Nálam nem 1:1 az arány.

 

Én a normális családot részesítem előnyben, te pedig a homokosokat....ezzel nincs semmi probléma, elfogadom. De azért jó lenne, ha a családi faktor is megkapná a maga védelmét. És nagyobb elismerést kapnának a férfi/nő, anya/apa, papa/mama párosok mint a fartúrók. Mellesleg én a csajokat szeretem, így minél több a buzi, annál több jó nő jut nekem. De itt is a nemzet javát a személyes vágyaim elé helyezem és kimondom, inkább legyene nekem kevesebb nőm, de legyen minél több család az országba....és minél több gyermek. Mert az szolgálja a népünk érdekeit, nem a buzgerancia.

 

Komolyan mondom, a buzikat úgy szeretik egyesek véde, mintha valami kihaló faj lenne....pedig egyre több van belőlük.

 

Azért valaki erről is írhatna tanulmányt, hogy egy rendes szexuális érdeklődésű ember miért nem tekinti ezt az egészet visszataszító dolognak és miért tesz meg mindent a homik jogainak védelmében. Mi ez, valami azonosulás, vagy beteges vonzalom? Sose értettem.

 

Ahelyett, hogy azt mondané, a legszebb dolog az életben a nő-férfi kapcsolat.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért lenne attól jobban képben, hogy ő meg egy másik hírforrást idézet? A híradóban se utcaseprő közölte az adatokat, megnyugodhatsz ;)

Természetesen nem a forrásra gondoltam, hanem a közölt infó marhaság-faktorára. Aki elhiszi hogy a bankok virtuális, semmilyen szinten nem létező pénzt adnak hitelbe az a rózsaszin elefántot is elhiszi ha mondják. Ha láttál már hitelt vagy láttál már olyat aki hitelt vett fel akkor láttad, hogy ott igazi pénz kerül elő. Paraszti ésszel ki lehetne ezt szűrni. A hiradó részletet láttam is egyébként. Azért mert valaki alá kiirják hogy szakértő (sőt gazdasági szakértő!) még nem kell minden egyes szavát elhinni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért higgyük el a jobbikos baromságokat, mikor ezerszer cáfolva vannak?

Ne higgy el semmit, te nagyon jól élsz, jól él a szomszédod, a másik kerületben lévő földid, a megyéd további lakosai, sőt az egész ország frenetikus hangulatban van. Minden, de minden ezt támasztja alá, a Jobbikosok valóban csak ijesztgetnek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.