Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát srácok, annyira mérges vagyok, hogy hihetetlen. Nekünk invitel internet van, 10 megás.

Nagyon rossz, elég gyakran elmegy a net és lassú is. Torrent-ezni nem mindig tudok, mivel a folytonos

szakadások miatt, értelmetlen hosszabb távra bekapcsolva hagyni. A feltöltés pedig egyenesen nevetséges!

Egy sima 700 MB-s film feltöltésére legalább nyolc óra kell, de a szakadások miatt közel sem biztos, hogy fel

is megy. Ha van egy olyan intervallum amikor jó a net, akkor reggel 06:00-kor elindítóm és 18:00-ig seedelem,

hogy biztosan felmenjen. Sajnos nem mindig tudom kitölteni a seed időt, ugyanis ilyenkor internetezni nem lehet,

túl lassú világháló a torrent miatt. Ez pedig különösen a tesómat zavarja, amikor megjön a munkából és nem tud

internetezni a torrent miatt. Ma a tesóm be ment szolgáltatóhoz, hogy le mondja a net-et, miután ez meg lett volna

át léptünk volna egy másik szolgáltatóhoz, ami sokkal jobb mint ez az ürülék. De az invitel-nél közölték, hogy nem

lehet lemondani mivel van hűség nyilatkozat. Ami novemberig fent is marad. Húú de dühös vagyok, kedvem lenne

dinamittal a levegőbe küldeni a teljes vezetőséget. Fogadom, hogy nekik tökélet netük van!

De jó lenne valami olyan megoldás, amivel mégis sikerülni felbontani a szerződést!

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szkipi, verjétek ki nyugodtan a balhét. Olyan nincs, hogy kötelező lenne kitölteni a hűségidőt, általában felár ellenében törölni lehet.

Hát igen, de a mi esetünkben a felár közel 10 ezer forint lenne. Ami azért elég sok, legalább is szerintünk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a 2 vizsgalehetőség nem a legjobb hír, hiszen levelezőn néha nagyon rosszul tudják összerakni a vizsgaidőpontokat, és munka miatt esély sincs 1-1 vizsgára elmenni. Remélhetőleg kialakítanak majd valami normális rendszert rá, ez már a sulin fog múlni.

Csak eddig is egy vagyont kellett kipengetni ha beütött valami, hát még ezután milyen rossz lesz. Rendesen kaszálhatnak egy átlagos 80%-os bukásnál mateknál mondjuk.

 

A nyelvvizsga eddig is kellett a diploma miatt, de megérte felvételi előtt megcsinálni a plusz pontokért. Ha ezek a szabályok életbe lépnek, akkor is megéri majd, hogy ne kelljen az egyetem mellett még a nyelvvizsgával is kínlódni.
Jó de az alap lenne szerintem, hogy felvételinél kapsz plusz pontot a nyelvvizsgáért. Nem két nap alatt szerezte meg senki se a tudást, baromira többet ér mint bármelyik érettségi tantárgy. És nem mellesleg 30k-t gombolnak le miatta.

 

Szkipi: Nekem egy haverom egyszer bement a T-Home-ba hogy elmegy mindig a neten, fél áron fizet azóta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó nekünk, de azért ne intézzünk már el egy ilyen dolgot egy karlegyintéssel.

OK, nem a te korosztályodat érinti a probléma, de ezzel a lépéssel az ország elintézné az én generációmat

Nem érted. Nem intézem el karlegyintéssel, csak tudom hova vezet ez. Itt nem politizálunk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tovább akarok tanulni odakint.

Szép terv, remélem, összejön. Ha ifjú lennék, és jobb hátterem volna, akkor lehet, hogy ezt én is megpróbálnám.

 

Csak eddig is egy vagyont kellett kipengetni ha beütött valami, hát még ezután milyen rossz lesz. Rendesen kaszálhatnak egy átlagos 80%-os bukásnál mateknál mondjuk.

 

Jó de az alap lenne szerintem, hogy felvételinél kapsz plusz pontot a nyelvvizsgáért. Nem két nap alatt szerezte meg senki se a tudást, baromira többet ér mint bármelyik érettségi tantárgy. És nem mellesleg 30k-t gombolnak le miatta.

Igaz is, az uv fizetését ki is felejtettem. Nem tudom, hogyan megy általában, de nálunk költségesen minden uv-ért fizetni kell, az államison pedig az első uv díjmentes, Ez utóbbi fog megszűnni, szóval jó lesz, ha nem bukom semmiből. Amit rossznak tartok, hogy újra fel kell venni a tárgyat, kifizetni, és utána lehet menni vizsgázni. Miért ne lehetne menni a következő félévben csak vizsgázni? Tudom, tudom... csak költői volt a kérdés.

Nyelvvizsga: van ebben valami, régen is járt a vizsgáért a plusz pont, kár lenne elvenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez meglepő. Azt hittem modernebbek az eszközeik.

 

http://www.sg.hu/cikkek/84666/elaggott_az_amerikai_hadero_arzenalja

Hát pedig baromi öreg, elavult cuccokkal "játszadoznak". Múltkor röhögtem egy Discovery műsoron, amikor kijelentette, hogy milyen csúcstechnológiás gép a Longbow Apache. 1997-es konstrukció az is, márpedig már az is tizennégy éve volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Családi rászervezés miatt ma ünnepeltük nagymamám szülinapját. Hümm. Azért a kilencvenet nem jó dolog kórházban ünnepelni (mit igen? Max a születést) de azért megismert minket (nagyjából), és látszott, hogy örül.

Mondjuk az bosszant hogy holnap viszont nem tervezek kimenni hozzá, pedig akkor lesz maga a szép évforduló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Családi rászervezés miatt ma ünnepeltük nagymamám szülinapját. Hümm. Azért a kilencvenet nem jó dolog kórházban ünnepelni (mit igen? Max a születést) de azért megismert minket (nagyjából), és látszott, hogy örül.

Mondjuk az bosszant hogy holnap viszont nem tervezek kimenni hozzá, pedig akkor lesz maga a szép évforduló.

 

Hát boldogat neki :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, van egy kis gondom melyben remélem tudtok segíteni.

Abban az utcában ahol lakom, mindenki normális, egy embert kivéve, aki semmivel sem törődik

csak magával. Ez az ember nyilvánosan semmibe veszi a tisztességet és a becsületet.

Nyílt titoknak számít, hogy mit is csinál, amit most nem szeretnék részletezni mert abból

regényt lehetne írni. A lényeg jelen esetben csak annyi, hogy mivel szomszédok vagyunk, így ő jogát

érzi annak, hogy a mi füvünkön tegye meg azt a már métert a házáig, ami hátra van, traktorral vagy

személyautóval. Ebből fakadóan azon a részen a fű nem is nő, szinte már csak kemény homok van ott.

Ez azért dühítő, mert így azt feltételezik az emberek, hogy mi hanyagoljuk el, holott ez nem igaz!

Egy rohadék miatt néz ki így! Szólni nem lehet neki, mert ő nem olyan ember akivel értelmesen el lehetne

beszélgetni, vagy esetleg komolyon ügyekről tárgyalni. Ezt a tényt alátámasztandó egy eset mely,

tavaly esett meg.

Mint minden ember, ha van erdeje, akkor ki megy famunkázni, hogy télire legyen neki mivel melegedni.

Ez, faluhelyen nem meglepő. De neki nincs erdeje, így neki vennie kellene, de ő inkább más úton szerzi be

szabálytalanul (ezt sem részletezném). Tehát, mikor mentünk haza, akkor már otthon vártak minket a rendőrök

mert " valaki " feljelentett, hogy lopjuk a fát!!! Kérem szépen, a saját erdőnkből lopjuk a fát!!! Persze az ügyből

nem lett semmi, de hűen tükrözi milyen ember is a szomszéd.

És ez csak egy eset a sok millió közül! No de most maradjunk a fű témánál.

Szóval itt ez a kép, hogy miről is beszélek.

 

131694826100.jpg

 

És a kérdésem az lenne, hogy mit lehetne tenni, hogy ne a mi földünkön járjon, hanem

az aszfalton, ami elvileg erre van!

 

Előre is kosss minden választ! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a fűves dolgot marha egyszerű kivédeni. Négy-öt, termetes, tíz kilós "kavics" az út szélére telekhatárig garantáltan elveszi a kedvét, hogy ráhajtson. Ha traktorral keménykedik, akkor pár leszúrt szögvas is megteszi. Keménykedjen utána.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a fűves dolgot marha egyszerű kivédeni. Négy-öt, termetes, tíz kilós "kavics" az út szélére telekhatárig garantáltan elveszi a kedvét, hogy ráhajtson. Ha traktorral keménykedik, akkor pár leszúrt szögvas is megteszi. Keménykedjen utána.

 

Jaja :D

 

Én helyetekben jól megszivatnám valamivel, aztán elmegy a kedve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja :D

 

Én helyetekben jól megszivatnám valamivel, aztán elmegy a kedve.

A kedve ettől biztosan elmenne, de akkor keres mást, tudni illik ez a fajta gyűlölet, már

több mint 25 éve tart. Azóta már szinte minden volt, majdnem házfelgyújtástól a kutya harapásig, minden.

Amíg élünk vagy ő él, addig ez el fog menni, de az biztos, hogy ha belém köt komolyabban, akkor

egy szívlapáttal nagyon elfogom verni! Különben meg kiderült, hogy az a fű a ház előtt, nem is miénk, hanem

a polgármesteri hivatalé. :( Kezd egyre jobban tele lenni azzal a tököm, hogy ha ez valamit csinál, akkor

abból semmi sem történik, de persze mindig vagy nekünk vagy a másik szomszédnak valami nagy gond akkor is van.

De ha vele szemben van valami, akkor az vagy nem olyan nagy kaliberű, vagy benne van a mi vesztünk is.

Mindig azok ússzák meg, akik nem érdemlik azt meg! :angry:

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyelni kell és feljelenteni az első gyanús mozdulatra. Nem baj ha nem lesz belőle semmi.

Tavaly, vágta a disznót, majd elkezdte bográcsban a disznósajtot főzni. Ezzel nincs is semmi gond, csak ő

direkt úgy fordította az üstház füstelvezető csöveit, hogy a mi házunk fele mutasson. A ház házhátújánál a fal

egy része, kicsit meg is feketedett, illetve a házban és a padláson állt a füst. Ki hívtunk a jagellokat, mire ők

azért nem állították le, mert akkor minden kis baki miatt ki lennének hívva. Várjunk valami ténylegesen komoly

dologra, akkor szóljunk. Hát kosss, majd valaki megfullad, vagy ismét majdnem leég a ház, akkor tényleg komoly

lesz az ügy. Bár akkor megint mi baxunk rá, mivel akkor baltával vágjuk szét a fejüket.

Mi a francért kell ilyen ember egy olyan helyre ahol mindenki normális???

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig azok ússzák meg, akik nem érdemlik azt meg! :angry:

 

Figyelj, ez mindig így van, akik genyák azok könnyen kibújnak minden alól, míg az ártatlan szenved. Mondhatnám úgy is, hogy az erős uralkodik, a gyenge szolgál. Szerintem a szomszédotok egy Sith :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.