Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát igen.Ettől szoktam én is megőrülni.Szervezek valamit erre 68 féle kifogás miatt alig jönnek el.Akkor meg szoktam fogadni ,hogy nem szervezek semmit de aztán újra szervezek valamit.

Szerintem meg összehozható egy szombaton vagy vasárnap.Ha a klubnapra el tudnak menni az emberek akkor ide is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap 9-12ig MINDENKI szorítson értem légyszi, mert megyek /emelt/ töri szóbelizni és hát szükségem lesz a szerencsére. :):)

Majd szorítok, de aztán számolj be róla. A töri a gyengém, igazán kíváncsi vagyok az emelt szintűre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek is ismerős dolgok. No majd csak összejön valahogy valamikor :D

Pedig jövő szombaton lesz a napja, és akkor lenne a legjobb, de sajna nekem egy pesti út, majdnem egy vagyonba kerül... :) De természetesen egyszer összehozzuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha azért jövő szombatra nem jön össze, nem lenne nagy baj, de egy fórumtalálkozót akkor is össze kéne hozni a nyárra.

Nekem mondjuk előre láthatóan a nyár nagy része szabad, legalábbis sehová sem tervezek/tervezünk nagyobb utat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig jövő szombaton lesz a napja, és akkor lenne a legjobb, de sajna nekem egy pesti út, majdnem egy vagyonba kerül... :)

Nekem mondod? Röpke 20 km-rel vagyok csak közelebb Pesthez. Mindig meggondolom kétszer is, mielőtt megyek oda bármi programra (na jó, azért van amin nem is gondolkodok :) ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mondod? Röpke 20 km-rel vagyok csak közelebb Pesthez. Mindig meggondolom kétszer is, mielőtt megyek oda bármi programra (na jó, azért van amin nem is gondolkodok  :) ).

Igen, de az úti költség csak egyetlen tétel... A nagyobb része ott menne el, ami nem is baj, ha lenne több pénzem.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felszállsz a metróra Kispest felé, átszállsz a Deák téren a piros vonalra (azt hiszem, Örs vezér tér felé, de azon a vonalon valami felújítás van, így pótló buszok mennek, de nem tudom, hogy mikortól, lehet, hogy akár ma is), és a Stadionokig kell menni. Kicsit bonyolult így.

De ha meg lehet oldani máshogy, akkor inkább vonatról szállj le Zuglóban (különben is olcsóbb a vonatjegy Zuglóig), mert onnan kb. tíz perc gyalog a Népstadion. Csak el kell indulni a Thökölyn, átmenni a Hungárián és a következő a Stefánia (Szisz felszállhatna Kispesten a vonatra, de ez csak ötlet).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon az oldalon van program, stb. Még nálunk is elég képlékeny a dolog, ami már most biztos, hogy a Szépművészetibe szeretnénk menni (itt biztos, hogy sokan lesznek, de sebaj, megyünk délután, mert oda talán már akkor lehet menni), meg a Galériába. Aztán majd kiderül a többi :peace:

Majd írj, hogy mire jutottál :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy birjátok ezt a poklot(kánikula)?A munkahelyemen a tető legalább 80 %-a üvegből van.Szerintem 40 fok biztos van bent.A szomorú az hogy enyhülésre kilátás nincs.

Ki volt az a marha, aki üvegtetőt csinált? Nem szibériában lakunk, hogy soha sincs meleg. Legalább felrakhatnának légkondit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy birjátok ezt a poklot(kánikula)?A munkahelyemen a tető legalább 80 %-a üvegből van.Szerintem 40 fok biztos van bent.A szomorú az hogy enyhülésre kilátás nincs.

Nálunk meg a két hosszanti oldalfal tiszta üveg egy kb.30m*12m-es irodában, ahol 10 ember dolgozik, és csak kb. 6 fenti bukóablak működik. Annyira szörnyű és elviselhetetlen volt itt a nyári meleg éveken keresztül, hogy végül két éve beszereztek légkondit. Azóta kibírjuk. Na persze két kicsit a két végébe, aki meg középen van, annak még mindig nem a legjobb (na ki ül középen? egyet találhattok), de nem panaszkodom, mert lehetne rosszabb is, volt már benne részem.

Az üveg tető viszont rosszabb az üvegfalnál, mert azt folyton süti a nap, a falat meg csak néhány óráig, utána meg a másik oldalról (mondjuk ez sem annyival jobb).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.