Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ilyen étrend mellett Te leszel a szív és érrendszeri megbetegédesek mintapéldája. :lol:

Hááát, ahogy apám szokta mondani: "Legalább tudom, mitől döglök meg."

 

Pizza ala hutt :(

Imádom a Pizzat na, a nagymamám sikeresen rászoktatott. Találjátok ki, hol (is) dolgozott kiskoromban?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megjöttem Horvátországból.Igaz már szombaton, de mára sikerült elolvasni az egy hetes hozzászolásokat.

Aki még nem volt Horvátországban mindenképp nézze meg.Gyönyörű helyek találhatóak arrafele.Megnéztük a Paklenicai Nemzeti Parkot, ahol óriási hegyek és barlangok vannak.Hasonlít az indiánfilmekben látott kanyonokra.Ami még nagyon tetszett, hogy 5 év alatt(5 éve már voltam ott) kiépítették Splitig az autópályát úgy, hogy átfurták a hegyeket.Volt olyan alagút amely 6 Km hosszú volt.Ja ás Zágrábnál körgyűrű van.Tanulhatnánk tőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ittál is frenkie? :D

Kis túlzással mint a gödény.Az útra 5 sört vettem.El is fogyott 7 óra alatt.A kolléga 170-et-180-at ment autópályán, elég hamar odaértünk.Horvátország nemzeti itala meg valami tömény pálinkaféle amivel állandóan kinálgatnak.Nem tudom miből van szerintem szőlőből, de nagyon erős.Szerintem kb 50 fokos.Ezenkívűl még a sör a legolcsóbb ital.Egy Ice Tea másfél literes 12 kuna(480 ft), míg a helyi sör(Ozujsko a neve, nagyon finom), 5 kuna(200 ft).Napi olyan 5-7 sört ittam, meg vittünk innen egy liter Uzo-t ami harmadnapra elfogyott.De részeg sosem voltam mert irtozatosan tűz a nap, hamar kimegy belőled.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezenkívűl még a sör a legolcsóbb ital.Egy Ice Tea másfél literes 12 kuna(480 ft), míg a helyi sör(Ozujsko a neve, nagyon finom), 5 kuna(200 ft).

Emiatt én is sört ittam volna egész nap. A nyaralás alatt kemény egy litert megittam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne egy kérdésem.Horvátországban felvettem a mobillal pár videót.Akivel voltam annak is kellene.De neki dvd formátumban kellenének(nem divx-es a lejátszó).Az átkonvertálás nem gond.Viszont menüt kéne csinálnom hozzá.Tehát lenne pár dvd formátumos videó amike fel kéne írnom egy vagy két dvd-re, de úgy hogy menüből tudja választani a filmeket.Tehát létezik ilyen progi?Ami olyan menüt tud csinálni, hogy különbözö videókat lehessen benne elérni.Hagyományos dvd menükészitőt én is ismerek(filmrészleteket menüz), de az nem jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.