Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Bithumenre kollégám hívna, de nem tud, mint ahogy írtátok. Skyline-ra amúgy sem tudnék még hívni, mert nincs még annyi le és feltöltésem, ami után lehet. Persze ez később majd változik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ismerem. :clap:

Két éve játszogattam vele, egész jó. www.kvizpart.hu. Szimpla kvízes játék (regelés nélkül is lehet játszani), van egy csomó témakör, amiből lehet választani. Játéktól függetlenül 30 vagy 50 kérdés szerepel egy játékban, van négy választási lehetőség, azok közül lehet tippelni (ha nem tudja valaki a választ). Nem végtelenül, mert rossz válasz esetén életeket lehet veszteni. Pontokat kapunk, de nem csak a helyes válaszok számítanak, hanem az eltelt idő is. Amolyan tudásmérő és -bővítő játék, amivel az ember egyedül is el tud szórakozni :lol: Azért a játékosok között van verseny, meg lehet nézni táblázatokban, hogy napi szinten, stb. ki kapott a legtöbb pontot. Azt hiszem, az oldalon van ismertető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig SW és HPezek.

Nagybátyám meg mindig vezette az össze történelmi játékot azon a honlapon. :clap:

SW-vel meg GYU-val játszottam eddig. Azok jók, de a GYU-ban már találtam hibásat :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.