Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Valaki aki konyít PC-khez...

 

Apám hozzányúlt, én először csak azt vettem észre, hogy az addig véletlenül Asztal-omon felejtett hangfilé ikonja a Media Player-é lett. Az egeret rávíve meg azt írja ki hogy Nero hangfálj... Megnyitom, errre valami borzadály progi kezdte el lejátszani. Húzok az Intézőbe (sorry, én ezzel szoktam össsze) az meg kérdezi tőlem, hogy mivel nyissa meg. Mondom neki, Winamppal. Oké, megnyitja, hallelúja. Ez egy .wav volt. Nézem az .mp3-kat is, azoknál is kérdezi hogy mivel, mondom neki azt is winamppal. (Eddig mindig azokkal nyitogatta, kérdezés nélkül... azóta csak annyi történt h apci nekiállt a Nero-val elkavarni sok mindent)

No, oké, mindent bezárok, részemről letudva, aztán próbaképp az Asztal ott volt úgyis, rákattintottam arra a .wav-ra ami még mindig a Media Player logójával virított. Erre nem csinál semmit. Jobbkatt, megnyit winamppal, semmi.

 

Ma meg apci .avi-kat akart megnyitni, a gép meg visszakérdezett, hogy oké, mivel. Winamp. Oké, nyitja. Lejátssza, hepinesz, nem ezt a videót kerestük. Nézzük a Winamp kattintóját a tálca jobb csücskében, nincs ott. Nézzük a programok közt, ott van, működik, bájos. Megnyitunk vele egy videót, oké. Apci húz vissza Intézőbe, ott is rákatt egy .avira erre ugyanazt csinálja mint nekem az asztalos hang: semmit. Winamp parancsikon ki az Asztalra, nézzük, nyílik, megy, lejátszik.

 

A Total Commandert most próbálgatom, az boldogul, de ettől függetlenül érdekelne hogy mi van. Jó, tudom, ne eresszem ide apámat, de mégis....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbkatt egy videó/hang file-on, társítás -> program választása -> válaszd ki a megfelelőt majd pipáld ki az "Ilyen file-ok megnyitása mindig a kiválasztott programmal történjen" rublikát és elméletben innentől mindig azzal akarja majd megnyitni, akár honnan szeretnéd megnyitni.

 

Amúgy a probléma forrása az, hogy ha nincs beállítva alapértelmezetnek egy lejátszó, a Windows mindig azt veszi alapértelmezettnek, amivel utoljára lejátszották az anyagot (bár láttam már olyat is, hogy akkor is átállította, ha be volt jelölve alapértelmezettnek). És emiatt néha elég komoly kavarodás lehet, ha az ember különböző file-kezelőkből nyitogatja meg a progikat. Nálam volt olyan, hogy videót a sajátgépből Win médiával p-vel, a totalcommanderből meg realone-nal nyitotta meg, miközben az alapértemezett a bsplayer volt.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt tettem, pontosan azóta nem nyitja meg. Amikor csak kiválasztottam a progit de nem pipátam ki, akkor megnyitrotta, és következő alkalommal megint rákérdezett, hogy mivel nyissa meg, aztán megint megnyitotta. Csak amikor "tudnia kéne" és nem kérdezi, akkor nem csinál semmit.

 

Plusz a winamp eltűnt a tálcáról és ez kényelmetlen+gyanús+nem tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a rejtettesdi nem rossz ötlet, mert nálam mutatás van beállítva nála meg elrejtés... nálad bevált?

 

 

A Programok hotzzáférhetősége és eltávolítása nem talál semmilyen Winamp nevű filét. Álljak neki darabonként annak amit látok, vagy akkor csak az marad meg aminek nem kéne?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehhe.... nálunk Újpesten még az ált. suliban kategorikusan szétvertek minden cigány gyereket a "nagymenők". Volt egy srác, aki mindössze fél évet volt osztálytársunk, aztán úgy megverték, hogy kórházba került a szülei meg kivették a suliból. Asszem a cigányok is csinálhatnának ilyen "frankó-megmondó" videókat. Lenne mit mesélniük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem a cigányok is csinálhatnának ilyen "frankó-megmondó" videókat. Lenne mit mesélniük.

Még csak az kéne.

Ott helyben köpnék bele a monitorba ha meglátnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:)

Na ez látom kiakaszott.

Elnézést kérek, de a mai délelőtt után nem bírtam ezt magamban tartani.

 

Most esett le hogy Te a normálisakra utaltál, én meg rögtön a söpredékre gondoltam.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is van olyan cigány ismerősöm, akivel semmi baj sincsen, az egyik legjobb haverom is az volt régen.De a maradék 99%...Engem szinte hetente akarnak megtámadni, mivel aluljárón át kell suliba járnom.Anno az osztálytársamat még az általánosban a cigányok megerőszakolták, biztos hallottátok, tv-ben is volt.És hol?A játszótéren.Hogy miért?Csak úgy.

És még ők akarnak eltűzni az országból.

Nem vagyok szélső-jobboldali, se skinhead, egyszerűen csak békésen akarok élni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne keverjük össze a szezont fazonnal.

Ilyen alapon az ösazes nem fehér emberkét ki lehetne rekeszteni. Akkor meg szegényebbek lennénk Morgan Freeman-nel, Sam Jacksonnal, Danny Gloverrel, Jackie Channel meg még lehetne sorolni. Az meg nem lenne jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.