Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ehhez a gyűlöletes témához csak annyit: ha normális, felőlem bármilyen színű lehet. Ismertem nagyon rendes cigányt is, meg olyat is, akit el kellett volna taposni. Ez utóbbi esetben meg így vélekedek minden csótányról, legyen az bármilyen színű. A viselkedése alapján és nem a bőre színe miatt kéne embereket megítélni/elítélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehhez a gyűlöletes témához csak annyit: ha normális, felőlem bármilyen színű lehet. Ismertem nagyon rendes cigányt is, meg olyat is, akit el kellett volna taposni. Ez utóbbi esetben meg így vélekedek minden csótányról, legyen az bármilyen színű. A viselkedése alapján és nem a bőre színe miatt kéne embereket megítélni/elítélni.

De a kettő egyenesen arányos náluk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a kettő egyenesen arányos náluk.

Ha igaz lenne a képlet, akkora mi rengeteget kellett volna szenvednünk anno a régi telkünkön mivel Csörögön, ahol volt, szinte csak cigány családok éltek. Ehhez képest semmi kirivoan durváról nem adhatok számot....

 

.... egyébként Dzséjtnek van igaza. Eszerint szétválogatni az embereket nem sok értelme van. A videón hallható megmondó-ember biztos, úgy gondolja, hogy vannak a jó fej, csak kényszer hatására cselekvő, de egyébként megbizható fajtiszta magyar gyilkosok és a csoportokba verödőtt, megbizhatatlan vérben forgó szemü cigány-gyilkosok, de azaz igazság, hogy ennek semmi köze a rasszokhoz. A gyilkosok seggfejek. Faji hovatartozástól függetlenül...

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is előítéletekkel viseltetek a cigányokkal szemben, de nem is a személyes élmények miatt, sokkal inkább a demokrácia túlcsordulása miatt. Anyám tanár, és ha mondjuk meg akart buktatni egy cigány gyereket, egyből azzal jött a gyerek, hogy azért van mert cigány... szóval ezt nagyon nem bírom.

 

Egyébként fehér nem fehér ugyanolyan paraszt tud lenni, de én még mindig inkább a magyarokat választom, mint sem őket. De nálam ez azért nem számottevő. Kerülöm őket, és igyekszem nem törődni velük.

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja... ez az ugynevezett pozitiv diszkrimináció. Ez tényleg baromság.

 

u.i.: Amcsik csinálják ezt durván. Ott meg van adva, hogy minimum hány százalék kell legyen a néger tanulók száma.

Ebben azt utálom, hogy a mindenki hangoztatja hogy ugyanolyan emberek a négerek vagy az akárkik mint mások, de ha valaki mondjuk lelő egy négert akkor beleszámítják azt is a büntetésbe, hogy kisebbsébe tartozott.Akkor hol is van az egyenlőség?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben azt utálom, hogy a mindenki hangoztatja hogy ugyanolyan emberek a négerek vagy az akárkik mint mások, de ha valaki mondjuk lelő egy négert akkor beleszámítják azt is a büntetésbe, hogy kisebbsébe tartozott.Akkor hol is van az egyenlőség?

Visszakapják ezt többszörösen. Például az árusitó, eladó munkahelyet megszereznie egy cigánynak szinte lehetetlen... és föleg nálunk elég sok helyen küldik el mindenféle üres inditékokkal őket. Kevés vigasz, hogy ha lelövik, akkor a gyilkosa talán pár évvel többet ül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj h mindenki abból általánosít amit lát. Ha valaki nem dolgozik, akkor persze hogy sokat látjuk. Ha valaki agyonver valakit, azzal meg tele a sajtó, úgyhogy azt is látjuk. Jól el is ítéljük, aki hajlamos az bőrszínre általánosít, aki nem, az jól lenácizza az előbbi kategóriát... és a lelkiismeret meg patyolattiszta. Szálka és gerenda effektus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem cigány témában az általánosítás nagy hiba.

Én úgy vagyok, hogy minden embert a tettei alapján ítéljek meg. Még akkor is ha nem tetszik a pofája, vagy büdös, ez mondjuk két ismertetője az általános sulim melletti cigány családnak. Hozzájuk még a focilabdáért is nagy bátorság kellett átmászni, mert megtámadott a disznó. De amíg nem kereste az ember a bajt, addig nem is volt semmi. Egyik srác például plusszmunkát vállalt a könyvtárban, szorgalmikat csinált, a tanárok háta mögött meg terorizálta a népet, és nagyon bunkó kötekedő agresszív volt. De volt olyan is, aki teljesen rendes tiszta ápolt és gyakorlatilag sosem volt vele probléma, ott lehetett egy kicsit észrevenni, hogy roma, hogy sokkal cifrábban káromkodott az átlagnál(ez mamár talán fel sem tűnne), de nagyon rendes volt mindigis. Persze jártak a sulimba gázos arcok is, akiket messziről kerülni kellett, és beigazolták néha a hírüket, pl valaki üzletelt velük egy Walkmannel és nem volt ott a találkozon, másnap véresre verték a pofáját. Na ilyenekeet én kerültem.

Szóval mindenre lehet példát találni, nem cigány is lehet szemétláda, és cigány is lehet rendes.

 

Én mindenkit a tettei alapján ítélek meg, milyenek személy szerint vele a tapasztalataim, csak azért mert egyszer egy cigány kötekedett velem általános hatodikban nem fogom mindet utálni csak azt.

 

 

Például aki felvállalja egy nyilvános internetes videón a Gestapo jelvényt a sapkáján, onnantól kezdve nem vagyok kíváncsi a véleményére. Az nálam már egy olyan tett ami miatt minősíteni tudom.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

QUOTE MissKarrde

Egyéb fontosban akár be is számolhatnál, hogy s mint és miért történt :) Ha már említetted :peace:

 

Csak annyi történt hogy délelőtt rokonlátogatásra mentem a muterral ami botrányba torkollott, mert az egyik rokon nem bírt magával. Ez totál kiakasztott és délután a muter azt mondta hogy menjek el az öcsémmel és a haverjaival a Szolnok Plázába szórakozni, pedig én nem is látom őket csak ha eljönnek hozzánk. Meg a fenének se volt kedve egyik városból a másikba kocsikázni.

Aztán csak elmentem velük hátha kiheverem a dolgokat, és az sikerült egy kicsit jól. :)

Égett aztán a gyomrom mint az atom, azért nem is piálok. De úgy voltam vele hogy csak kibírom valahogy.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán csak elmentem velük hátha kiheverem a dolgokat, és az sikerült egy kicsit jól. :P

Égett aztán a gyomrom mint az atom, azért nem is piálok. De úgy voltam vele hogy csak kibírom valahogy.

:pfff: Utána meg leöblíthetted egy kis fórummal, de az csak lelkiekben használ az ilyen napok után :)

Nekem a kávétól tud fájni a gyomrom, ha nem közvetlenül evés után iszom. Még jó, hogy csak néha iszom az íze kedvéért :)

 

Egyik kollégám Törökszentmiklósról jár be dolgozni, kb. tudom, hogy merre van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legyenszíves valaki kioktatni hogy kell használni a Torrentet, és főleg, honnan szedhetem le a programot. :pfff:

Töltsd le ezt:

http://prdownloads.sourceforge.net/azureus...up.exe?download

Vagy ezt:

http://bitlord.com/BitLord_1.01.exe

Telepíted.

Utána ha megvan a torrent fájl amit le akarsz tölteni, egyszerűen kétszer rákattintasz, és elkezdi tölteni.A sebesség attól függ hogy mennyien töltenek fel, és mennyien le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legyenszíves valaki kioktatni hogy kell használni a Torrentet, és főleg, honnan szedhetem le a programot. :pfff:

Lent belinkelt azureus állítólag az egyik lejobb kliens a mikrotorrent mellett, de sajna nekem már a telepítésnél bajaim voltak vele, ezért maradtam az utóbbinál, ami tesómnak is van. Ezt a kettőt szokták ajánlani, a többi állítólag rosszabb. Sajna meg kell nekem is kérdeznem, hogy honnan lehet letölteni a mikrotorrentet (azért írom ki a mikrot, mert a görög betűmegfelelője nincs a billenytűzeten, de egyébként a jele egy görög mikro betű zöld kerek háttérben, de szoktán n betűvel is helyettesíteni). Ha nem boldogulsz az azureusszal, akkor utánanézek a ntorrentnek (hmm.. amúgy sem ártana, mert tudnom kéne). Ahhoz legalább alapszinten értek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, te törökszentmiklósi vagy?

 

Én meg szolnoki...  :)

 

 

Donát

Akkor akár találkozhatnánk is valamikor. :pfff:

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.