Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem kell antifannak lenni, hogy összeveszés legyen a vége, tapasztalat :peace:

Hol tapasztaltál ilyet? :D Egyébként összezördülések mindig lesznek, hisz emberek vagyunk. Olyan fórum soha nem lesz a világon, ahol mindenki nagy egyetértésben bólogat minden dologra, amit a másik ír.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném, hogy az lenne ahelyes ha mindenben egyetértenénk.Akkor felesleges lenne ez a fórum.Pont az a lényeg, hogy a többiek is gazdagítják tudásodat, észrevételeidet kedvenc galaxisunkról, azzal, hogy meglátnak olyanokat amik neked eszedbe sem jut.Én itt rengeteg plusszt fedeztem fel a Star Wars-ról.Természetesen rajongói szinten értem.Ha valakinek csak annyi a Star Wars(ami persze nem baj), hogy pár csillagromboló repül az űrben meg néha Vader feltünik annak a véleménye nem érdekel.Ilyennel sajnos tényleg tele volt az EP3 elötti starwars.hu fórum.A fönökük Quarron volt.Ő rendesen megvetett minket mert mertük imádni az új részeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azért regisztráltam ide szívesen, mert nagyon elegem volt azokból, akiknek csak az Episode 4-5-6 legelső verziója a Star Wars, a többi meg szemét. (Pont ennyire nem kedvelem azokat sem, akik ezt fordítva csinálják.) Itt végre olyan emberek vannak, akik a 6 művet egészként tisztelik, és nem temetnek el élve, ha pl. azt mondom, hogy az Episode 1 jó volt. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol tapasztaltál ilyet? :D Egyébként összezördülések mindig lesznek, hisz emberek vagyunk. Olyan fórum soha nem lesz a világon, ahol mindenki nagy egyetértésben bólogat minden dologra, amit a másik ír.

Ez így igaz. Különben meg odaát volt a vita, méghozzá kicsi fiunkkal :P Oldie, erre most helyeselj, mert tényleg marhára összekaptunk egyszer az év végén :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudna nekem valaki segíteni mert a Tube-on egy amcsi gyerek ki akar akasztani.

Tegnap megkérdezte tőlem hogy tudnék-e neki küdot adni az Obi vs Grivi videómhoz. Nem is hallottam ott kódról hát megkérdeztem hogy mi a francra gondol és ezt írta vissza: yea but i mean like the code for it on myspace things

Milyen kód van a myspace-en?

Nem akarok vele bunkó lenni de már azon vagyok hogy elküldöm a francba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor lesz folytatása, ha lesz egy szusszanásnyi időm folytatni. Az érettségi év eléggé kikészít. Ne haragudjatok rám emiatt :).

De haragszunk, fúj. Hogy merészelsz az életeddel, meg holmi éretségikkel törődni helyettünk? Mérhetetlenül felbosszantottál minket. Komolyan, ha még egyszer ilyet csinász, kénytelen leszek elverni Oldit :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.