Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nektek működik a frímél? Most tudtam meg hogy egy rokonom küldöt oda levelet, csatolt filével, és semmi de semmi nyoma! Mindössze három új spam! (Dzséjt! Az A3-t kiszínezted már? Ha igen, PLS a gmailre küldd!)

És szerinted én tudom a gmailes e-mail címed?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én is olvastam, de mindössze annyi indokot láttam hozzá, hogy rengeteg vírusos levél onnan megy ki a címlistában található címekre. De még az is lehet, hogy rosszul emlékszem, és valami egészen mással kapcsolatos a gond. Mindenesetre, mikor húgom kérdezte, hogy valami hogyan működik benne, eltanácsoltam a használatától (azzal együtt, hogy fogalmam sincs, hogyan működik, mert még soha nem használtam :angry:).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már csak olyan hagyományosan írok. A néhány sorosakat magában a levelezésben, a hosszabbakat wordben, és bemásolom a mailbe :P

Valamiért nem tetszenek ezek a mail letöltős progik.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak képeket nem lehet akármennyit. 10 mega felett nekem nem küldte el, így ketté kellett szednem egy levelet ezért. A felületével pedig még mindig nem voltam képes megbarátkozni.

Gmail-t inkább csak képek küldése-fogadása miatt használom, egyébként citromail párti vagyok. Csak egyszer volt vele bajom, több órás késéssel ment át egyszer egy levél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gmailnél jobb felület szerintem nincs. Akármekkora levelet küldhetsz (tudtommal, de még nem sikerült kiakasztanom) és 2,8 giga tárhely...

Na ok, de ez abnormális méret.Ez senkinek soha nem telik be.Egy mail pár kb.Ha esetleg van melléklet is az is max 10 MB.Ki lehet számolni, hány e-mail kell ahhoz, hogy beteljen.Egy élet alatt nem kapnak ennyi mailt az emberek.Magyarán parasztvakítás az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagyis ha ilyen gyorsasággal telik meg akkor 80 éves korunkban lesz meg kb a 1 GB.

 

de ebből le kell vonni azt is hogy 12 éves kornál előbb nem nagyon van e-mailünk

kivéve ha valamelyik szülő informatikára specializálódott.

vagy is 80 éves korunkra sem töltjük meg a nagy helyet e-mailekkel.

talán ha nem törlünk spamet akkor meglehet de még úgyis kihivás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de ebből le kell vonni azt is hogy 12 éves kornál előbb nem nagyon van e-mailünk

kivéve

Kivéve, ha valaki még csak nethez sem jutott soha 25 éves koráig :P

 

Nálam a freemail még mindig a régi formátumú :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ok, de ez abnormális méret.Ez senkinek soha nem telik be.Egy mail pár kb.Ha esetleg van melléklet is az is max 10 MB.Ki lehet számolni, hány e-mail kell ahhoz, hogy beteljen.Egy élet alatt nem kapnak ennyi mailt az emberek.Magyarán parasztvakítás az egész.

De nem parasztvakítás, mert így semmit sem kell kitörölni, és mindent remekül lehet (átlátható mappákba!) rendezni. Van auto-draft (piszkozat mentés), amely elmenti a leveledet automatikusan írás közben, hogyha esetleg áramszünet van, vagy ilyesmi, akkor onnan tud folytatni, ahol abbahagytad. Szerintem nagyon jó kis formátum, de hát ez az én egyéni véleményem. :P

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem parasztvakítás, mert így semmit sem kell kitörölni, és mindent remekül lehet (átlátható mappákba!) rendezni. Van auto-draft (piszkozat mentés), amely elmenti a leveledet automatikusan írás közben, hogyha esetleg áramszünet van, vagy ilyesmi, akkor onnan tud folytatni, ahol abbahagytad. Szerintem nagyon jó kis formátum, de hát ez az én egyéni véleményem. :P

 

 

Donát

Az ember elolvas egy levelet aztán kitörli.Minek tartogassam?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.