Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Öcsisajt, nem vinnél magaddal? Pécsen még amúgysem voltam :peace:

Ha beférsz a táskámba és nem vagy több 3 kilónál akkor szívesen elviszlek, bátyám.

 

Ody, izé apa.. te ne gyere.Nem akarlak a hátamon hazacipelni, miközbe te katonadalokat énekelsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha beférsz a táskámba és nem vagy több 3 kilónál akkor szívesen elviszlek, bátyám.

 

Ody, izé apa.. te ne gyere.Nem akarlak a hátamon hazacipelni, miközbe te katonadalokat énekelsz.

Hát inkább 83. De nyugi, tudok lábon is járni, márha nem a faterral dorbézolunk valami Talponálló környékén :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, izé apa.. te ne gyere.Nem akarlak a hátamon hazacipelni, miközbe te katonadalokat énekelsz.

"Őrmester úr nyissa ki!... ha nem nyissa sarkig rúgom ki....had lássam a babámat ne epessze a nád szélin a bánat" :oops:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:oops: Ezt már hallottam, de mindig tudok rajta rötyögni :lol:

 

Én már jártam úgy, hogy egy haverom megkért, hogy szereljem be neki  karácsonyra kapott dvd-írót, odamenve azonban megkinált sörrel megittam 3-at aztán a csavarok állandóan beestek a gépbe, nem működött először stb.

Hát én most a kattintással meg a gépeléssel vagyok bajban. Ez a jelent meg válasz olyan egyforma, hogy a a vissza nyíl meg a "Hivatkozás testreszabása" szöveg közötti hasonlóságot már ne is említsem. Szerencse a szerencsétlenségben, már aludtam annyit, hogy legalább észreveszem, ha valamit elgépeltem/elkattintottam.

 

Gyalázaos vpoét ez a PC... a jó öreg shulinet program keretében készült. Mire végeztem vele (6 óra), szükségem volt valami töményre :P

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Standard párbeszéd két telefonon éppen csüngő cimbora között:

 

-Átjössz?

-Nem.

-Van sör a hűtőben.

-Indulok.

 

:oops:

Ez hatalmas! Jól van fiam, látom apádra ütöttél mégis (ha anyádra ütsz, akkor nme szeretnélek ennyire :lol: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.